Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED
ükskord tahtis taksojuht peksa anda ka veel
:D:D Mul oli sarnane juhus Inglismaal, tulin taksoga Klubist koju ca 6 km oli, kohale jõudes selgus, et olin sulli unustanud võtta. Juht sai kohe tigedaks ja kostitas mõnusate roppustega, pani pillile hääled sisse tagasi, kihutas minema, ma ei jõudnud välja ka hüpata ja hoopealt enam ei julgenud, mis siis et lõvistaadium oli klubis juba sisse joodud. Siis me sõitsime ja kähmlesime seal sõidu ajal, tahtis politseisse viia, aga mingi nurga peal suutsin siiski välja saada sellest eluohtlikust pillist. Viskasin ka keskmist näppu viisakusest ja ega ta ka enam seisma ei jäänud. Oleks ta natuke mõistvam olnus siis oleksin võinud ju linna tagasi minna raha järgi fck sick...neeger ka veel
Ega tegelt mul suht ükskõik mis panniga teenust osutatakse, peaasi, et kohale veab ja juht Eesti keel räägima
ükskord tahtis taksojuht peksa anda ka veel
:D:D Mul oli sarnane juhus Inglismaal, tulin taksoga Klubist koju ca 6 km oli, kohale jõudes selgus, et olin sulli unustanud võtta. Juht sai kohe tigedaks ja kostitas mõnusate roppustega, pani pillile hääled sisse tagasi, kihutas minema, ma ei jõudnud välja ka hüpata ja hoopealt enam ei julgenud, mis siis et lõvistaadium oli klubis juba sisse joodud. Siis me sõitsime ja kähmlesime seal sõidu ajal, tahtis politseisse viia, aga mingi nurga peal suutsin siiski välja saada sellest eluohtlikust pillist. Viskasin ka keskmist näppu viisakusest ja ega ta ka enam seisma ei jäänud. Oleks ta natuke mõistvam olnus siis oleksin võinud ju linna tagasi minna raha järgi fck sick...neeger ka veel
Ega tegelt mul suht ükskõik mis panniga teenust osutatakse, peaasi, et kohale veab ja juht Eesti keel räägima
Comment