*** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Recon
    Jube Noob
    • Nov 2009
    • 103

    #886
    Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

    UKs on trainspotting päris pika ajaalooga hobi. Kunagi nägin mingilt inglise kanalilt filmi trainspotteritest. Üks esindusliku välimusega vanem härra rääkis oma tegemistest ja huviobjektidest nii huvitavalt, et unustasid terveks tunniseks filmiks teda kuulama.

    btw neid ilmselt ajavad pokkerifoorumid ka muigama, nemad vähemalt liiguvad värskes õhus ja reaalses maailmas...

    Comment

    • viki
      Grinder
      • Apr 2010
      • 893

      #887
      Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

      Eurosport hakkas Zoppi mängu näitama.

      Comment

      • mait47
        Jube Noob
        • Jul 2011
        • 192

        #888
        Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

        Jürgen Zopp vs Richard Gasquet @ eurosport praegu ja 14.30 Kaia Kanepi @ ETV
        Ei teagi kumba kohe vaadata. Zopp küll esimeses setis taga, aga usun täitsa et võib üllatada, sest Gasquet pole just kõige stabiilsem mängija. Samas väga tore et Eesti tennis sellises seisus on, et kahele mängijale korraga saab grand slamil kaasa elada.

        Comment

        • runnar
          Grinder
          • Oct 2008
          • 740

          #889
          Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

          kanepi mäng algab heal juhul 16:30

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #890
            Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

            Kunagi Tehnikakõrgkoolis oli paraleelklassis üks vend sama kiiksuga. Vahest pani jalgrattale mingi numbri ette ja sõitis kogu liini läbi. Seisis peatustes jne. Õppimisega sai hakkama, aga päris korras katusealune polnud.

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #891
              Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

              Tahaks ka jalgrattaga sõitma minna aga nüüd ei tea...

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #892
                Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                Mis liini?

                Comment

                • mait47
                  Jube Noob
                  • Jul 2011
                  • 192

                  #893
                  Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                  Kanepi mäng algas (ETV)

                  Comment

                  • marxiku
                    Õpihimuline Mängur
                    • May 2009
                    • 471

                    #894
                    Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                    9. klassi noormees Dmitri Domoskanovi tegi animatsioonikonkursile esitamiseks filmi «Minu linn», mille valmistamiseks kulus tal kolm kuud ja viis kilo plastiliini.


                    Päris vingelt teostatud.

                    Comment

                    • Maxi
                      Pokkerihai
                      • Nov 2010
                      • 1849

                      #895
                      Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                      Täiesti ****** teema. Eile peale tööd tundsin jube sitasti ennast, kerge palavik, nohu etc. Tõmbasin kohe peale tööd magama ära, et hommikuks on vast okei.
                      Nüüd hommikul ärkasin, kerge kleepekas oli seljas, enesetunne täitsa okei. Kohe dušši alla eks, selline shit brix moment tekkis et ema ka ei usuks. Riista ots oli mingit pauku täis, terve see kuradi eesnahk ja kogu möll, mingi zelatiini moodi saast. No poh eks, pesen ära ja kõik on okei. Pesin ära ja inspekteerisin natuke, pool riista on mingi punaselaiguline ja näeb ikka eriti mutant välja, selline mida 20€ litsile ka ei julgeks näidata. Totaalne hirm on peal, et kui ei lähegi normaalseks tagasi siis ma pean kogu ülejäänud elu tsölibaadis olema või midagi. Kui õhtuks normaalne ei ole siis lähen EMO´sse, las sitad naeravad, aga imo on eriti tõsine asi.

                      Kui keegi "pics or didint happen" ütleb siis ma tulen otsin ise selle tegelase ise üles ja lükkan oda kõrva, ma praegu ei julge kuselegi minna.

                      Comment

                      • Oliverk
                        Moderaator
                        • Nov 2008
                        • 3016

                        #896
                        Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                        Comment

                        • redddman10
                          Grinder
                          • Aug 2010
                          • 703

                          #897
                          Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                          LOL. mine arsti juurde mees....

                          Comment

                          • ristijeesus
                            Klubi Liige
                            • Oct 2009
                            • 2533

                            #898
                            Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                            Saja sekundi Sven, mädand riista Maxi.

                            Comment

                            • masterpuppet
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2094

                              #899
                              Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                              Tundub, et valesse kohta oled pistnud seda. Kiiresti meestearstile.

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #900
                                Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                                Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                                Riista ots oli mingit pauku täis,
                                mis juhtub kui une pealt pauk lahti läheb? Paugupealt on uni läinud :D

                                aga ikkagi on veidi imelik sellist kraami siit foorumist lugeda.. pigem ootaks sellist asja perefoorumist või miskist perearstide foorumist vms..
                                Last edited by Rage; 30.05.12, 07:45.

                                Comment

                                Working...