*** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jasssass
    Vana Tegija
    • Sep 2010
    • 1200

    #751
    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

    Tegin plaatide peal natuke värinaid poistele, tulid välja vaatama ja praalima, kõige priskemad said tervitusnapsiks äädikat, andsin nädala lahkumiseks, kui sõna ei kuula siis läheme Mendelejevi tabeliga edasi.
    Olen heaga proovinud ja peletaada üritanud, urgusid kinni toppida ja igat moodi häirida, väga kasvatamatud vennad.

    Eks homme tuleb siis kaneeli ja kuuma vee seanss proovimisele

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #752
      Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

      Algselt postitas jasssass Vaata postitust
      Tegin plaatide peal natuke värinaid poistele, tulid välja vaatama ja praalima, kõige priskemad said tervitusnapsiks äädikat, andsin nädala lahkumiseks, kui sõna ei kuula siis läheme Mendelejevi tabeliga edasi.
      Olen heaga proovinud ja peletaada üritanud, urgusid kinni toppida ja igat moodi häirida, väga kasvatamatud vennad.

      Eks homme tuleb siis kaneeli ja kuuma vee seanss proovimisele
      telli patsutaja .. vajuta maasisse nad:D

      Comment

      • jasssass
        Vana Tegija
        • Sep 2010
        • 1200

        #753
        Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

        Algselt postitas leits Vaata postitust
        telli patsutaja .. vajuta maasisse nad:D
        või telliks kopa, ühe tõmbega saaks lahti, kallutaks naabrimehele üle aia koos plaatide ja muruga :D trepi ette jääks soliidne kraater

        Comment

        • ceni
          Jube Noob
          • Feb 2010
          • 110

          #754
          Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

          tuleb terve õu ära tsementaarida lihtsalt

          Comment

          • pokkerisheriff
            Grinder
            • Oct 2011
            • 824

            #755
            Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

            äkki keegi saab sulle sipelgakaru laenata? lased lihtsalt paariks päevaks hoovi lahti ja eks näeb siis mis toimuma hakkab.

            Last edited by pokkerisheriff; 29.07.12, 19:18.

            Comment

            • TaistoJ
              Grinder
              • Aug 2010
              • 787

              #756
              Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

              Huvitav meelelahutus :D

              Comment

              • jasssass
                Vana Tegija
                • Sep 2010
                • 1200

                #757
                Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                äkki keegi saab sulle sipelgakaru laenata? lased lihtsalt paariks päevaks hoovi lahti ja eks näeb siis mis toimuma hakkab.
                Neid sipelgaid on lihtsalt nii palju, et sellest karust ei jätku neile hommikusöögiks isegi mitte. Kas sa oled näinud väärtfilmi "Sipelgad lennukis" ?

                Comment

                • Godspeed_EJ
                  Klubi Liige
                  • Nov 2009
                  • 3049

                  #758
                  Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                  Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                  On kellegil häid soovitusi, kuidas sipelgatest lahti saada aias muru sees ja kõnnitee plaatide vahel? Olen proovinud mingeid pulbreid, aianduspoest ostetud, spetsiaalselt sipelgate tõrjeks. Tulemust väga ei andnud, kolivad hetkeks mujale ja hiljem on kogu meeskond jälle platsis.
                  Ehituspoodide aiandusosakondades on müügil sellsied väiksed valged karbid, mis tuleb sipelgate teekonnale asetada. Söövad seal sees mingit keemiat ja tassivad pessa kaasa, mis peaks nad likvideerima. Ise panin maal eelmine nädalavahetus 2 karpi ja eilseks oli plats puhas. Mul on vist RAIDi toode vms.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #759
                    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                    Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                    Ehituspoodide aiandusosakondades on müügil sellsied väiksed valged karbid, mis tuleb sipelgate teekonnale asetada. Söövad seal sees mingit keemiat ja tassivad pessa kaasa, mis peaks nad likvideerima. Ise panin maal eelmine nädalavahetus 2 karpi ja eilseks oli plats puhas. Mul on vist RAIDi toode vms.
                    ma olen antud toodet vist 10x proovnd .. mingi valge asi .. 4s kohas sissepääas vist .. ja tulemus 0

                    Comment

                    • Godspeed_EJ
                      Klubi Liige
                      • Nov 2009
                      • 3049

                      #760
                      Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                      sama asi jah, aga mul töötas.

                      Comment

                      • LuuK
                        Vana Tegija
                        • Dec 2008
                        • 1138

                        #761
                        Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                        mul üks kaval tuttav tõmbas kivivahed silikooniga kinni :)

                        Comment

                        • Fabulous
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 2674

                          #762
                          Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                          Tomorrowland'ilt tagasi. Pole sõnu, pole sõnu...

                          Comment

                          • Heroiin
                            Bännitud
                            • Jul 2012
                            • 198

                            #763
                            Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                            Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                            Tomorrowland'ilt tagasi. Pole sõnu, pole sõnu...
                            Ära parem räägi jah, kadedaks teeks :P

                            Comment

                            • Spewmonkey
                              Seina Augustaja
                              • Oct 2008
                              • 2293

                              #764
                              Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                              http://keeltekool.tea.ee/est/kursuse...keel/?TestID=2

                              Kui huvi, siis see on juba tõsisem väljakutse, mina teisest tasemest edasi pole saanud.
                              Krt, kõiki reegleid ei mäletagi enam.

                              Vaata sobiva tasemega kursusi:
                              ÜLDKURSUSED (60 AK/T) / INGLISE KEEL / IX TASE


                              Küsimusi kokku: 43
                              Sinu õigete vastuste protsent: 100.0%
                              Õigeid vastuseid: 43
                              Valesid vastuseid: 1

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #765
                                Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                                wp qb.

                                Comment

                                Working...