Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #61
    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Algselt postitas alaska Vaata postitust
    300K oli see summa. Aga see on karm teema jah.
    Lapse üleskasvatamine maksab üle miljoni krooni

    kuigi reaalselt on ilmselt 300k "õigele" numbrile lähemal kui miljon. aga artikkel oli selline.

    Comment

    • Tuul
      Grinder
      • Oct 2008
      • 989

      #62
      Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

      Kergliiklusteedel mitte liikuda oskavad inimesed ajavad viimasel ajal kõige rohkem närvi

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #63
        Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

        Kõige suurem tilt üldse. Parki live regularid, kes diilereid mõnitavad.

        Comment

        • atsetoon
          Joomas õlut Atsetooniga
          • May 2009
          • 1105

          #64
          Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

          kiledressides ja valgete lacostedega eesti ehitajad, kes igal pool eestlaste maine tuimalt täis on sittunud. ülimega tilt.

          Comment

          • Fabulous
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 2674

            #65
            Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

            Algselt postitas ristijeesus
            Tegelt ka või? Kus oli ikka ilus aeg kui sõpradega sai väljas palli ja hokit taotud, ratastega kimatud, plikadele otseses mõttes keelt kõrva aetud, pikki jutte maha peetud...selline tunne, et praegused noored kärvaks jalapealt kui internet maha kukub.
            Edit: ja fabulous, ma kasvasin ka Võrus, siukses väikses linnas pole peale jalgratta ja kõnevõime rohkem vajagi.
            Seda sai isegi tehtud kui ma umbes 16 olin. Praegu on aga nii, et põhi-ja keskkooliaegsed lapsepõlvetuttavad on kõik kusagil mööda maailma laiali. Eks suviti koguneb ikka mingi osa Võrru tagasi ning siis saab nendega rohkem päriselus läbi käia, aga ülejäänud aasta pole kuidagi võimalik õhtuti kohalikule spordiväljakule palli mängima koguneda või tuttavatega järve äärde vaadet nautima minna. Otseloomulikult on palju tuttavaid tekkinud ka kaastudengite seas, aga nendega saab enamasti väljaspool loenguid üksteist näha vaid nädalavahetuseti (rühmatööd tehakse raamatukogu asemel näiteks enamasti konverentsvestluste vahendusel). Kõigil on oma elu, kooliasjad ning mõnel veel ka töö ja seetõttu on nädala sees väga raske ühiseid vabu õhtuid leida.

            Võrus ei ole halb üles kasvada ning lapsepõlves sai seal rohkem nalja kui rubla eest, aga kui just lihttööliseks just plaanis hakata pole, tuleb kuhugi mujale õppima/tööle minna.

            Algselt postitas alaska Vaata postitust
            Mis see kolmas variant on, mis tilti ei aja?
            Enda võimetesse ning teiste saavutustesse objektiivselt suhtumine ja selle välja näitamine. Ma olen kindel, et kõik need medaliõpilastest "läbikukkujad" sisimas teavad, et nad saavad kindlasti hea tulemuse, aga samas kardavad, et selle avalik tunnistamine muudaks nad teiste silmis naeruväärselt kõrge enesehinnanguga isikuteks.

            Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
            mingi aasta tagasi tehti Eestis uurimus, et kui palju läheb vanematele maksma lapse üles kasvatamine täisealiseks. üks miljon eesti krooni oli see summa. okei, saan aru, et nendel lastel seal peredes on kordades väiksemad võimalused, aga kindlasti on kumm või pill kokkuvõttes palju odavam.
            Ma olen sellel teemal omajagu mõelnud. Alles mõned nädalad tagasi kuulutas üks suhteliselt "suvatuttav" kõigile Facebook'is seda, et ta rase on. Ma hakkasin siis mõtlema sellele, kui kurb selle tulevase lapse elu küll olema saab. Kõnealune neiu on põhikooliharidusega, lapse isast pole tal endal aimugi, vanemad ei toeta kuidagi kuna nad on töötud ja alkohoolikud, neiu joob isegi praegu rase olles iga nädalavahetus sõbrannadega. Ma ei suuda küll leida ühtegi loogilist põhjendust, miks ta selle lapse alles jättis. Võib ju öelda, et abort on mõrv ja muud sellist, aga õhust ja armastusest ära ei ela. Kas tõesti on elul mingit positiivset väärtust kui päevast-päeva on laual vaid vesine tartapuder ning paremat toitu saab vaid toetusrahadepäeval. Kas tõesti on raske kulutada ~€200 abordi peale, kui lapse üleval pidamiseks läheb vähemalt järgmise 18 aasta jooksul ükskõik kui vaeselt elades kindlasti suurem summa?

