*** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • yolpa
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 2669

    #91
    Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

    kusjuures ise olen täielik võhik neis skilli mängudes, mäletan kui harryahven mind kunagi tartu lümpsis rulli laua taha vedas ja seal 500 eeku auku panin, siis lubasin endale, et ei mängi seda sitta enam, aga m6niste käis igast BJ strateegiaid mulle väja millega alguses isegi plusi tuli, aga obv lõpus ikka busti lendasin

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #92
      Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

      Eelmine kuu lasin slotti voodis täispeaga teki all. Omamoodi kogemus.
      Viskad automaatse spini peale ka veel, jood õlut, kill koll kõll ja muud rõõmsad hääled käivad. Viskad beti mingi paari sendi peale ja väikse raha eest kerge entertainment enne magama minekut :D.
      Last edited by qbj0hn; 06.05.12, 01:47.

      Comment

      • yolpa
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 2669

        #93
        Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

        haha, no see tundub ikka väga random:D, kusjuures lõin ka kõik oma 1-2 daalased mündid automaatides max-betidega laiaks:D

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #94
          Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

          Kunagi 07/08 degenit lastes mängisin päris tihti skilli mänge ikka netis.
          Küll aga kui kasinni läksin siis absoluutselt ei tõmmanud sinna. Pole lives ühtegi korda ühtegi skilli mängu mänginud.
          Kassib ära lihtsalt neid klaas silmadega degeneid vaadata. Eile ka kasinnis, neid automaate oli ikka tohhuja seal. Kodukalt lugesin, et kokku seal üle 2000nde automaadi, saalid olid filled nende degenitega.
          Mu lauas pokkeris istus ka mingi fish, bustoks läks mingi umbes pasaga siis ytles, et läheb proovib oma lucky automaatidega lol.
          Ime pole, et joogid kasinnides tasuta on, igati +EV. Mida rohkem need joovad seda rohkem auku panevad. Ise olin peale 4ja tundi ka juba parajalt lödi ja otsustasin ära quitida, läksin lõpuks törts looseks kätte ära. Enne kasinni jõin ka muidugi 4 0.25 õlle ära kuna mul käpp täiega väriseb rofl, kerge sakk sees on siis comfort zones.
          Last edited by qbj0hn; 06.05.12, 02:01.

          Comment

          • yolpa
            Pokkerihai
            • Jun 2009
            • 2669

            #95
            Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

            kuradi aussied ei anna sittagi tasuta, iesgi kui maksad mitmekümneid daalasid rake pokkeri lauas, ikka pead oma raha eest jooke, ostma:S

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #96
              Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

              Eks nad nii tasuta ole kui helde või douche oled. Tavaliselt kui jook tuuakse siis visatakse 1-2$ tippi. Otse chipi hunnikust viskad naiskale chipi kandikule, need tiirutavad seal ringi ja jälgivad koguaeg kui tühi su jook on ja küsivad kas tahad juurde.
              Noh, aga ega kui ei viska siis ega keegi midagi ei ütle, maksad ju rake anyway lauas.
              Mul on ainult personaalne probleem, et kui ma joon siis ma lähen jube heldeks ja maksan üle alati inimesed, ükskõik kas siis restos, klubis või kasinnis isegi kui ise semi-busto olen. Mulle meeldib lihtsalt inimese päeva rõõmsamaks teha ja endal hea tunne :D.
              Last edited by qbj0hn; 06.05.12, 02:47.

              Comment

              • vennike
                Pokkerihai
                • Mar 2009
                • 1958

                #97
                Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                kuradi aussied ei anna sittagi tasuta, iesgi kui maksad mitmekümneid daalasid rake pokkeri lauas, ikka pead oma raha eest jooke, ostma:S
                ära valeta, teed saab täiesti tasuta, ma eile oleks peaaegu joonud. Aga kui lauas mängid siis on alkohol pea 2 korda odavam. rummikoks 5$ vs 9.50 baarist. Rake on jah päris kuradi tummine, 2/5 lauas 10% capped @ 16$. Ja täiesti idiootne kodukord on siin Perthi pokkeriruumis - käe ajal rääkida ei või, nagu wtf. Eile sain kaks hoiatust ja siis visati välja, olin obv jumala kännuämblik ka muidugi.

                Comment

                • yolpa
                  Pokkerihai
                  • Jun 2009
                  • 2669

                  #98
                  Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                  Algselt postitas vennike Vaata postitust
                  ära valeta, teed saab täiesti tasuta, ma eile oleks peaaegu joonud. Aga kui lauas mängid siis on alkohol pea 2 korda odavam. rummikoks 5$ vs 9.50 baarist. Rake on jah päris kuradi tummine, 2/5 lauas 10% capped @ 16$. Ja täiesti idiootne kodukord on siin Perthi pokkeriruumis - käe ajal rääkida ei või, nagu wtf. Eile sain kaks hoiatust ja siis visati välja, olin obv jumala kännuämblik ka muidugi.
                  meil räägivad diilerid näiteks rexidega käe ajal:S

                  Comment

                  • nalg
                    Õpihimuline Mängur
                    • Feb 2010
                    • 489

                    #99
                    Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                    teab öelda keegi, miks ma käsi convertida ei saa?
                    mängin trios, erinevad converterid ütlevad nii ...
                    Thehandconverter.com "No valid hand data could be detected"
                    Flopturnriver.com " Error, failed to parse game header , please paste the entire hand input, even if only part of it is being reviewed"
                    Pokerhand.org (üksnes seal saan kätt convertida, aga siia postitades jääb ta lingina)

                    kuigi copyn kogu hand history, mis ta mulle pakub

                    Comment

                    • mikk2468
                      Vana Tegija
                      • Nov 2009
                      • 1039

                      #100
                      Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                      kasuta weaktight.com oma ja siis 2p2 varianti saad siia foorumisse ka postitada.

                      Comment

                      • Loksutaja
                        Õpihimuline Mängur
                        • Jun 2010
                        • 448

                        #101
                        Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • nalg
                          Õpihimuline Mängur
                          • Feb 2010
                          • 489

                          #102
                          Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                          weaktight omaga sain converditud, ent kuda ma teda siia postitada saan, nii et ta lingina ei oleks?

                          Comment

                          • kardaanirist
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 3675

                            #103
                            Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                            Algselt postitas Loksutaja Vaata postitust
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            üks teine hea video veel

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • Kessu Saaret
                              Räme Fish
                              • Apr 2012
                              • 2

                              #104
                              Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                              Pokerstarsi 80 000 000 000 Milestone handi jagati ka 1 eestlane "evgesha7"

                              Võidusummaks 11 110$

                              GRATZ!

                              Comment

                              • Owner85
                                Klubi Liige
                                • Aug 2009
                                • 2146

                                #105
                                Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                                Algselt postitas Kessu Saaret Vaata postitust
                                Pokerstarsi 80 000 000 000 Milestone handi jagati ka 1 eestlane "evgesha7"

                                Võidusummaks 11 110$

                                GRATZ!
                                suht sick oli jah,võitja käsi oli A5o ja price money 22900+200 lauast ja riverdas omale 5,kuna ühel oli flopist 2 paari :)

                                Comment

                                Working...