Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Karina89
    Bännitud
    • Mar 2013
    • 6

    #976
    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Jälk ja väga karm näide hoarder-roti elustiilist. Et teemasse läheks, siis mind ajavadki närvi inimesed, kes hoiavad mõttetut nodi alles.
    Last edited by Karina89; 27.03.13, 21:12. Põhjus: puuduv tähemärk

    Comment

    • harryahven
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1964

      #977
      Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

      kui mõttetu, ühe t-ga kirjutatakse

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #978
        Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

        Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
        Milleks ma siis kütuse aktsiisi maksan? Kui selle raha saaja ei suuda linna tänavaid enamvähem auguvabana hoida ja maanteede hooldaja tagada teekatte hõõrdetegurit normide piires.
        palun ütle, et see on level

        Comment

        • virukunn
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 2036

          #979
          Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

          Algselt postitas harryahven Vaata postitust
          kui mõttetu, ühe t-ga kirjutatakse
          Miks sa paned koma siia ah ?

          Comment

          • kallekusta
            Grinder
            • May 2012
            • 603

            #980
            Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
            palun ütle, et see on level
            See on level - kohe näha, kes mängu biidib +1 Codeccile , aga posid läksid päris hästi käima

            Comment

            • harryahven
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1964

              #981
              Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

              Algselt postitas virukunn Vaata postitust
              Miks sa paned koma siia ah ?
              lol ma ei tea, miks sa ah järele tühiku?

              Comment

              • Nozzu
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1140

                #982
                Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                lol ma ei tea, miks sa ah järele tühiku?
                Miks sa "lol" järel koma panemata jätad, ah?

                Comment

                • Spewmonkey
                  Seina Augustaja
                  • Oct 2008
                  • 2293

                  #983
                  Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                  Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                  Miks sa "lol" järel koma panemata jätad, ah?
                  Miks sul järel lõpust e täht puudu on?

                  Comment

                  • vsiu100
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4253

                    #984
                    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                    Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                    Miks sul järel lõpust e täht puudu on?

                    Ja miks sul "järel" ei ole jutumärkides, kui teise lausest sõnale viitad, ah?

                    Comment

                    • harryahven
                      Pokkerihai
                      • Dec 2009
                      • 1964

                      #985
                      Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                      hehe, no mind teised kirjavead väga ei häirigi, see "mõttetu" lihtsalt eredalt meelest põhikooli lõpueksamilt. enne eksamit sai 2 nädalat pidutsetud ja viimasel minutil alles hakkasin tuupima. enne eksamit korrutasin kõik põhireeglid üle veel ja ka selle, et mõttetu, kirjutatakse kahe t-ga. kõik läks hästi ja sain üle keskmise tulemuse, aga call me retard, mõttetu sai kirjutatud "mõtettu".

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #986
                        Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                        Mingi seadus võeti ju mingiaeg vastu, et mõlemad on õiged imo.

                        Comment

                        • Jäämees
                          Vana Tegija
                          • Jun 2011
                          • 1182

                          #987
                          Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                          Mingi seadus võeti ju mingiaeg vastu, et mõlemad on õiged imo.

                          Ise ka kuulnud sama

                          Comment

                          • Tuul
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 989

                            #988
                            Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                            Kummaliselt tihti kui õigekirja teemal arutluseks läheb, tuuakse mingid olematud "vastuvõetud seadused" välja, mille järgi võib kõike valmis kirjutada.

                            Comment

                            • karupoeg
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 3823

                              #989
                              Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                              EKI ning ÕS 2006 andmetel on õige mõttetu. Samas on need n.ö. vanemad versioonid ning olen ka ise kuulnud, et nüüdsel ajal võib kirjutada mõlemat pidi. Homme kokkusaamine ühe eesti keele dotsendiga - eks küsib üle.

                              Comment

                              • camu
                                Super Moderaator
                                • Jan 2009
                                • 3411

                                #990
                                Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                                Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                                EKI ning ÕS 2006 andmetel on õige mõttetu. Samas on need n.ö. vanemad versioonid ning olen ka ise kuulnud, et nüüdsel ajal võib kirjutada mõlemat pidi. Homme kokkusaamine ühe eesti keele dotsendiga - eks küsib üle.
                                EKI keelenõuandes on nii "Õiged sõnakujud on mõttetu ja mõttekas. Väärad on „mõtetu” ja „mõtekas”."

                                Comment

                                Working...