*** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #331
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

    Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    need mis mingi cherrys on? mõtlesin ka kas osta või ei
    lol vaatasin et cherris mingi 3.x€ .. apteegis võeti 10.35 .. solid print apteekidel .. samas tabletid muidu jah

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #332
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

      Keegi jahutusalust ei võtnud cherryst itshopi kaudu?

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #333
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

        Algselt postitas leits Vaata postitust
        lol vaatasin et cherris mingi 3.x€ .. apteegis võeti 10.35 .. solid print apteekidel .. samas tabletid muidu jah
        no need 3€ eest on 10 tükki. sa vast ikka ostsid selle 30 oma. ma just tellisin ära ka igaks juhuks, vaja esmaspäevaks üks asi ära teha :D
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #334
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

          rofl minge *****. 2x põgenesin nende eest aga ikka said jaole.

          Comment

          • Madis_89
            Grinder
            • Feb 2009
            • 841

            #335
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

            Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
            Fuck yes, Muse tuleb esmakordset Eestisse ning see tuleb küll 100% ära näha. http://www.ticketpro.ee/jnp/music/883049-muse.html

            Keegi veel minna plaanib?
            Jep, Must go. Loodame, et uus album mingi allakäik ei ole ainult.

            Comment

            • Unfinished
              Julm Donk
              • Sep 2011
              • 41

              #336
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

              Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
              Kes Rabarockile?
              Pumper, võiks minna? 2008 sul seal väga hästi ei läinud, nüüd joppaks paremini..

              Comment

              • K2okfor_Mey
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2012
                • 429

                #337
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                Algselt postitas leits Vaata postitust
                lol vaatasin et cherris mingi 3.x€ .. apteegis võeti 10.35 .. solid print apteekidel .. samas tabletid muidu jah
                Kas nende Gerimaxidega ei ole nii nagu energiajookidega tõmbavad yles ja siis pärast topeltläbi?

                Comment

                • virukunn
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 2036

                  #338
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                  Algselt postitas K2okfor_Mey Vaata postitust
                  Kas nende Gerimaxidega ei ole nii nagu energiajookidega tõmbavad yles ja siis pärast topeltläbi?
                  Ma ise miski 2 ja pool pakki neid pannud ja ei tundunud küll nii, kuigi esimestel päevadel oli efekt võimsam kui pärast.

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #339
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                    Viimane kord kui neid siin promoti, siis lõppes see negattivsete kogemustega paljude poolt. Südame pekslemised ja unehäired.
                    Tegelik puhas energia tuleb just siis, kui kogu see saast ära jätta, sellega kaasneb korralik uni, mis garanteerib energia. Mingite tablade peal tegutsemine pole jätkusuutlik.

                    Comment

                    • bluetramm
                      Julm Donk
                      • Aug 2009
                      • 74

                      #340
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                      Algselt postitas K2okfor_Mey Vaata postitust
                      Kas nende Gerimaxidega ei ole nii nagu energiajookidega tõmbavad yles ja siis pärast topeltläbi?
                      kas gerimax platseebo pole, ma neid nüüd paar nädalat närinud, aga mingit erinevust pole märganud?
                      õhtul ka sisse võtnud ja ikkagi rahulikult magama läinud, erksamaks pole läinud ühesõnaga

                      Comment

                      • virukunn
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 2036

                        #341
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                        Algselt postitas alaska Vaata postitust
                        Viimane kord kui neid siin promoti, siis lõppes see negattivsete kogemustega paljude poolt. Südame pekslemised ja unehäired.
                        Tegelik puhas energia tuleb just siis, kui kogu see saast ära jätta, sellega kaasneb korralik uni, mis garanteerib energia. Mingite tablade peal tegutsemine pole jätkusuutlik.
                        Oled sa ise neid võtnud või vähemalt pakendit lugenud ? Ma ei taha mingeid tablasid promoda, aga mulle olid nad kasulikud, seega tundus hea idee siinsetele grinderitele ka neid tutvustada. Ju siis mõjuvad organismidele erinevalt vms, minul polnud ühtegi unehäiret.

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #342
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                          Ei tea kas siin on siukseid asju müüa, aga usas olid sellised püssid müügil.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Ise proovida ei julgenud kuna pole energiajooke aastaid joonud, aga need kes proovisid kiitsid ja asi pidi toimima. Jõhkralt väike pudel, tõmbad nagu shoti sisse. Sita maitsega pidi aint olema.

                          Comment

                          • Jeebus
                            määäääää
                            • Jun 2012
                            • 1409

                            #343
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                            tundub, et neid Gerimaxe on erinevaid versioone

                            ise kasutan Vita-Min vitamiinide/mineraalide kombot, mida saab fitshopist, kuid olen ka asendanud Gerimax (for men?) iga, kuna Gerimaxis on hea kogus rauda.

                            üldiselt need vitamiinide/mineraalide kombod on väga vajalikud, lihtsalt tuleb tähele panna ega mingisugust tauriini/kreatiini/kofeiini vms. sees pole, sest just need häirivad unerütmi ja südame tööd.

                            muidu on vitamiinikombo must have, kui sul just mingi ülitäpselt kalkuleeritud toitumiskava pole
                            Last edited by Jeebus; 15.06.12, 21:33.

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #344
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                              Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
                              tundub, et neid Gerimaxe on erinevaid versioone

                              ise kasutan Vita-Min vitamiinide/mineraalide kombot, mida saab fitshopist, kuid olen ka asendanud Gerimax (for men?) iga, kuna Gerimaxis on hea kogus rauda.

                              üldiselt need vitamiinide/mineraalide kombod on väga vajalikud, lihtsalt tuleb tähele panna ega mingisugust tauriini/kreatiini/kofeiini vms. sees pole, sest just need häirivad unerütmi ja südame tööd.

                              muidu on vitamiinikombo must have, kui sul just mingi ülitäpselt kalkuleeritud toitumiskava pole
                              Täpselt seda pidasingi silmas, et need koffeiini-tauriini värgid lõppevad halvasti pikapeale. Ise võtan kah seda fitshopi oma, hommikul multivitamin, õhtul mineraalicombo, kindlasti vajalik meie kliimas.

                              Comment

                              • rohelinekonn
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 3808

                                #345
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                                ega keegi hilis õhtul trts tlne ei lähe?

                                Comment

                                Working...