*** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • eddi
    Vana Tegija
    • Oct 2009
    • 1200

    #136
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

    Väga huvitav, tänud

    Comment

    • BuildUp
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2547

      #137
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

      Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
      huvitav kuhu variatsioon on kadunud? http://pokkerblog.blogspot.com/ hästi biitis asja IMO
      Blogis tal huvitav programm - Mental Tracker. Keegi veel kasutab seda ja oleks võimalik kuskilt saada seda?

      e: lol, idioot olen. See ise excelis tehtud.

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #138
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

        Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
        Blogis tal huvitav programm - Mental Tracker. Keegi veel kasutab seda ja oleks võimalik kuskilt saada seda?

        e: lol, idioot olen. See ise excelis tehtud.
        Mul peaks see variatsiooni tehtud kusagil alles olema.
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • eddi
          Vana Tegija
          • Oct 2009
          • 1200

          #139
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • eluvaatleja
            Jube Noob
            • Nov 2010
            • 135

            #140
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

            Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
            Keegi teab, kust saada Tallinnas kontoritoolile mingit patja, et kõrgemal istuda?
            siit leiad aiatoolidele mõeldud patju http://www.jysk.ee

            motomeestele ja kontorisse parim http://www.sportouring.com/gallery.p...ngeChoosen=346

            seal pakutakse tempturi patju, mis mõeldud kontorisse istumiseks ja pikematele autosõitudele on lisaks seljavalude vastu veel üks padi http://www.dreamland.ee

            viibisin ühes tallinna kontoris, kus kõik daamid istusid mingitel spets patjadel, padjad olevat head vereringele ja närvivalude vastu (kroonilist randmevalu vältivaks abivahendiks on hea ergonoomiline hiirepadi). juhtkonna suhtumine oma töötajate tervisesse tundus väga tasemel olevat.

            ergonoomiline ja mugav töökoht on kuldaväärt. kui soovid profi tasemel töökohatooli või padja kohta infot, siis pane mulle pm.
            Last edited by eluvaatleja; 08.06.12, 09:26.

            Comment

            • BuildUp
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2547

              #141
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

              Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
              Mul peaks see variatsiooni tehtud kusagil alles olema.
              Võiksid PMida. Oleks tänulik. :)

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #142
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                kurat guugeldasime oskus on täitsa maas. oskab keegi öelda, palju maksab ja kaua aega võtab, et jõuda helsingis sadamas lennujaama?
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • eddi
                  Vana Tegija
                  • Oct 2009
                  • 1200

                  #143
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                  Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                  kurat guugeldasime oskus on täitsa maas. oskab keegi öelda, palju maksab ja kaua aega võtab, et jõuda helsingis sadamas lennujaama?
                  Millise mugavusega? Taksodel peaks Soomes "fixed price" olema. Kui mõtled taksoga, siis üks email suuremasse taksofirmasse lahendaks su probleemi (võin anda mingid lingid). Aga kui iseseisvalt liikuda - selle kohta ei oska midagi öelda:)

                  Comment

                  • runnar
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 740

                    #144
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                    Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                    kurat guugeldasime oskus on täitsa maas. oskab keegi öelda, palju maksab ja kaua aega võtab, et jõuda helsingis sadamas lennujaama?
                    Helsinki-Vantaan lentoasema on Suomen suurin lentoasema niin matkustajamääriltään kuin pinta-alaltaankin. Tutustu Helsinki-Vantaan palveluihin, ravintoloihin ja myymälöihin!


                    Taxi

                    The taxi journey from the airport to the centre of Helsinki takes nearly half an hour and costs about 35-40 €. The taxi stations are located right outside the arrival areas of the terminals.

                    miskid bussid käisid ka kesklinna (raudteejaama juurde oli vist), sealt ümberistumine ja teisega lennujaama, teine link peaks bussidega aitama

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #145
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                      tyty taksoga ikka jep
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • privador
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3951

                        #146
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                        Laupäeval Reval Park Hotel & Casinos toimuvale suurele pokkeriturniirile tulevad võistlema tuntud sportlased ja igapäevaelus suured sõbrad Joel Lindpere ning Martin Müürsepp. Samuti on osalemas pokkerikaunitariks tituleeritud eksmodell Evely Ventsli.


                        Turniirist võtab osa ka endine saatejuht ja modell Evely Ventsli, kes on samuti pokkeriharrastajast muutunud väga TUGEVAKS turniirimängijaks. Evely Ventsli kuulub "Olympic-Online Team Elite" klubisse ja tema mängutase on täiesti võrreldav ELUKUTSELISTE POKKERIMÄNGIJATEGA.



                        hmmz ei teadnudki, et Evely hirmsat pappi pokkeirga kokku ajab:)

                        Comment

                        • kuco
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1910

                          #147
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                          Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                          kurat guugeldasime oskus on täitsa maas. oskab keegi öelda, palju maksab ja kaua aega võtab, et jõuda helsingis sadamas lennujaama?
                          Tegin just hiljuti selle läbi

                          Sadamast Lähed buss Nr 15A peale (hind oli vist ~3 euri) ja sõidad rauteejaama.
                          Siis lähed teisele poole raudteejaama ja istud 615 bussi peale ja viib otse lennujaama välja (~5 euri)

                          Taksoga tulin tagasi ja sealt oli Terminal 2st Läänesadamasse ~50 euri


                          Link Journey Plannerile

                          Comment

                          • Jeebus
                            määäääää
                            • Jun 2012
                            • 1409

                            #148
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                            Takso olen saanud 35€ga, võimalik on tingida ma usun 25€ peale

                            + on vähemalt see, et kõik taksod on baller mersud

                            Comment

                            • Mrt1989
                              Grinder
                              • Mar 2010
                              • 999

                              #149
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                              Algselt postitas privador Vaata postitust
                              http://sport.delfi.ee/news/pokker/uu....d?id=64514236

                              Turniirist võtab osa ka endine saatejuht ja modell Evely Ventsli, kes on samuti pokkeriharrastajast muutunud väga TUGEVAKS turniirimängijaks. Evely Ventsli kuulub "Olympic-Online Team Elite" klubisse ja tema mängutase on täiesti võrreldav ELUKUTSELISTE POKKERIMÄNGIJATEGA.



                              hmmz ei teadnudki, et Evely hirmsat pappi pokkeirga kokku ajab:)

                              Lindpere võiks nosebleedi proovida, rolli peaks palk võimaldama küll :D Isilduriga väike 1on1.

                              Comment

                              • oohoh
                                Grinder
                                • Oct 2009
                                • 547

                                #150
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                                Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
                                Lindpere võiks nosebleedi proovida, rolli peaks palk võimaldama küll :D Isilduriga väike 1on1.
                                Lindpere sai mullu põhipalka 90 000 dollarit ning koos boonustega teenis ta kokku 125 000 dollarit. Tänavu on põhipalk tõusnud 170 000ni ning koos boonustega teenib eestlane aastas kokku 190 000 dollarit ehk 142 000 eurot.
                                superstar showdown ja 40k jääb veel taskusse

                                Comment

                                Working...