Rootsi ametivõimud käivitasid laiaulatusliku kampaania pokkerimängijate vastu

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    Rootsi ametivõimud käivitasid laiaulatusliku kampaania pokkerimängijate vastu


    Pilt: Katkend PPA reklaamvideost «The Future of Online Poker Players»


    Rootsi maksuamet (Skatteverket) käivitas koostöös politseiga laiaulatusliku kampaania Rootsi elukutselisete pokkerimängijate vastu. Nõutakse pokkerimängu tulemuste deklareerimist ja maksmata maksude tasumist, vahendab pokerfuse.com.


    Operatsioon algas teisipäeval, mille käigus otsiti läbi mitmete mängijate kodud, konfiskeeriti arvuteid ja telefone ning saadeti välja kirju, kus nõutakse täielikku ülevaadet viimase nelja aasta tulemuste kohta.

    Mitmed mängijad on saanud juba kirja, milles nõuatakse, et nad deklareerikisid oma mängu tulemused aastatel 2008-2011 pokkeritubades, mis asuvad väljaspool Euroopa Liidu Majandusala.

    Deklareerimisele kuuluvad nii online kui ka live võidud. Online pokkeritubade puhul eelkõige Bodogi, Absolute Pokeri, Full Tilt pokkeri tulemusi ning PokerStarsi tulemusi enne 2012. aasta veebruari.

    Ülejäänud pokkeritoad, mis kuuluvad Euroopa Liidu Majandusalasse on Rootsis maksuvabad. Näiteks 888, Ongame, PartyPoker ja SvenskaSpel.

    Lisaks nõuab Rootsi maksuamet panga ja krediitkaarti väljavõtteid, millega on tehtud mistahes tehinguid online makseoperaatoritega nagu näiteks Moneybookers, Neteller ja PayPal.


    Video «The Future of Online Poker Players»


    Päevakohane video, mis sobib antud teemaga


  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #2
    Re: Rootsi ametivõimud käivitasid laiaulatusliku kampaania pokkerimängijate vastu

    kuidas nad teada saavad et keegi pokkerit m2ngib?

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: Rootsi ametivõimud käivitasid laiaulatusliku kampaania pokkerimängijate vastu

      Lõik Pokerfuse.com artiklist:

      «In an interview with Poker Magazine, Day Hardyson, said to work for the Skatteverket and involved in yesterday’s campaign, stated that they had been “working for a few months … to produce data on profits from those involved.”»

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #4
        Re: Rootsi ametivõimud käivitasid laiaulatusliku kampaania pokkerimängijate vastu

        Imo väga lihtne ja loogiline käik ametivõimude poolt. Järsku jõuavad ka meie omad kunagi nii kaugele?

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #5
          Re: Rootsi ametivõimud käivitasid laiaulatusliku kampaania pokkerimängijate vastu

          Vahepeal olid mingid jutud, et Rootsis peaks maksu maksma iga poti pealt... Vähemalt see ajuvabadus kadunud.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: Rootsi ametivõimud käivitasid laiaulatusliku kampaania pokkerimängijate vastu

            Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
            Imo väga lihtne ja loogiline käik ametivõimude poolt. Järsku jõuavad ka meie omad kunagi nii kaugele?
            Kas just niikaugele, aga hetkel on käimas ka meie riigis «väikene» kampaania, mis küll ei puuduta pokkerimängijaid, vaid pigem portaalide omanikke. Rohkem kommenteerida ei saa.

            Comment

            • Fabulous
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 2674

              #7
              Re: Rootsi ametivõimud käivitasid laiaulatusliku kampaania pokkerimängijate vastu

              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
              Vahepeal olid mingid jutud, et Rootsis peaks maksu maksma iga poti pealt... Vähemalt see ajuvabadus kadunud.
              Jep. Isildur oleks pidanud ~$11mil maksudeks maksma selle järgi.

              Comment

              • masterpuppet
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2094

                #8
                Re: Rootsi ametivõimud käivitasid laiaulatusliku kampaania pokkerimängijate vastu

                Kõik tahame heaoluühiskonda, kuid maksma selle eest valmis ei ole. Las riik annab raha!

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #9
                  Re: Rootsi ametivõimud käivitasid laiaulatusliku kampaania pokkerimängijate vastu

                  Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
                  Kõik tahame heaoluühiskonda, kuid maksma selle eest valmis ei ole. Las riik annab raha!
                  Ära peale tee.

                  Comment

                  • Jeebus
                    määäääää
                    • Jun 2012
                    • 1409

                    #10
                    Re: Rootsi ametivõimud käivitasid laiaulatusliku kampaania pokkerimängijate vastu

                    kas see hakkaks kehtima kõigile, nii pro kui ka recreational mängijatele?

                    Comment

                    • masterpuppet
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2094

                      #11
                      Re: Rootsi ametivõimud käivitasid laiaulatusliku kampaania pokkerimängijate vastu

                      Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                      Ära peale tee.
                      Sina, argumenteeritud vastustega härra, langed labasustesse. Mis on juhtunud?
                      Last edited by masterpuppet; 22.11.12, 18:22.

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #12
                        Re: Rootsi ametivõimud käivitasid laiaulatusliku kampaania pokkerimängijate vastu

                        Nagu küla koerale, nii koer külale.

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #13
                          Re: Rootsi ametivõimud käivitasid laiaulatusliku kampaania pokkerimängijate vastu

                          Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
                          kas see hakkaks kehtima kõigile, nii pro kui ka recreational mängijatele?
                          Ei, kui ütled, et recreational mängija oled siis maksma ei pea.

                          Comment

                          • JumalSander
                            Julm Donk
                            • Jun 2012
                            • 47

                            #14
                            Re: Rootsi ametivõimud käivitasid laiaulatusliku kampaania pokkerimängijate vastu

                            Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                            Jep. Isildur oleks pidanud ~$11mil maksudeks maksma selle järgi.
                            150 miljonit

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #15
                              Re: Rootsi ametivõimud käivitasid laiaulatusliku kampaania pokkerimängijate vastu

                              Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
                              kas see hakkaks kehtima kõigile, nii pro kui ka recreational mängijatele?
                              Mis asi hakkaks kehtima?

                              Kui mõtled Rootsi maksustamist siis jah: see kehtib nii PRO-le, kui ka fishile, aga tulemusi võetakse aastase perioodiga kaupa ehk maksustatakse kogukasumit, mitte tulu, millest ei ole maha võetud kulu. Aa ja maksustakse ka pokkeritubade kaupa.

                              S.t. kui PokerStarsis võitsid $100k, FTP-s kaotasid $110k, siis ei saa teise pokkeritoa kaotusi võitudest maha võtta ning maksad Starsi võidu kinni.

                              Comment

                              Working...