Re: Kui sul oleks 50 000 000 EEK
heh ma korraldasin hea teema :P
fakt on see, et kõik tõuseb enivei kunagi taaskord ülesse, küsimus on ajas, aga usun et 3-4a pärast on kõik taaskord roosiline.
Google aktsia tõuseb kindlalt, liiga suur võrgustik, et langeda (pikemas perspektiivis ;D)
aga see selleks, ei hakka vaidlema.
postitage parem huvitavaid elamusi.
aga muide, kulla ostmine oleks olnud minu teine idee :D
heh ma korraldasin hea teema :P
fakt on see, et kõik tõuseb enivei kunagi taaskord ülesse, küsimus on ajas, aga usun et 3-4a pärast on kõik taaskord roosiline.
Google aktsia tõuseb kindlalt, liiga suur võrgustik, et langeda (pikemas perspektiivis ;D)
aga see selleks, ei hakka vaidlema.
postitage parem huvitavaid elamusi.
aga muide, kulla ostmine oleks olnud minu teine idee :D
TC
Comment