*** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • JohannesJ
    Grinder
    • Jun 2010
    • 684

    #841
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    lasin korra mingi vanema naisterahva üle, selle peale hakkas punastama ja viibutas käega umbes nagu "ahh mis sa nüüd" :D

    Comment

    • ristijeesus
      Klubi Liige
      • Oct 2009
      • 2533

      #842
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

      No mis siis nüüd? Bonebreaker on visahing/buttsex? :D

      Comment

      • Mr_Kenny
        Vana Tegija
        • Jun 2011
        • 1357

        #843
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

        lololo buttsex

        Comment

        • fyte
          Pokkerihai
          • Jun 2010
          • 3378

          #844
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

          Jup, ei pidanud kahte nädalatki vastu :(
          Sellise PMi saatis enne bännimist:
          Algselt postitas backdoorsex
          Banniksid mind?

          Ära põe mai tee uut kasutajat siia.

          Comment

          • Fabulous
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 2674

            #845
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

            Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
            No mis siis nüüd? Bonebreaker on visahing/buttsex? :D
            Ma mõtlesin sama enne.

            //Siiski on aru saada, et isik proovib vähemalt. Õigekirjaga enam erilisi probleeme olevat ei paista.

            Comment

            • ment52
              Politseidokumendiga kusjuures!
              • Oct 2008
              • 1270

              #846
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

              [youtube]F6xBhZcXgrw[/youtube]

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #847
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                Venemaal see liiklus on jah rigged. Mäletan isegi kunagi väga ammu klassiga seal käies läks päris kaua aega enne kui üle tee julgesid minna, kõik sõidavad nii pohhuilt lihtsalt. Antud videos muidugi jäi siuke mulje ka, et hüpati nagu ise ette.

                Comment

                • vonkartoffel
                  Pokkerihai
                  • May 2009
                  • 1658

                  #848
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                  Suffering an Aasmaa Attack
                  Published: April 23, 2012
                  Raigo Aasmaa is the first elimination of the GSOP Grand Final. Paul O’Neill had raised to 400 on the button before Aasmaa made it 1,100 from the small blind. Daniel Steinkogler then over-called and O’Neill made it 2,800. Aasmaa moved all in for about 13,000 and Steinkogler folded.

                  O’Neill quickly called with aces against the Estonian’s tens and flopped aces full of eights living the former GSOP Prague champion drawing extremely thin. No running tens and O’Neill is the early chip leader with 45,000.


                  Coca oleks pidand oma one timei kasutama. Või imema hakkama või kuidas täpselt asi käis.

                  Comment

                  • Vandalar
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3577

                    #849
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                    TT, oma raha eest küll nii ei teeks.

                    Comment

                    • isutuba
                      Grinder
                      • Sep 2009
                      • 633

                      #850
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                      Mul jäi see nagu sellest videost arusaamatuks,et kuidas see kõik filmile jäädvustati.Selline tunne nagu mingi tüüp oleks omale kaamera paigaldanud ja siis seene laksu all käinud omaarust mingit mängu mängimas ja inimest hittimas,või on see normaalne ,et kõigil armatuuril kaamerad?

                      Comment

                      • ziimukaz
                        Grinder
                        • Jan 2010
                        • 741

                        #851
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                        Venemaal pole paljudel liikluskindlustust ning seetõttu on kaamera paigaldamine popiks saanud.

                        Comment

                        • marxiku
                          Õpihimuline Mängur
                          • May 2009
                          • 471

                          #852
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                          Algselt postitas isutuba Vaata postitust
                          Mul jäi see nagu sellest videost arusaamatuks,et kuidas see kõik filmile jäädvustati.Selline tunne nagu mingi tüüp oleks omale kaamera paigaldanud ja siis seene laksu all käinud omaarust mingit mängu mängimas ja inimest hittimas,või on see normaalne ,et kõigil armatuuril kaamerad?
                          llisaks eelmisele postitusele .
                          Venemaal ja ida-euroopas on üldse laialt levinud kaamerad autos. See aitab avarii tekkel või mõnel muul õnnetusel hiljem tõestada, et näe, mina polnud süüdi. Korruptsioon ja tänavalt leitud tunnistajad on ju igapäevanähtus. Igati õigustatud panna kaamera armatuurile, et hiljem mitte õnnetult süüdi jääda.

                          Comment

                          • Aristotep
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 605

                            #853
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                            Algselt postitas BoneBreaker Vaata postitust
                            Soojade ilmade tulekuga on inimesed ka siin lolliks läinud. Selle nädala jooksul on juba 2 korda tuimalt punase tulega auto ette astutud, vaatamata isegi, et kas autot on tulemas (fooritule jälgimisest rääkimata). Teisel korral jooksis mingi tatt lihtsalt punase tulega tee peale, sõber jalgrattaga järel. Napilt napilt sai auto pidama. Mõlemal tatil olid muidugi näod nalja täis. Tekkis tohutu tahtmine vastu hambaid mõlemale anda. Krdi debiilikute kari...

                            Comment

                            • mikk2468
                              Vana Tegija
                              • Nov 2009
                              • 1039

                              #854
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                              Algselt postitas isutuba Vaata postitust
                              Mul jäi see nagu sellest videost arusaamatuks,et kuidas see kõik filmile jäädvustati.Selline tunne nagu mingi tüüp oleks omale kaamera paigaldanud ja siis seene laksu all käinud omaarust mingit mängu mängimas ja inimest hittimas,või on see normaalne ,et kõigil armatuuril kaamerad?
                              Kunagi vaatasin mingit haige filmi Fat Pizza vms, seal oli täpselt nii. Aga jalgrattureid ajas alla vist.

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #855
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                                Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
                                Kunagi vaatasin mingit haige filmi Fat Pizza vms, seal oli täpselt nii. Aga jalgrattureid ajas alla vist.
                                See omaette film jh :D, sai hea loo tänu sellele meelde tuletatud vähemalt. http://www.youtube.com/watch?v=bKvtw2jbB4Q

                                Comment

                                Working...