Re: Kui sul oleks 50 000 000 EEK
Kõike küll kuhugi ei investeeriks, 50 milliga elab juba niigi normaalselt. Aga midagi paneks ikka juurde tiksuma kinnisvaraga seoses vb .
Kõike küll kuhugi ei investeeriks, 50 milliga elab juba niigi normaalselt. Aga midagi paneks ikka juurde tiksuma kinnisvaraga seoses vb .
Comment