Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • T Besoffen
    Julm Donk
    • Aug 2010
    • 52

    #1021
    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    krdi variatsioon aiab räigelt tilti rsk. suck ja out.

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #1022
      Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

      Võtsin oma standard roidid sisse ja tegin trenni ära ja no kus tuli tildi hoog peale!

      Comment

      • WeThePeople
        Vana Tegija
        • Mar 2010
        • 1163

        #1023
        Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

        'sa kuulad nii halba muusikat'

        Comment

        • privador
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3951

          #1024
          Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

          Tilti ajavad elu24 teemad kohati
          Erki Noole(olympiavõitja) mõnitamisega minnakse liiale. Ta pole seda soppa ära teeninud

          Tilti ajavad mingid lotovõidu uudised. Et ala vaene perekond ostis pileti ja nüüd said vaesusest välja vms...
          Sry aga kui palju tuhandeid perekondi ostab nt paarikümne euri eest lotopileteid, et hittida ja leibkonnal jääb äkki see õhtu söömata?

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #1025
            Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

            Tuleb tunnistada, et mind ajab samuti tilti see, kuidas ajakirjandus seda lotovõitja värki esitab- jäetakse mulje, justkui loto annaks mingeid võimalusi ja näidatakse seda kui midagi positiivset. Loto on miinus EV enamasti ja ajalehes võiks ideaalis olla tõepärane lugu sellest, kuidas üks lucker tõmbas omale lotovõidu ning uudis võiks hoiatada kõiki lotomängijaid ja ka võitjat ennast lotomängu mõttetuse eest.
            Kui lotomängija ostab lotopileti, mis on -EV, siis võib arvata, et saadud rahaga teeb ta ka palju -EV otsuseid ning on varsti sama busto ja võibolla isegi rohkem vaene, kui enne võitu.

            Comment

            • Fabulous
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 2674

              #1026
              Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

              Algselt postitas privador Vaata postitust
              Tilti ajavad elu24 teemad kohati
              Erki Noole(olympiavõitja) mõnitamisega minnakse liiale. Ta pole seda soppa ära teeninud
              Kui sa pead seda homoseksuaalide teemat silmas, siis ta on oma selleteemaliste ütluste eest kriitika täielikult ära teeninud.

              Comment

              • karupoeg
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 3823

                #1027
                Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                see pedeteema ajab juba tilti.

                või õigemini see, et viimasel ajal on maru popp selle kaitsmine. Olen foorumis ka avaldanud pigem poolehoidu, kuid need on mu reaalsed mõtted. Kui panna a la homoabielu referendumile, siis ma arvan, et 70/30 hääletatatakse teema maha.

                Ja kui nüüd Erki Nool ütleb midagi, mida suurem osa inimesi arvab, siis ta on kohe maru halb ning see "go the gay way" kaitsmine on mingi uus moeteema, mida kõik tahavad teha, kuid isiklikult reaalselt vihkavad.

                nüüd üks alfa tuleb ja ütleb välja, mida suurem osa arvab ning on tohutult halb kohe.
                Last edited by karupoeg; 02.04.13, 09:40.

                Comment

                • WeThePeople
                  Vana Tegija
                  • Mar 2010
                  • 1163

                  #1028
                  Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                  Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                  see pedeteema ajab juba tilti.

                  või õigemini see, et viimasel ajal on maru popp selle kaitsmine. Olen foorumis ka avaldanud pigem poolehoidu, kuid need on mu reaalsed mõtted. Kui panna a la homoabielu referendumile, siis ma arvan, et 70/30 hääletatatakse teema maha.

                  Ja kui nüüd Erki Nool ütleb midagi, mida suurem osa inimesi arvab, siis ta on kohe maru halb ning see "go the gay way" kaitsmine on mingi uus moeteema, mida kõik tahavad teha, kuid isiklikult reaalselt vihkavad.

                  nüüd üks alfa tuleb ja ütleb välja, mida suurem osa arvab ning on tohutult halb kohe.
                  millegipärast endale ka üha rohkem selline mulje jäänud viimasel ajal et kui pole valmis poistega rongi tegema siis oled homofoob.

