*** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #76
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

    Algselt postitas mylolo Vaata postitust
    Kell 14:55 algab ülekanne. http://otse.err.ee/etv/
    Otseülekannet jälgides ütleks, et ääää öö ... (üks minister sai just sõna ja midagi tarka peale ä ja ö ei öelnud).

    Comment

    • vennike
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1958

      #77
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

      Algselt postitas anatoli grinder Vaata postitust
      TY!

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #78
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

        huvitav kuhu variatsioon on kadunud? http://pokkerblog.blogspot.com/ hästi biitis asja IMO

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #79
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

          äkki läks koos teiste highrolleritega macausse hiina ärimehi koorima?

          Comment

          • mait47
            Jube Noob
            • Jul 2011
            • 192

            #80
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!



            sealt näeb ka tennist ja kõiksugu muud sporti. Sealt nähtavad ka nba, nhla jne. Neil ainult mingi selline teema et tihti tekivad lingid alles mõned tunnid enne algust.

            Comment

            • Svenza
              Svetlana aka Buldooser
              • Oct 2008
              • 3591

              #81
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

              Maša niuksub täiega

              Comment

              • harryahven
                Pokkerihai
                • Dec 2009
                • 1964

                #82
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                partypokkerisse mingit head bonus codei leidub?

                Comment

                • ropka11
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1008

                  #83
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                  Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                  huvitav kuhu variatsioon on kadunud? http://pokkerblog.blogspot.com/ hästi biitis asja IMO
                  Vahepeal vist võeti sõjaväkke kuskilt nagu jäi silma.

                  Comment

                  • mait47
                    Jube Noob
                    • Jul 2011
                    • 192

                    #84
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                    ETV suunitlus peaks olema üldiselt kvaliteetsaated, kuid nad võiks rohkem mõelda ka kvaliteetmeelelahutuse edastamisele. Alustada võiksid sellest, et õhtul Kanepi mängu kordust näidata niimoodi, et koos kommenteerivad Anu Säärits ja Indrek Zelinski. Sääritsa ahhetustele ja ohhetustele Kanepi kordaminekute järel oleks päris hea vahepala Zelinski selgitused (kui halb kohtunik on ja kui loll antud lahendus oli) olukordade juures, kus kõik kõige paremini ei õnnestu.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #85
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                      Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                      huvitav kuhu variatsioon on kadunud? http://pokkerblog.blogspot.com/ hästi biitis asja IMO
                      Kas ta mitte sõjaväkke ei läinud?

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #86
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                        Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                        huvitav kuhu variatsioon on kadunud? http://pokkerblog.blogspot.com/ hästi biitis asja IMO
                        Minu arust läks sõjaväkke vms.

                        Comment

                        • Svenza
                          Svetlana aka Buldooser
                          • Oct 2008
                          • 3591

                          #87
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                          Järgmisel pühapäeval Sunday special turniirid poole hinnaga Starsis. http://www.pokerstars.ee/en//poker/p...-price-sunday/

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #88
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                            Algselt postitas Svenza Vaata postitust
                            Järgmisel pühapäeval Sunday special turniirid poole hinnaga Starsis. http://www.pokerstars.ee/en//poker/p...-price-sunday/
                            kavalad. 99,9% kindlalt mingit overlayd ei teki ka sedasi

                            Comment

                            • jasssass
                              Vana Tegija
                              • Sep 2010
                              • 1200

                              #89
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                              Algselt postitas Svenza Vaata postitust
                              Järgmisel pühapäeval Sunday special turniirid poole hinnaga Starsis. http://www.pokerstars.ee/en//poker/p...-price-sunday/
                              Väga mõnus jah, abiks ikka :)

                              Comment

                              • muruntau
                                • Jan 2009
                                • 4325

                                #90
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                                Saan sellest Starsi promost õigesti aru, et odavam sisseost tähendab seda, et nt SM'ile 107,5 eest sisse ostes läheb auhinnafondi 100, mitte 200 ja ainud reaalne efekt on marginaalselt väiksem rake? (sama BI kohta)

                                Comment

                                Working...