Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED
ei ole asi nii hull, et peaks orientatsiooni vahetama.
Pealinnas ei võeta jutule, kui olen kiilakas nagu murru vang. miinimum mohawk peab olema, küsi rankalt.
Algselt postitas qbj0hn
Vaata postitust
Pealinnas ei võeta jutule, kui olen kiilakas nagu murru vang. miinimum mohawk peab olema, küsi rankalt.
Comment