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #1029
                    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                    Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                    see pedeteema ajab juba tilti.

                    või õigemini see, et viimasel ajal on maru popp selle kaitsmine. Olen foorumis ka avaldanud pigem poolehoidu, kuid need on mu reaalsed mõtted. Kui panna a la homoabielu referendumile, siis ma arvan, et 70/30 hääletatatakse teema maha.
                    Postimehe polli tulemuseks oli imo 51,xx vastu ja 48,xx poolt. Vähemalt teoreetiliselt võib vist öelda, et Postimehe (veebiversiooni) lugejaskond on keskmisest edumeelsem.

                    Üle poole soomlastest on samasooliste abielude legaliseerimise poolt, selgus Soome päevalehe Aamulehti värskelt avaldatud uuringust.


                    Siit on näha üldine meelsus, kuigi Postimehe pollis osales 3+ korda rohkem inimesi.

                    Comment

                    • Jäämees
                      Vana Tegija
                      • Jun 2011
                      • 1182

                      #1030
                      Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                      Lol teades inimesi ei usu elu sees, et see % enam vähem 50/50 on

                      Comment

                      • mait47
                        Jube Noob
                        • Jul 2011
                        • 192

                        #1031
                        Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                        Kuna meedias praegu popp teema see gay asi siis mõtlesin ise ükspäev ka natuke selle peale.

                        Mulle tundub et see õiguste eest seismise värk populariseerib seda gay teemat väga tugevalt. Ma arvan et üldse kogu see gayks olemine on pigem õpitud käitumine kui kellegi loomulik seisund/olek. Ma ei näe eriti varianti et keegi kes ühiskonnast suuremal määral isoleeritud inimene otsustab mingil hetkel et ta on nüüd gay. Ma arvan et see on pigem mingi hoiak mis kujuneb välja seoses ümbritseva kultuurikeskkonnaga. Kui asja nii vaadata saab mingis mõttes rääkida ka lumepallieffektist.

                        Üldiselt jätab selline õiguste eest võitlemine pigem halva maigu, sest rõhutatakse võrdsust. Aga just võrdsust rõhutades üritatakse ennast esile tõsta. Minu silmis pigem pseudo-võrdsus.

                        Isiklikult mul ühegi teistsuguse orientatsiooniga inimese vastu ei ole ja mind nad otseselt ei häiri. Need kes sinna suunda on ja kellega isiklikult kokku olen puutunud tunduvad üldiselt ok inimesed. Need lihtsalt minu tähelepanekud ja arvamus.

                        Comment

                        • rasmer
                          Vana Tegija
                          • Oct 2009
                          • 1306

                          #1032
                          Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                          Algselt postitas mait47 Vaata postitust
                          Üldiselt jätab selline õiguste eest võitlemine pigem halva maigu, sest rõhutatakse võrdsust. Aga just võrdsust rõhutades üritatakse ennast esile tõsta. Minu silmis pigem pseudo-võrdsus.
                          Nii et peaks siis mitte võrdsust tahtma ? Probleemi püstitamine ja esile tõstmisega üritatakse siiski võrdsust saavutada mitte kuidagi heterotest "mööda minna". Kuidas see isegi võimalik oleks ?

                          Selle avaliku arvamusega toodi kuskil hästi välja see, et küll oli avalik arvamus vastu ka naiste hääleõigusele ja mustanahaliste inimväärsele kohtlemisele. Nüüd on mõlemad iseenesestmõistetavad suure osa inimeste jaoks. Läheb samamoodi ka samasooliste paaride õigustega. "Homoteema" ei peagi meeldima, aga see pole mingi argument inimeste õiguste rikkumiseks. Igaüks võiks mõelda kas tahab ajaloo valele poole jääda. Millegi pärast natsidesse, rassistidesse jms solki tänapäeval eriti hästi ei suhtuta.

