Pealehe uudis "17.02.2008"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #1

    Pealehe uudis "17.02.2008"

    • Starsi VIP-levelite uuendus
    • FTP uued limiidid ja rake-süsteem
    • Uus HU SnG sait


    Uudise leiab siit.

    Arutagem.
  • taasver
    Grinder
    • Oct 2008
    • 584

    #2
    Re: Pealehe uudis "17.02.2008"

    Kust see info pärineb?.. 2+2st? Ma siis vist kolisin suhteliselt soodsal ajal Starsi.. järgmine kuu plantiumit püüdma. 8)

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #3
      Re: Pealehe uudis "17.02.2008"

      Esimese teema päritolu on jah 2p2-st, vaatasin et Starsil veel kodukal ametlikku teadet silma ei hakanud. Aga info on usaldusväärne. Panen siis lingi ka juba

      Comment

      • Helmps
        Grinder
        • Oct 2008
        • 828

        #4
        Re: Pealehe uudis "17.02.2008"

        jee, varsti starsi...

        Comment

        • andu_andu
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 4050

          #5
          Re: Pealehe uudis "17.02.2008"

          positiivsed uudised. HUSNG saidi loomine on ka suurepärane uudis minu jaoks. Kindlasti astun liikmeks.

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #6
            Re: Pealehe uudis "17.02.2008"

            Algselt postitas andu_andu
            positiivsed uudised. HUSNG saidi loomine on ka suurepärane uudis minu jaoks. Kindlasti astun liikmeks.
            Infot korjates jäi silma, et maksmine võib keeruliseks osutuda, kui on seb virtuaalkaart, siis peaksid läbi Paypali hakkama saama(kuigi ise olen selle kaardiga korduvalt jänni jäänud, maksin nii DC kui CR membershipi just sellega). Kui oled swedi klient, siis 2p2 teemas oli kirjas mingi kontaktmail, hästi moosid võid läbi site-transferi ka äkki saada.

            Comment

            • runnar
              Grinder
              • Oct 2008
              • 740

              #7
              Re: Pealehe uudis "17.02.2008"

              kust see FTP info pärit on?

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #8
                Re: Pealehe uudis "17.02.2008"

                Algselt postitas runnar
                kust see FTP info pärit on?
                põhimõtteliselt laudadest enesest, viimase updatega(eile õhtu) tulid micro lauad softi, kui sul pole, siis restardi programm. Rake'i näeb HH-st ja ei ole keeruline arvutada, FTP/Starsi micro võrdluseks tegin ise kiired arvutused.

                Comment

                • mihke666
                  FPP Pro
                  • Jan 2009
                  • 228

                  #9
                  Re: Pealehe uudis "17.02.2008"

                  zzz ... midagi juurde ei anna pmst.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: Pealehe uudis "17.02.2008"

                    Algselt postitas mihke666
                    zzz ... midagi juurde ei anna pmst.
                    Mis mõttes? Starsi update??

                    Ma arvan, et Starsi uuendus on absoluutselt kõigile vajalik. Need, kes mängivad vähem saavad kiiremini VIP levelid võid siis supernova+ leveleid hoida, need kes jälle mängivad rohkem saavad tulevikus milestone boonuseid paremini kätte.

                    Comment

                    • goldec

                      #11
                      Re: Pealehe uudis "17.02.2008"

                      Mingi värk oli ka ju, et komadega pidi hakkama FPPsid saama.
                      Siis läheb veel kergemaks mikro grinderitel 8)

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #12
                        Re: Pealehe uudis "17.02.2008"

                        Algselt postitas fishh
                        Pakun, et starsi poes lähevad odavamad asjad kallimaks ka.
                        Kusjuures arvan, et vastupidi, sest starsi poes on asjad niigi kallid ning supernovadel ei tasu absoluutselt ühtegi materiaalset asja sealt enam osta.

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #13
                          Re: Pealehe uudis "17.02.2008"

                          Algselt postitas andu_andu
                          positiivsed uudised. HUSNG saidi loomine on ka suurepärane uudis minu jaoks. Kindlasti astun liikmeks.
                          Nad käivitavad seda juba aasta aega, väga hea, et lõpuks tööle saadi. Kes seal õpetavad, on täielikud geeniused HU SNG-s, ma olen videosid näinud ja mehed panevad ikka vastase nii hästi käe peale, et mastiga kah ei panda mööda. :D

                          Comment

                          • goldec

                            #14
                            Re: Pealehe uudis "17.02.2008"

                            Algselt postitas alaska
                            Nad käivitavad seda juba aasta aega, väga hea, et lõpuks tööle saadi. Kes seal õpetavad, on täielikud geeniused HU SNG-s, ma olen videosid näinud ja mehed panevad ikka vastase nii hästi käe peale, et mastiga kah ei panda mööda. :D
                            Mõned lingid saad anda?
                            Huvitav oleks vaadata :D

                            Comment

                            • camu
                              Super Moderaator
                              • Jan 2009
                              • 3411

                              #15
                              Re: Pealehe uudis "17.02.2008"

                              Palju FTP NL25 rake tõusis?

                              Comment

                              Working...