*** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ok2aa
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 1903

    #46
    Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

    kuidas on võimalik vaadata hoki mm'i soome tv kommentaatoritega? mul näitab küll telekas mtv3 ja ka AVAt aga vahepeal on kvaliteet pask. mingi neti piraprogega canal + ei näe?

    Comment

    • vonkartoffel
      Pokkerihai
      • May 2009
      • 1658

      #47
      Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

      see hdtvplayer, mida siin tihti lingitud tundub sommide tehtud olevat, seal oli suur mingi hokikava.

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #48
        Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

        seal ei ole "seda õiget" canal+i ja tundub, et praegu jagatakse seal chatboxis täiesti random streame (kanada raadiod and shit). Tundub, et ei saa kuidagi paremaks olukorda, canal+ enda kodukal on küll link mingile web-tv variandile, aga mina sellele ligi ei pääse, äkki mingi VPNi porr aitab dunno.

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #49
          Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

          Kellegil Paypali kontot ei ole ? Millegipärast ei saa ühildatud oma krediitkaarti. Oleks vaja väike trade teha (20$), et saaks oma uurimistöö küsimustiku eest maksta netis - ainult Paypaliga saab. Väga lamp.

          e: Suur tänu Rankale.
          Last edited by inward; 04.05.12, 17:00.

          Comment

          • ok2aa
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 1903

            #50
            Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

            Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
            kuidas on võimalik vaadata hoki mm'i soome tv kommentaatoritega? mul näitab küll telekas mtv3 ja ka AVAt aga vahepeal on kvaliteet pask. mingi neti piraprogega canal + ei näe?
            AVA näitas 5+,seega soome mängud saab nähtud. kus homset usa-kanada mängu näeb?

            Comment

            • Godspeed_EJ
              Klubi Liige
              • Nov 2009
              • 3049

              #51
              Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

              Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
              kuidas on võimalik vaadata hoki mm'i soome tv kommentaatoritega? mul näitab küll telekas mtv3 ja ka AVAt aga vahepeal on kvaliteet pask. mingi neti piraprogega canal + ei näe?
              Kuidas sa mtv3 ja AVAt näed?

              Comment

              • ok2aa
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 1903

                #52
                Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                tallinnas tavaantenn,telekas on tüüner sisse ehitatud. kokku ca 10 soome (tasuta) kanalit.

                Comment

                • ok2aa
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 1903

                  #53
                  Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                  mingi aeg eelmisel aastal keerati signaali soome poolt tugevamaks, sest mingitel soome saartel oli enne sitt signaal olnud. peale seda näeb enamus kanaleid.

                  Comment

                  • ok2aa
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 1903

                    #54
                    Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                    bump.

                    keegi täna 3000euri ka kuskil litsikas sirgeks lööb?

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #55
                      Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                      Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                      bump.

                      keegi täna 3000euri ka kuskil litsikas sirgeks lööb?
                      sul on see võimalus ju alati olema s:D

                      e:
                      iga aasta kui see kevad tuleb siis krdi iga kaubakeskus on neid LHV inimesi täis oma pensioni asjadega ... neile võiks mainida et nad poleks nii aktiivsed vaid inimesed tuleks ise nende juurde kui sooviksid mdiagi muuta, mitte umbes ala käest kinni võtta

                      e2: kustutasin ta nime ära, kuina m2letasin vapsje valesti ..
                      Last edited by leits; 05.05.12, 07:38.

                      Comment

                      • Loksutaja
                        Õpihimuline Mängur
                        • Jun 2010
                        • 448

                        #56
                        Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise



                        Sellist ime pole varem OmahaHU's kohanud :D

                        Comment

                        • udikaz
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 1946

                          #57
                          Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                          tolmuahv on LHV pangast ikka väga kaugel

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #58
                            Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                            Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                            bump.

                            keegi täna 3000euri ka kuskil litsikas sirgeks lööb?
                            oldschool-regsidel on selle laiaks löömiseks abi vaja?

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #59
                              Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                              lõpuks usa live pokker ka järgi proovitud.
                              polegi pikalt midagi öelda, fishid ja free drinks is nice. Kasinn ise oli ka muidugi solid, võib ära eksida siukses monstrumis.
                              1/2 NL sai lastud mingi 3h, 100bb ostsin sisse, aga suuri potte oli mingi paar tk aint. ühes imeti KQx flopil QJga AK vastu ära ja teine kus tegin mingi retarded pushi KK-ga worst turnil ever. Lõpetasin ikka mingi 350$ up. just sit back and pick ur spots. Homme ülehomme atlantic cityse pikemale tripile siis ehk rohkem muljeid.
                              Last edited by qbj0hn; 05.05.12, 05:56.

                              Comment

                              • Vandalar
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3577

                                #60
                                Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                                Mitu kätt mängisid?

                                Comment

                                Working...