            Ma ei taha teemat derailida, aga backdoorsex võiks sellest viimasest lõigust meile rääkida. Kuidas säärase otsuse vastuvõtmine elu mõjutab jne.

            Comment

            • Provoker
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 3067

              #66
              Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

              Põhikooli haridusega tsikid ei vaevugi kaugemale analüüsida elus kui paar päeva või max nädalat. Kurb aga tõsi.

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #67
                Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                # Kui kõrvaklappide juhe läheb iseenesest puntrasse.
                # Kui pesumasin sööb sokke.
                # Thinly veiled bragid.
                # USAs kui ettekandja kutsub sind bossiks. A la kui õlle tellid küsitakse "Hey boss can I see your ID?"
                # Nõustun Nozzuga sellel teki teemal ka, pain in the ass.
                Last edited by qbj0hn; 09.05.12, 20:03. Põhjus: lol 1st world problems

                Comment

                • mikk2468
                  Vana Tegija
                  • Nov 2009
                  • 1039

                  #68
                  Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Et offtopic poleks, siis tõsiselt tilti ajav tegevus on tõesti teki tekikotti ajamine.

                  Comment

                  • TaistoJ
                    Grinder
                    • Aug 2010
                    • 787

                    #69
                    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                    *Inimesed, kes alatihti nõuavad "ANNA MULLE KA" (ala jooki vms) , sealjuures isegi Aitähh ütlemast.

                    Comment

                    • virukunn
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 2036

                      #70
                      Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                      1. Kui alkohol on soe.
                      2. Kui pidu/alkohol saab otsa, aga ma pole veel piisavalt purjus.
                      3. Kui ma lähen pohmas peaga pelmeene ostma ja öeldakse, et pelmeene ei saa.
                      4. Kui enda lolluse pärast midagi peesse keeran.
                      5. Edevad inimesed.. minge persse

                      Comment

                      • Maxi
                        Pokkerihai
                        • Nov 2010
                        • 1849

                        #71
                        Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                        Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                        4. Kui enda lolluse pärast midagi peesse keeran.
                        See on eriti ränk, vahest olen enda peale mitu päeva tige. Enesekriitiliste inimeste värk imo

                        Comment

                        • Provoker
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 3067

                          #72
                          Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                          üks tuli veel meelde. joodikujutud ja kiitlemine kes kui palju sisse kallas ja kui tihti ta ikka täis on ja kellele molli sõitis jne. Eriti tilti ajab see veel siis kui tegemist on juba sellises eas mehega kes võiks normaalset töökohta ning peret omada. Grow up

                          Comment

                          • Kloonike
                            Grinder
                            • Nov 2008
                            • 898

                            #73
                            Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                            Inimesed ajavad tilti - igasugused vingujad, keelajad- ja know it all vennad, kes kunagi ei muutu (viimasesse gruppi kuuluvad ka igasuguste debiilsete kinnisideedega inimesed, kes ei suuda oma argumentidele põhjendusi tuua, kuid jäävad seal juures väga enesekindlaks).

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #74
                              Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                              virukunn, miks Sulle pelmeene ei anta pohmas peaga? :D

                              Comment

                              • virukunn
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 2036

                                #75
                                Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                                Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                                virukunn, miks Sulle pelmeene ei anta pohmas peaga? :D
                                No mingi lampi hommikul nad ei viitsi tegema hakata, pole materjale vms. Ma ei tea :D
                                Söögikohas mõtlen obv, mitte poes.

                                Comment

                                Working...