                          Comment

                          • karupoeg
                            Pokkerihai
                            • Jun 2012
                            • 3823

                            #1033
                            Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                            Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                            Nii et peaks siis mitte võrdsust tahtma ? Probleemi püstitamine ja esile tõstmisega üritatakse siiski võrdsust saavutada mitte kuidagi heterotest "mööda minna". Kuidas see isegi võimalik oleks ?

                            Selle avaliku arvamusega toodi kuskil hästi välja see, et küll oli avalik arvamus vastu ka naiste hääleõigusele ja mustanahaliste inimväärsele kohtlemisele. Nüüd on mõlemad iseenesestmõistetavad suure osa inimeste jaoks. Läheb samamoodi ka samasooliste paaride õigustega. "Homoteema" ei peagi meeldima, aga see pole mingi argument inimeste õiguste rikkumiseks. Igaüks võiks mõelda kas tahab ajaloo valele poole jääda. Millegi pärast natsidesse, rassistidesse jms solki tänapäeval eriti hästi ei suhtuta.
                            100% nõus.

                            mind ajab tilti ainult see silmakirjalikkus, et Erki Nool on nüüd paha-paha. See, kas ta on nüüd jube tropp sellepärast ei ole hetkel tähtis. Ka mina ei arva selliste väljaütlemiste kohta hästi. Kuid tilti ajab see, et nt persoonid, kes muidu mõtlevad samamoodi nagu E.N. on nüüd geirongil, sest geide kaitse on maru "pop" teema.

                            Isiklikult ei ole midagi ei geiabielude ega ka lapsendamiste vastu, kuid ainus kriteerium mis peab olema kindlasti täidetud, on see, et ühiskond peab olema selleks valmis. Ning siinkohal on see teavitustöö ja pidev teema õhus hoidmine tegelikult väga kasulik.

                            Aga selliseid otsuseid ei saa riigis võtta vastu siis, kui enamus ei ole sellega nõus ning rootsi või mis iganes riigi näite toomine ei päde. Seda põhjusel, et seal on ühiskond selleks valmis ja aksepteerib. Kui me nüüd võtame vastu n.ö. poliitilise otsuse, et seadustame geiabielud ja lapsendamised ning 70% teistest lastest pedeabielus kasvavaid lapsi ei embrace´i, siis on olukord lihtsalt ******, kuigi soov on ju maru hea.

                            Seega - *****, go for it, fight for your rights. Kui aeg õige ja ühiskond valmis, siis te need ka saate.

                            e: wtf, sõna "****-d" läheb tsensuuri alla foorumis??? viimane tärnirida peaks tähendama igastahes eelpool mainitud
                            Last edited by karupoeg; 02.04.13, 13:40.

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #1034
                              Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.



                              See läheb tsensuuri alla?

                              Comment

                              • vsiu100
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4253

                                #1035
                                Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                                Algselt postitas mait47 Vaata postitust

                                Ma arvan et üldse kogu see gayks olemine on pigem õpitud käitumine kui kellegi loomulik seisund/olek. Ma ei näe eriti varianti et keegi kes ühiskonnast suuremal määral isoleeritud inimene otsustab mingil hetkel et ta on nüüd gay. Ma arvan et see on pigem mingi hoiak mis kujuneb välja seoses ümbritseva kultuurikeskkonnaga. Kui asja nii vaadata saab mingis mõttes rääkida ka lumepallieffektist.

                                Isiklikult mul ühegi teistsuguse orientatsiooniga inimese vastu ei ole ja mind nad otseselt ei häiri. Need kes sinna suunda on ja kellega isiklikult kokku olen puutunud tunduvad üldiselt ok inimesed.
                                Need lihtsalt minu tähelepanekud ja arvamus.

                                Järgmine kord küsi nende käest, kellega oled kokku puutunud, kas see on õpitud käitumine või sünnitakse selliseks?

                                Olen nõus mingi summa vahele panema, et saad kõigilt vastuseks viimase variandi.

                                Comment

                                Working...