Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!
lol vaatasin et cherris mingi 3.x€ .. apteegis võeti 10.35 .. solid print apteekidel .. samas tabletid muidu jah
Algselt postitas nikitheone
Vaata postitust

Comment