*** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #181
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

    Algselt postitas yolpa Vaata postitust
    streami ei sebi keegi välja?:)
    Wiziwig, the new MyP2P. Wiziwig.tv brings to you live sports on your PC for free. Live football , Live MLB and NBA. Just for free tv on your pc. Wiziwig.tv brings you also the best P2P programs guides.

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #182
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

      Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
      Kaua see tsükkel juba kestab sul :D ? Muudkui keevitad otsa ja otsa.
      Ärkasin just ja suht kumaaritab.. üritan ellu ärgata.

      Comment

      • Davy
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1341

        #183
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

        Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
        Ilves jälle meedias - Don't mess with Estonia

        Mina kui pokkerimängija vaatlen teema all olevat olukorda selliselt. Keegi pädev võiks kommenteerida.

        results(actual goverment spending/borrowing %) green
        EV (goverment spending potential realtive to gross domestic product growth % ) red

        Austerity(kokkuhoid): upswingi ajal me jookseme veidi alla EV, downswingi läbime nii, et ev kui ka results tuleb kolinal alla.



        Keynesian (stimuleeriv downswingi ajal) Upswingi ajal jookseme EV lähedaselt, kuid downswingi läbime nii, et results ei vähene vaid lihtsalt tekib massiivne EV võlg(a.k.a tellime tuleviku ässad tänaseks, aga tekib kohe küsimus, kuidas me väga tulevikus võidame, kui oleme oma head kaardid juba ära kasutanud), mille loodame peale downswingi läbimist vaikselt tagasi maksta(ehk alles siis rakendame veidi kokkuhoiu poliitikat).




        Aga jättes ideoloogia kõrvale ja vaatame reaalset olukorda riikide kohta, mille kohta hetkel antud diskusioon toimub. Ollakse ülisuures EV võlas , aga downswing soovitakse läbida veel suurema EV võla alt.




        Doable? Sellises situatsioonis kindlasti, kus oleme mänginud puuduliku kaardipakiga ja meile ei ole veel kõiki ässasid jagatud(lisaväärtus), aga need ässad peavad siis kibekiiresti tulema hakkama. Igatahes suur ratsionaalsuse ideoloogia fail poliitikute poolt.

        Minu kokkuvõttev arusaam olukorrast: rakendades keynesian ideoloogiat antud situatsioonis võetakse megasuur gamble, et kohe kohe on tulemas uued ässad mängu või vastasel korral tulevikus lihtsalt kirjutakse ülisuur osa varasid korstnasse(a.k.a kahjud kannab tavakodanik).

        Või olen millestki puudulikult aru saanud?
        Last edited by Davy; 09.06.12, 16:02.

        Comment

        • JohannesJ
          Grinder
          • Jun 2010
          • 684

          #184
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          nice post Davy!

          Comment

          • JohannesJ
            Grinder
            • Jun 2010
            • 684

            #185
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

            President Toomas Hendrik Ilves pahandas eile hilisõhtul sügavalt New York Timesi kolumnisti ja Nobeli preemia võitnud Paul Krugmani peale, kes juhtis tähelepanu sellele, et Eesti pole majanduslangusest täielikult taastunud, ning reageeris öeldule teravalt Twitteris.

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #186
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

              tere tulemast
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • Romka
                Pokkerihai
                • Mar 2009
                • 1544

                #187
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                Tõsiselt huvitav see Ilvese teema ikka ja kuhjaga respecti juurde talle!

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #188
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                  Postimehe pollis jäi ka respecti rahvas peale aga üks asi on täis peaga kusagil foorumis möliseda ja hoopis teine asi presidendina Twitteris.

                  Comment

                  • Romka
                    Pokkerihai
                    • Mar 2009
                    • 1544

                    #189
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                    Seda, et ta täispeaga sõna võttis mõtlesid sa hetkel ise välja ju.

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #190
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                      Jep, inimeste fantaasia on piiritu, eriti kui asjaolude kokkusattuvus on nii võrratu.

