*** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • IamAllin
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 1653

    #241
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

    Algselt postitas Poke Vaata postitust
    tänud tänud, kurat kuul on nii koos.
    , kui viitsite võite neile ka vastata

    Võta kohmakas väljend ühe sõnaga kokku.

    meteoroloogilised tingimused -
    tõele mittevastav laim -
    jalakäijate tunnel -
    tervisealane ajakiri -
    isamaa patrioot -
    meteoroloogilised tingimused - ilmastik/ilm?
    tõele mittevastav laim - laim
    jalakäijate tunnel - kõnnitee:D
    tervisealane ajakiri -
    isamaa patrioot - rahvuslane

    Comment

    • Nozzu
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1140

      #242
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

      Algselt postitas Poke Vaata postitust
      tänud tänud, kurat kuul on nii koos.
      , kui viitsite võite neile ka vastata

      tõele mittevastav laim -
      -
      See on mingi jama. Või on siis koma puudu. Laim ongi tõele mitte vastav info/jutt. Milline see tõele vastav laim veel olema peaks?

      Edit: allin jõudis ette.

      Jalakäijate tunnel on teisisõnu äkki truup?
      Last edited by Nozzu; 11.06.12, 23:34.

      Comment

      • Romka
        Pokkerihai
        • Mar 2009
        • 1544

        #243
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

        tõele mittevastav laim - vale?

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #244
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

          isamaa patrioot - rahvuslane?

          Comment

          • Poke
            Grinder
            • Mar 2010
            • 995

            #245
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

            Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
            See on mingi jama. Või on siis koma puudu. Laim ongi tõele mitte vastav info/jutt. Milline see tõele vastav laim veel olema peaks?

            Edit: allin jõudis ette.

            Jalakäijate tunnel on teisisõnu äkki truup?
            nii ta tv-s kirjas on, ise mõtlesin ka wtf esialgu, panin vale sinna.

            aga tervisealane ajakiri ühe sõnaga kokku.


            e:
            Sõnasta paremini.

            jazz -
            know-how -
            ennesõjaaegne -
            mitteköetav -
            pilootprojekt -
            multikultuurne -

            krdi haigeid asju ikka.
            Last edited by Poke; 11.06.12, 23:42.

            Comment

            • Nozzu
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1140

              #246
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

              Kui ajakirja nimi, siis näiteks "Kodutohter"
              Aga kui mõiste, siis.....siis peab keegi teine aitama. Ei meenu praegu, et tervisealaste ajakirjade jaoks mingi eraldi termin oleks. Aga äkki on.
              Last edited by Nozzu; 11.06.12, 23:42.

              Comment

              • harryahven
                Pokkerihai
                • Dec 2009
                • 1964

                #247
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                Uue generatsiooni MacBook Pro
                Kaalub 2kg ja on 18mm õhuke
                15" Retina ekraan
                2880x1800 ekraan
                4 tuumaline protsessor (2.7GHz)
                RAM kuni 16GB
                GeForce GT 650M
                Kuni 768GB SSD
                Aku kestvus 7h / 30 päeva stand-by
                2 Thunderbolt pesa, 3.0 USB
                802.11n, Bluetooth 4.0
                FaceTime HD kaamera
                MagSafe 2 laadija
                Uus jahutussüsteem (2 ventilaatorit)

                tundub solid
                Last edited by harryahven; 12.06.12, 03:44.

                Comment

                • Poke
                  Grinder
                  • Mar 2010
                  • 995

                  #248
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                  mina ei saa aru, krdi 15'' ja 2880x1800 reso, eriti veiderad on need läpakad.
                  ise ei kujutaks ettegi ennast enam väiksema, kui 23'' taga, liiga ära harjunud.

                  Comment

                  • Trapface
                    Jube Noob
                    • Feb 2012
                    • 197

                    #249
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                    Algselt postitas Poke Vaata postitust
                    nii ta tv-s kirjas on, ise mõtlesin ka wtf esialgu, panin vale sinna.

                    aga tervisealane ajakiri ühe sõnaga kokku.


                    e:
                    Sõnasta paremini.

                    jazz -
                    know-how -
                    ennesõjaaegne -
                    mitteköetav -
                    pilootprojekt -
                    multikultuurne -

                    krdi haigeid asju ikka.
                    Know-how- oskusteave :)

                    Comment

                    • kaardimaja
                      FPP Pro
                      • May 2010
                      • 281

                      #250
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                      Kas keegi oskaks soovitada mingit raadiojaama (välismaa ja inglise keelset) mis oleks suunatud IT ja majanduse teemadele? Mõtlen nagu raadiot, kus tuleb igasugu jutusaateid ja uudiseid nende teemade kohta(ühesõnaga saaks olla kursis maailmas toimuvaga). Vahepealne muusika oleks ka hea, aga mitte oluline.

                      Comment

                      • Kodu
                        Klubi Liige
                        • Dec 2008
                        • 311

                        #251
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                        tervisealane ajakiri oli vanasti retsept, nüüd on neti versioon digiretsept

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #252
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                          Comment

                          • Ski
                            Julm Donk
                            • Feb 2010
                            • 97

                            #253
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                            palju sullib, see uue generatsiooni MacBook?

                            Comment

                            • ristijeesus
                              Klubi Liige
                              • Oct 2009
                              • 2533

                              #254
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                              Vähemalt 3 kilo eurosid pead tasku toppima kui ostma lähed.

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #255
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                                Tuli ka töömeilile selline teade, et see kuradima ulmeresoga MacBook on väljas.. endamisi mõtlesin, et dafuq mismoodi 15.6" ekraanist seda maxreso välja loed :D Insta silmad sodi päevaga.

                                Comment

                                Working...