Kui sul oleks 50 000 000 EEK

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #1

    Kui sul oleks 50 000 000 EEK

    Kui sul oleks 50 000 000 EEK ning peaksid tegema kindlalt investeeringu.
    Aga võid investeerida vaid ÜHTE kindlaste kohta.
    Pokker ei lähe arvesse.


    Kuhu paigutaksid sina enda 50 000 000 EEKu praegusel raskel ajal?
    Miks?


    Miks küsin?
    Sest tahaks näha kaasmaalaste maailmavaadet :)
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #2
    Re: Kui sul oleks 50 000 000 EEK

    Küsimus on raske, aga ise ostaksin 50 000 000 EEKu eest Googlei aktsiaid :P
    Miks? Sellest on saanud võimas firma ja eks tulevik on neile veel parem :).

    Comment

    • kollane
      Pokkerihai
      • Nov 2008
      • 2031

      #3
      Re: Kui sul oleks 50 000 000 EEK

      ostaks hunniku kortereid. hinnad maas ju :D
      paneks õppurid sisse elama, odava hinna eest.
      siis tiksub pappi peale korteritest, ca 5 a pärast müüks maha kui hinnad tõusnud on.

      Comment

      • Maheaatom
        Grinder
        • Oct 2008
        • 958

        #4
        Re: Kui sul oleks 50 000 000 EEK

        Algselt postitas kollane
        ostaks hunniku kortereid. hinnad maas ju :D
        Kinnisvara langeb kindlasti veel oluliselt

        Comment

        • Provoker
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 3067

          #5
          Re: Kui sul oleks 50 000 000 EEK

          Kütaks kohe kodulaenu tagasimaksmiseks. Läheks kuumaks veelgi väiksemaks 8)

          Comment

          • kollane
            Pokkerihai
            • Nov 2008
            • 2031

            #6
            Re: Kui sul oleks 50 000 000 EEK

            Algselt postitas Provoker
            Kütaks kohe kodulaenu tagasimaksmiseks. Läheks kuumaks veelgi väiksemaks 8)

            maksad 50milli ära, ning siis läheb kuumaks väiksemaks ?
            hirmsad kodulaenud sul ;D

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #7
              Re: Kui sul oleks 50 000 000 EEK

              Algselt postitas kollane

              maksad 50milli ära, ning siis läheb kuumaks väiksemaks ?
              hirmsad kodulaenud sul ;D
              +1 :D

              Comment

              • UdusOlevSiil

                #8
                Re: Kui sul oleks 50 000 000 EEK

                Rakvere Tarvase korvpalli meeskonda, et kuld ükskord ära tuleks.

                Comment

                • Provoker
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 3067

                  #9
                  Re: Kui sul oleks 50 000 000 EEK

                  Algselt postitas kollane

                  maksad 50milli ära, ning siis läheb kuumaks väiksemaks ?
                  hirmsad kodulaenud sul ;D

                  krt vaatasin nulle valesti. Päris nii palju ei ole vajagi jh

                  Comment

                  • grigory
                    Julm Donk
                    • Oct 2008
                    • 74

                    #10
                    Re: Kui sul oleks 50 000 000 EEK

                    Ostaks ära ja samas seega ka investeeriks raha firmasse, mis tegeleb ROHELISE energiaga. Tuleviku äri, raudselt.

                    Comment

                    • ESTPatrick
                      Olümpsi Mägi Aivar
                      • Nov 2008
                      • 5572

                      #11
                      Re: Kui sul oleks 50 000 000 EEK

                      ostaks uue täisvarustuses OPELi (elektrilised aknad ja roolivõim kindlasti ka)

                      Comment

                      • antnx
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3102

                        #12
                        Re: Kui sul oleks 50 000 000 EEK

                        Investeeriks oma firmasse mis hakkaks tegelema veepuhastusega!

                        Comment

                        • Foux
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2008
                          • 486

                          #13
                          Re: Kui sul oleks 50 000 000 EEK

                          Ostaks õlut

                          Comment

                          • lenin
                            Jube Noob
                            • Dec 2008
                            • 133

                            #14
                            Re: Kui sul oleks 50 000 000 EEK

                            ma ei teeks mitte muhvigi kui mul 50m oleks. Ostaks kulda ja jätaks mõned millid kulutamiseks ja vsjoo.

                            Comment

                            • leits

                              #15
                              Re: Kui sul oleks 50 000 000 EEK

                              paneks eri pankadesse .. 7-8% saan aastast, nendest elan pohhuilt ära ...

                              Comment

                              Working...