Pealehe uudis "17.02.2008"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #16
    Re: Pealehe uudis "17.02.2008"

    Algselt postitas camu
    Palju FTP NL25 rake tõusis?
    Kui ma ei eksi, siis 5%-lt ~6,7%-le.

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #17
      Re: Pealehe uudis "17.02.2008"

      Algselt postitas ranka
      Mis mõttes? Starsi update??

      Ma arvan, et Starsi uuendus on absoluutselt kõigile vajalik. Need, kes mängivad vähem saavad kiiremini VIP levelid võid siis supernova+ leveleid hoida, need kes jälle mängivad rohkem saavad tulevikus milestone boonuseid paremini kätte.
      Vinge oleks, siis saan rutem supernovaks oma aegalase tagantkäe grindimisega ;D

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #18
        Re: Pealehe uudis "17.02.2008"

        Algselt postitas goldec
        Mõned lingid saad anda?
        Huvitav oleks vaadata :D
        Pane googlesse need samad nimed sisse ja 2+2 on kah mõned SCW videod.

        Comment

        • Rigged
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2535

          #19
          Re: Pealehe uudis "17.02.2008"

          See Pokerstarsi uuendus meeldib mulle tohutult, nüüd saab vaikselt grindides jälle kiiremini leveleid

          Comment

          • kilu6
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1305

            #20
            Re: Pealehe uudis "17.02.2008"

            > Kui on Full Tilti konto varustatud rakebackiga, siis rahaliselt tuleb sama välja, kui mängida Starsis(rake 5%)

            Mis mõttes? Et rakeback kaob ära või?

            Comment

            • leits

              #21
              Re: Pealehe uudis "17.02.2008"

              jei, saan ka märtsis platiniumiks ehk siis :)

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #22
                Re: Pealehe uudis "17.02.2008"

                Algselt postitas leits
                jei, saan ka märtsis platiniumiks ehk siis :)
                Hahaha, ma saan juba see kuu ;D

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #23
                  Re: Pealehe uudis "17.02.2008"

                  Algselt postitas kilu6
                  > Kui on Full Tilti konto varustatud rakebackiga, siis rahaliselt tuleb sama välja, kui mängida Starsis(rake 5%)

                  Mis mõttes? Et rakeback kaob ära või?
                  Ma ei saa täpselt aru, mis sa mõtled "ära kadumise" all, aga 6,7% ja 5% rake vahe nullib RB ära. See on eelkõige mõeldud micro mängijatele, sest kui Starsis peaksid mängima NL25-e PlatinumStarina(~18% RB), siis tuleb Stars kasulikum.

                  Comment

                  • UdusOlevSiil

                    #24
                    Re: Pealehe uudis "17.02.2008"

                    See VIP levelite asi oleks võinud Strarsis juba sellest kuust olla. 1200 punkti peaks ära tulema, aga päris 1500-ni veel ei küündi. Aga tegelikult väga tore, et selline muudatus üldse tuli.

                    Comment

                    Working...