Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED
Mõtlesin ka, et inimestel ikka "sõbra" mõiste ikka täiesti erinev. Kindlasti mindi sealt ujumast edasi jooma ja suht savi, kas keegi kuskil mädaneb
*** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED
Natuke vara ilmselt linkide jaoks.Algselt postitas nalg Vaata postitustteab keegi, kust USA-Tuneesia mängu netist näeb?
Comment
-
Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED
http:///www.sportlemon.tv/
sealt peaksid leidma, kui käib
Comment
-
Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED
Algselt postitas nalg Vaata postitustteab keegi, kust USA-Tuneesia mängu netist näeb?
kanal 6
Comment
-
Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED
Kaks blondi vestlevad.
Esimene: "Ei tea kas Aafrika on kaugel?"
Teine: "Vist mitte eriti kaugel, meil käib üks neeger tööle jalgrattaga"
Comment
-
Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED
Õpetaja ütleb lastele:"nonii täna mängime sellist mängu - kes kõige koledama näo teeb, see võidab."
Kõik üritavad siis igasugu õudseid nägusid teha, kui õpetaja lausub:"palju õnne Juku, sina võitsid!"
Juku selle peale:"aga õpetaja, ma ei mänginudki."
Comment
Comment