*** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #166
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

    keegi tartus ei löö puid alla hetkel?

    Comment

    • yolpa
      Pokkerihai
      • Jun 2009
      • 2669

      #167
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

      Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
      Holland vs Taani või Saksamaa vs Portugal saame sulle täna pakkuda :D.
      no veel parem, suudan selle ajavahega ikka korralikult puusse panna vahel

      Comment

      • udikaz
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 1946

        #168
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

        täna on eelvoorude üks põnevamaid mänge. saksa vs portugal. järgmine on hispaania-itaalia. õhus on actioni lõhna

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #169
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

          jep, EM on alanud huvitavalt ja ilusate mängudega. Vene-Tsehhi oli puhas nuts juba.

          Comment

          • udikaz
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 1946

            #170
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

            ega esimene ka väga alla ei jäänud. absul kõike nägi - mida ühes jalgpalli mängus juhtuda saab see, et sellised kaks mängu olid on mega boost nii piletitele kui ka telekas televaatajate numbritele. esimest mängu võib isegi jalgpallist mitte niiväga huvituv inimene vaatama minna, aga kui see mingit emotsiooni ei paku siis ei viitsigi vb enam. Nüüd naelutatakse inimesed ikka korralikult staadionile,teleka ette/taha väga 5+ jalgpallile tervikuna.

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #171
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

              Täiesti *****, et Tommi grill seal Kosmose juures kinni on. Päris tore oli kesklinnast veeretasega kõndida eile sinna ja see avastus teha :D.

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #172
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                keegi tartus ei löö puid alla hetkel?
                Kaua see tsükkel juba kestab sul :D ? Muudkui keevitad otsa ja otsa.

                Comment

                • yolpa
                  Pokkerihai
                  • Jun 2009
                  • 2669

                  #173
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                  streami ei sebi keegi välja?:)

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #174
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                    HDTV playersit mõni UK kanal kannab raudselt üle või siis sopacastid .. variante tohhuja ju kui normaalne nett

                    Comment

                    • pokkerisheriff
                      Grinder
                      • Oct 2011
                      • 824

                      #175
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                      Comment

                      • vonkartoffel
                        Pokkerihai
                        • May 2009
                        • 1658

                        #176
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                        Algselt postitas Davy Vaata postitust
                        jätkub...

                        Kas keegi oskab aidata juhitoolide osas, otsin sellist väga suure seljatoega tooli, kuhu filmivaatamise ajal saad ka mugavalt pead toetada, netist ei ole kiirel otsimisel ainsatki leidnud.

                        Keegi audiofiil fiiodest jagab midagi ?
                        Kõrvaklapivõimendeid mõtled vast? Ise kasutan fiio e5 ja ilma selleta ei kujuta enam ette muusika kuulamist.

                        Comment

                        • Davy
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1341

                          #177
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                          Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
                          Kõrvaklapivõimendeid mõtled vast? Ise kasutan fiio e5 ja ilma selleta ei kujuta enam ette muusika kuulamist.
                          Sa käid ka siis suurte kõrvaklappidega ringi ? Ma ise mõtlen , et kas võtta e7 või e11 Sennheiser HD 650-le e5 vast jääb nende kõrvaklappide jaoks veidi "lahjaks". Saatsin neile hetkel maili, les nemad mõtlevad välja kumb parem.

                          Ostsid e5 soundshopist ?

                          Comment

                          • vonkartoffel
                            Pokkerihai
                            • May 2009
                            • 1658

                            #178
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                            jup, soundshopist

                            Comment

                            • Davy
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1341

                              #179
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                              Algselt postitas eluvaatleja Vaata postitust
                              käisin tv tooli otsides paljudes mööblipoodides ja tõelist mugavust pakkus vaid mööbliaidas leiduv relax sari, ise ostsin selle ja ei kahetse:

                              http://www.moobliait.ee/index.php?si...22907&lang=est
                              See on kahtlemata äärmiselt mugav, aga ma otsin väga kõrge seljatoega juhitooli siiski, mul oluline see , et tool ka laua alla ära mahuks mugava setupi tõttu, antud relax toolil on 25-35 cm liiga lai ja sirge seljaga istudes see vast pead ei toeta.

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #180
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                                Ilves jälle meedias - Don't mess with Estonia
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...