*** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Priidix
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
    • Jun 2009
    • 2839

    #916
    Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

    Starsis "siurusystem" keegi siit foorumist?

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #917
      Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

      "Valts" oli.

      Comment

      • Pumper
        Klubi Liige
        • Mar 2009
        • 2359

        #918
        Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

        "Käisin täna Rimis, et osta 20 kg kott Pedigree koeratoitu. Järjekorras seistes küsis mu taga seisev naine, kas mul on koer. Mida kuradit ta ometi mõtles, elevanti pean kodus? No igaljuhul otsustasin oma igavasse ellu lisada vähe vürtsi. Ma ütlesin naisele, et ei, mul ei ole koera, vaid olen otsustanud uuesti alustada Pedigree-dieediga. Lisasin, et see ei pruugi olla hea mõte, sest ... eelmine kord lõpetasin ma haiglas, kuid teisest küljest olin kaotanud 25 kilo selleks ajaks kui märkasin intensiivravi osakonnas, kanüül mõlemas käes ja voolik igas augus mis kehal leidub. Ma ütlesin naisele, et dieet töötab nii, et topitakse taskud Pedigreed täis ja igakord kui näljatunne üllatab visatakse paar tükikest suhu. Pedigree on täielikult tasakaalustatud toit, nii et dieet töötab väga hästi. (Selleks ajaks kuulaks kogu järjekord kõrvad kikkis) Naine küsis õudusega, kas olin sattunud intensiivravi osakonda, kuna sain koeratoidust mürgituse. Vastasin, et sugugi mitte: olin astunud ettevaatamatusest sõiduteele nuusutades armsa kuldse retriiveri perset ja auto sõitis must üle. Ees seisev mees naeris nii kövasti, et ma olin täiesti kindel, et ta saab infarkti. Kaupluse juhataja kutsuti kohale ja mul keelati edaspidi Rimisse minna. Homme lähen Selverisse..."

        Comment

        • isutuba
          Grinder
          • Sep 2009
          • 633

          #919
          Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

          rofl,pole tükk aega nii kõvasti naernud....wtf kus sul seda juttu toidab ikka

          Comment

          • k2snakalle
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2545

            #920
            Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

            liiga hea

            Comment

            • K2snakas
              Pokkerihai
              • Feb 2009
              • 2388

              #921
              Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

              haha, see tõesti hea:D

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #922
                Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                Mida sa sööd, et selliseid nalju teed?

                Comment

                • k2snakalle
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2545

                  #923
                  Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                  jutumärgid vandalar, jutumärgid



                  hint: quote

                  Comment

                  • K2okfor_Mey
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2012
                    • 429

                    #924
                    Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                    Krt ma ei tea mehed kas te pokkerit biidite aa nalja oskate kyll teha!! :D

                    Comment

                    • K2okfor_Mey
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2012
                      • 429

                      #925
                      Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                      ZOOM muudab mängimise üldse palju mugavamaks. Pereinimesed, keda võivad kodus kimbutada näägutav naine ja jonnivad lapsed, saavad vajaduse tekkides koheselt lauast välja istuda, vajalikud toimingud ära teha ja siis KOHESELT mängusessiooni taastada. Tavalistes laudades ei tahaks ju buttonil välja istuda, pealegi natuke pikema lauast eemalolemise korral visatakse sind sealt välja ning uuesti mänguga liitumine kulutab jällegi kallist aega.

                      IRW

                      Comment

                      • K2snakas
                        Pokkerihai
                        • Feb 2009
                        • 2388

                        #926
                        Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                        Keegi kunagi pani siia lingi, kus 2 venda Austraalias oma tegutsemisest blogi peavad..linki?

                        Comment

                        • Mr_Kenny
                          Vana Tegija
                          • Jun 2011
                          • 1357

                          #927
                          Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                          Comment

                          • K2snakas
                            Pokkerihai
                            • Feb 2009
                            • 2388

                            #928
                            Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                            tyty:P

                            Comment

                            • isutuba
                              Grinder
                              • Sep 2009
                              • 633

                              #929
                              Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                              Keegi teab kust saaks soetada sülearvuti auto laadija?

                              Comment

                              • redddman10
                                Grinder
                                • Aug 2010
                                • 703

                                #930
                                Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                                Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                                "Käisin täna Rimis, et osta 20 kg kott Pedigree koeratoitu. Järjekorras seistes küsis mu taga seisev naine, kas mul on koer. Mida kuradit ta ometi mõtles, elevanti pean kodus? No igaljuhul otsustasin oma igavasse ellu lisada vähe vürtsi. Ma ütlesin naisele, et ei, mul ei ole koera, vaid olen otsustanud uuesti alustada Pedigree-dieediga. Lisasin, et see ei pruugi olla hea mõte, sest ... eelmine kord lõpetasin ma haiglas, kuid teisest küljest olin kaotanud 25 kilo selleks ajaks kui märkasin intensiivravi osakonnas, kanüül mõlemas käes ja voolik igas augus mis kehal leidub. Ma ütlesin naisele, et dieet töötab nii, et topitakse taskud Pedigreed täis ja igakord kui näljatunne üllatab visatakse paar tükikest suhu. Pedigree on täielikult tasakaalustatud toit, nii et dieet töötab väga hästi. (Selleks ajaks kuulaks kogu järjekord kõrvad kikkis) Naine küsis õudusega, kas olin sattunud intensiivravi osakonda, kuna sain koeratoidust mürgituse. Vastasin, et sugugi mitte: olin astunud ettevaatamatusest sõiduteele nuusutades armsa kuldse retriiveri perset ja auto sõitis must üle. Ees seisev mees naeris nii kövasti, et ma olin täiesti kindel, et ta saab infarkti. Kaupluse juhataja kutsuti kohale ja mul keelati edaspidi Rimisse minna. Homme lähen Selverisse..."
                                lugesin ka näoraamatust seda nalja juba tna .päris hea :)

                                Comment

                                Working...