*** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #121
    Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

    Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    kus homset usa-kanada mängu näeb?
    ma jagasin lahti, kust näeb
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #122
      Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise



      Täitsa pekkis, mis see kiirus võis olla ,et ta nii räige lennu tegi :D ?

      02:00 käib mingi vägistamise katse otse kaamera all irw. ( tagaplaanil )

      Comment

      • Skyline
        Grinder
        • Dec 2008
        • 510

        #123
        Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

        Räägiti 200-st kuid see vbla veits üle pakutud, aga 150+ julgeks küll pakkuda :D Sealt tuleb alla päris hea langus ka, aga sinna juba 90+ kiirusega sisse lennata natuke karm. Juhiks tähelepanud video 2:00 peal taustal toimuvale : D

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #124
          Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

          alguses vaatasin, et Madis oma roosa topiga. aga ei.

          Comment

          • ok2aa
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 1903

            #125
            Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

            Algselt postitas lenC Vaata postitust
            ma jagasin lahti, kust näeb
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            käisid vaatamas? kuidas oli?

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #126
              Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

              Siuke fking paranormal activity käib kodus, et anna abi.

              Comment

              • con
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1954

                #127
                Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                Siuke fking paranormal activity käib kodus, et anna abi.
                endal oli ka paras mure, kuni ühest spetsiaalsest idamaisest tehnikast kuulsin.
                Last edited by con; 07.05.12, 20:58.

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #128
                  Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                  Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                  Siuke fking paranormal activity käib kodus, et anna abi.
                  Kui tahad odavalt abi saada, siis saada PM pastilaale.

                  Comment

                  • udikaz
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1946

                    #129
                    Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                    Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                    Siuke fking paranormal activity käib kodus, et anna abi.
                    pics,videos or gtfo

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #130
                      Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                      Avalikustan siis nüüd ametlikult Vandalari preflop käte tabeli. Preflop ikka parema käega varajasest positsioonist ja pahema käega hilisemast positsioonist. Keskpositsioonist võite mõlemaga panna.
                      Hilisest positsioonist võite pahema käega inetuid rääbiseid ka rookida, seda enam parema käega, varajasest seevastu ainult parema käega.

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #131
                        Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                        Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                        pics,videos or gtfo
                        Noo.. Mõned huvitavamad asjad, mis toimunud viimasel ajal. Neid muidki aga näiteks:

                        1) Olid kadunud päikseprillid nädal aega jutti. Ei mitte kuskil. Tuhnatud said läbi kõik võimalikud kohad.
                        Ühel ööl ärkasin ja et vett minna jooma. dafoq? Koridoris kenasti kapi peal.

                        2) Arvuti, mis oli sleep modes, ja parooliga kaitstud. ( välja ka loggitud ). Hakkas täpselt kell 3 öösel mängima. Winampist täiest kõrist tuli laul, mida meil kodus kuulati väga tihti. Kaan oli ka kinni arvutil btw. ( mingi teema selle kella 3mega öösel: http://www.google.ee/search?q=kell+3...ient=firefox-a )

                        3) Laps jäi lutipudeliga magama täna. Sulgesime ukse ja panime lutipudeli kapi peale. Enne ärkas ja mitte kuskil. Ta ei jää ilma selleta magama ja see teada. Seega 2h nonstop otsimist. Kõik võimalikud kohad/panipaigad/voodialused jne. Mitte kuskil.
                        Siiamaani laps üleval ja ei jää magama enne kui oma lutipudeli saab :S.

                        Nkn. keegi ei usu :D aga mai ootagi seda teilt.

                        Comment

                        • Fabulous
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 2674

                          #132
                          Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                          Teine on võib-olla interferents mingil imelikul kujul?

                          Comment

                          • fyte
                            Pokkerihai
                            • Jun 2010
                            • 3378

                            #133
                            Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                            Algselt postitas fyte Vaata postitust
                            Kas HEMis on võimalik kuidagi nii ka filterdada, et kuidas graph jookseb üksnes regularide vastu mängides (ise vpip/pfr kriteeriumis sisestades näiteks)?
                            Anyone?

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #134
                              Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                              Mulle siuke teema ei lähe üldse peale. Yxpäev vaatasin telekast mingit kanalit kus mingite andurite asjadega otsiti kummitusi jne. Obv, et und ei tulnud. Õudukaid ka ei vaata.
                              Praegu vahtisin seda linki ja seal keegi ütles, et "aga pidi olema psühholoogiline fakt, et kui ärkad kell 2-3 öösel mittemillegi peale üles, siis 80% tõenäosusega keegi vaatab sind." Thank you very much sir! No f sleep guaranteed.

                              Mul sugulased elavad vana mõisa kõrval ja nende majas kummitab julmalt, ma ei tea kuidas inimesed siukses kohas elada üldse suudavad.
                              Kunagi punkris kutsusime küünalde, peegliga ja mingite ladina sõnadega vaime ka välja. Tra aknalingid hakkasid lampi värisema, pole elus nii täis sittunud vist.
                              Last edited by qbj0hn; 07.05.12, 21:26.

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #135
                                Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                                Mulle siuke teema ei lähe üldse peale. Yxpäev vaatasin telekast mingit kanalit kus mingite andurite asjadega otsiti kummitusi jne. Obv, et und ei tulnud. Õudukaid ka ei vaata.
                                Praegu vahtisin seda linki ja seal keegi ütles, et "aga pidi olema psühholoogiline fakt, et kui ärkad kell 2-3 öösel mittemillegi peale üles, siis 80% tõenäosusega keegi vaatab sind." Thank you very much sir! No f sleep guaranteed.

                                Mul sugulased elavad vana mõisa kõrval ja nende majas kummitab julmalt, ma ei tea kuidas inimesed siukses kohas elada üldse suudavad.
                                Kunagi punkris kutsusime küünalde, peegliga ja mingite ladina sõnadega vaime ka välja. Tra aknalingid hakkasid lampi värisema, pole elus nii täis sittunud vist.
                                Meil kodus iga laupäevane traditsioon ID pealt vaadata neid ghost storysid. Julmalt creepy tegelt ikka. Pärast kui naisega magama lähme, siis kes ees see mees voodisse :D. Seljataha ei julge kumbki vaadata haha.

                                Comment

                                Working...