                      Comment

                      • Davy
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1341

                        #191
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                        Postimehe pollis jäi ka respecti rahvas peale aga üks asi on täis peaga kusagil foorumis möliseda ja hoopis teine asi presidendina Twitteris.
                        Ma ei ole kindel, et see ei ole tahtlikult nii. Muidu ju lohani kõrvale meedias ruumi ei jätku ... kuigi "imeliku" piiripeal,. Aga pärst arnold rüütli sõnakeerutamist on see isegi vast tervitatav. Bush ju kunagi keelas ära oma administriatsioonil Rüütliga uut kohtusaamist kunagi korralda peale põgusat sunnitud "dialoogi".

                        Comment

                        • con
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1954

                          #192
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                          see Ilvese "lüke" jääb küll natuke segaseks aga sellega seoses meenus üks katkend L. Meri elulooraamatust.
                          Kõik sai alguse, kui peaminister Edgar Savisaar ja välisminister Lennart Meri naasid 17. oktoobril 1990 Ameerika Ühendriikidest, kus neil oli õnnestunud päev varem kohtuda USA presidendiga. Tegemist oli teada-tuntud juhtumiga, kus Meri sodis ära Valge Maja ovaalkabinetis olnud barokiajastust pärit unikaalse ja hinnalise antiikgloobuse. Nimelt märgistas Meri selle ja kutsus USA presidendi George Bush seeniori Kamtšatka kalarikastele jõgedele safarile. Savisaare arvates oli gloobuse rikkumine väga efektne käik, mis eristas meie kohtumist kümnetest teistest. „Meri on niisugustes asjades olnud ületamatu. Selles avaldub tema kõrge intelligentsus, sest ainult niisugune inimene on võimeline tajuma, millal selline nahaalsus ei muutu matsluseks. Selliste käikudega võib saavutada edu, aga nende puhul on ka risk kõik ära rikkuda,“ ütles Savisaar, tunnistades aga samas, et „libastumisi tuli Meril ette sama sageli kui õnnestumisi.“

                          Comment

                          • con
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 1954

                            #193
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                            Rüütlist rääkides:

                            üks õige demagoog peab kodus harjutama läbi mõned enda välja mõeldud küsimused ja vastused, et vajadusel saaks osavalt ebameeldivast küsimusest hoiduda. Vanameister in action @ 46sec.


                            Rüütli sõnad:
                            ma ütlen ühe lause veel ka ära Ansip sinu sellest avaldusest et kõik on kadunud ja kaotatud praegu tänase peaministrina samuti selle jutu ajamise sellise avalduse tõttu
                            Ansipi nägu on priceless.


                            Paistab, et hr Rüütlil koolis kirjandi kirjutamisega probleeme ei olnud. Peaasi, et paberit jätkus.

                            vanapann 1 aasta tagasi
                            garauul

                            Comment

                            • Davy
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1341

                              #194
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                              Algselt postitas con Vaata postitust
                              see Ilvese "lüke" jääb küll natuke segaseks aga sellega seoses meenus üks katkend L. Meri elulooraamatust.
                              Veidi tagantjärgi vaadates, siis Ilvese "lüke" on Eestile positiivne kuna vaidlus käis siiski asja üle , kus Eesti paistab heas valguses ja kohusetundlikuna, mis maailmamastaabis ja eriti Kreeka valguses paistab praegu täielikult erandina. Selle levitamine majandusringkondades ei saa meile kahjuks tulla.

                              Isiklikult Ivesele see on vaieldav , kas kasuks/kahjuks ja isegi kui kahjuks , siis enda isiku arvelt on ta Eestile siiski head selles situatsioonis teinud.
                              Last edited by Davy; 09.06.12, 21:28.

                              Comment

                              • TaistoJ
                                Grinder
                                • Aug 2010
                                • 787

                                #195
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                                Sooviks 4k€ stake.
                                Kuni 90% kasumist stakejale.
                                Muid reegleid pole.
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                E: Graph ka siis vonkartoffeli nõudmisel
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                Last edited by TaistoJ; 09.06.12, 23:05.

                                Comment

                                Working...