*** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • udikaz
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 1946

    #91
    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

    ei veel. aga loodetavasti kunagi tuleb

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #92
      Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

      Endla Mandarinis on vist kõige perse kukkunum teenindus ever. Toovad lauda vale roa ja siis kui küsima läksin, et mis värk on (algul viisakalt obv), siis saadi minu peale hoopis pahaseks, et miks ei kõlba vms. Ebareaalne urgas :)

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #93
        Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

        jap, suht urgas, aga see hossi kodu kõrval ja tuleb suht tihti külastada :)

        Comment

        • hoss23
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 2551

          #94
          Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

          Aga toidud seal urkas suht ok. Ja kohapeal pole seal juba 5a söönud.
          Kaasa ostes portsud ikka palju suuremad, kui kohapeal süües (muidugi maksad selle eest ka tiba rohkem).

          Comment

          • Kotkas1000
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 2305

            #95
            Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

            Mõtlesin, et võtan kah cherrist hea hinnaga prooviks karbi germax energy plus tablette. Mulle need igatahes ei mõju ja mingit muutust ei tunne. Üks päev sõin 2x2 ja täna panin 1x3 hinge alla ja mitte üks muutus. Lihtsalt infoks...

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #96
              Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

              Vabandust, et toon selle A6e teema üles jälle aga kumb oleks mõtekam aastas 10k sõitjale.
              Audi A6 2.8 142 kw bensukas
              või
              Audi A6 2.5tdi 110 kw

              typo* mitte 2.4 vaid 2.5
              Last edited by VisaHing; 05.07.12, 17:23.

              Comment

              • lissavassa
                Jube Noob
                • Feb 2012
                • 149

                #97
                Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                Vabandust, et toon selle A6e teema üles jälle aga kumb oleks mõtekam aastas 10k sõitjale.
                Audi A6 2.8 142 kw bensukas
                või
                Audi A6 2.4 110 kw disla
                Kui 10k aind aastas siis kindlasti 2.8 bensukas, kuna keskmiselt sõidad ainult 27 km. Diisliga kõvasti rohkem muresi, nii talvel kui üleüldse.
                2.4 disla on v6 mootor?

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #98
                  Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                  Algselt postitas lissavassa Vaata postitust
                  Kui 10k aind aastas siis kindlasti 2.8 bensukas, kuna keskmiselt sõidad ainult 27 km. Diisliga kõvasti rohkem muresi, nii talvel kui üleüldse.
                  2.4 disla on v6 mootor?
                  V6 jah.. :D V6 pidigi olema tüüpviga disladel, nõustud?

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #99
                    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                    Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                    Vabandust, et toon selle A6e teema üles jälle aga kumb oleks mõtekam aastas 10k sõitjale.
                    Audi A6 2.8 142 kw bensukas
                    või
                    Audi A6 2.4 110 kw disla
                    Näita masinaid :) link vms.

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #100
                      Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                      Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                      Näita masinaid :) link vms.
                      okei.
                      http://www.auto24.ee/used/1023482

                      http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1006495

                      Ups 2.5tdi mitte 2.4 disla

                      Comment

                      • lissavassa
                        Jube Noob
                        • Feb 2012
                        • 149

                        #101
                        Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                        Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                        V6 jah.. :D V6 pidigi olema tüüpviga disladel, nõustud?
                        Siis ikkagi 2.5 diisel vist siiski, omanud ise 2.5TDI mootorit ja ei ütleks, et nukkvõllid mida peetakse tüüpveaks oleks nii suur mure.
                        Kui vahetad ilusti õli ning kvaliteetset ainult, siis suhteliselt muretu. Probleemiks peaks ainult edesilda, mis laguneb Eesti teedel kiiresti ning vajab aastas korra vahetust, kuid pole kallis. Ostma minnes soovitaks kontrollida hääle järgi mis häält nukad teevad ning seda natukene targemal vennal ja saab kohapeal kiire checki ka teha neile. Kui minek samuti ok ega mingeid hangumisi ei teki ning jõudpuudusi ei tohiks nukad vägaläbi olla. Võin pikajutu kirjutada kuidas seda autot osta :D

                        Comment

                        • lissavassa
                          Jube Noob
                          • Feb 2012
                          • 149

                          #102
                          Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                          Algselt postitas lissavassa Vaata postitust
                          Siis ikkagi 2.5 diisel vist siiski, omanud ise 2.5TDI mootorit ja ei ütleks, et nukkvõllid mida peetakse tüüpveaks oleks nii suur mure.
                          Kui vahetad ilusti õli ning kvaliteetset ainult, siis suhteliselt muretu. Probleemiks peaks ainult edesilda, mis laguneb Eesti teedel kiiresti ning vajab aastas korra vahetust, kuid pole kallis. Ostma minnes soovitaks kontrollida hääle järgi mis häält nukad teevad ning seda natukene targemal vennal ja saab kohapeal kiire checki ka teha neile. Kui minek samuti ok ega mingeid hangumisi ei teki ning jõudpuudusi ei tohiks nukad vägaläbi olla. Võin pikajutu kirjutada kuidas seda autot osta :D
                          E: Turbo tuleks ka kohapeal üle vaadata, vägalihtne.

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #103
                            Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                            Algselt postitas lissavassa Vaata postitust
                            E: Turbo tuleks ka kohapeal üle vaadata, vägalihtne.
                            Tänud, eks ma käin ja vaatan arvatavasti mõlemad masinad üle ja teen oma valiku :).

                            Comment

                            • BuildUp
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2547

                              #104
                              Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                              Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                              Pigem 2.8, kuid ise ei ostaks kumbagi. Mõlemad näevad suht rondid välja.

                              Valiks enne A4 avandi:

                              ntks
                              http://www.auto24.ee/used/1038009
                              http://www.auto24.ee/used/1037876
                              http://www.auto24.ee/used/1023205

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #105
                                Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                                See viimane tundub üsna soliidne, ilus, puhas ja hoitud, vähemalt piltide pealt.

                                Comment

                                Working...