*** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • emmimees
    Klubi Liige
    • Aug 2010
    • 2719

    #706
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Kus haiglas ta on?

    Comment

    • Cheating
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2009
      • 447

      #707
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

      Welcome to PokerNews, the World's No.1 Poker info source. Live reporting, online poker site reviews, strategy, freerolls & bonuses, plus Casino guides.


      Kas Pokernews on ka teinud siis vea?

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #708
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

        Jup. Tundub, et see on nüüd ametlik ja tõene uudis :(

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #709
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

          Puhka rahus Kajamees!

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #710
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

            heh.. nii palju segadust.. esialgne uudis oli ikkagi õige, siis vahepeal tühistati esialgset uudist ja siis nüüd uuesti...

            Comment

            • eddi
              Vana Tegija
              • Oct 2009
              • 1200

              #711
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

              hea inimene oli, kahju...

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #712
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                Nii vähe kui, teda näinud olen, siis tõesti tore inimene oli. Kahju, minupoolne kaastunne.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #713
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                  Kas sellisel edetabelil oleks mõtet, kui teha Eesti Parimad & Kuulsamad pokkerimängijad läbi aegade. Teeks teema, kus iga kasutaja saab pakkuda niipalju nimesid kui tahab ja selle alusel teha miski top või isegi mitte top vaid lihtsalt nimekiri. Näiteks, privador võib-olla ei ole praegu kõige parem ega kuulsam aga kindlasti on ta nimi siiani veel kõvade tegijate hulgas.

                  Kui keegi oskaks miski punktisüsteemi ka leiutada siis oleks eriti kõva. Ise mõtlesin nii, et iga mängija esitab oma top nimekirja ja nimekirja viimane koht annab ühe punkti, temast järgmine kaks jne. Fake ja level nimekirjad ilmselgelt ei lähe arvesse.

                  Mis arvate? Mulle tunduks üpriski huvitav tabel ja kui keegi on agaram vend saaks selle alusel ka wikipedia artiklid teha.

                  Comment

                  • Maxi
                    Pokkerihai
                    • Nov 2010
                    • 1849

                    #714
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                    Aga mis selle asja mõte oleks? Täiesti subjektiivne elu24 list oleks ju või?

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #715
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                      nohh.. peale pokkerikarjääri sulli saaks ka niisama feimi..

                      Comment

                      • andu_andu
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 4050

                        #716
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                        Madis Very võib wikipediasse artikli kirjutada

                        Comment

                        • Poke
                          Grinder
                          • Mar 2010
                          • 995

                          #717
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                          oh my god!
                          R.i.p Tom

                          olen korra teda kohanud ja samas lauas mänginud, tundus väga tore ja lõbus inimene nalja sai kõvasti.
                          väga kurb :(

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #718
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                            no bljääd see angry birds.. 5h jutti juba nolifenud :D

                            Comment

                            • MagicFriend
                              Õpihimuline Mängur
                              • Sep 2010
                              • 369

                              #719
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                              UNITED KINGDOM SUPER STACK - London Mint Casino, 25-27 May, entry £150 + £15, Satellites finish 7 May


                              viimane kord kui mangiti olevat olnud c 150 osav6tjat, prizepool 22k naela ja raha said top 15.

                              ***

                              lyhidalt on lugu selline, et kymmekond paeva tagasi, mil oma 888.com accounti bustosse t6mbasin 6nnestus viimasel turniiril endale tolle yrituse pilet valja v6idelda. value 265$.
                              uurisin ja ei saa kuidagi ise kohale minna, seega m6tlesin, et kui kellegil juhtub olema tegemist mai l6pus Londonis, siis ehk on huvitet mangima toda yritust.

                              pakun valja jargneva skeemi, myyn pileti edasi hinnaga:
                              a) 99$ ja v6imaliku cashimise puhul on 90/10 diil SINU kasuks
                              b) 49$ ja v6imaliku cashimise puhul on 60/40 diil SINU kasuks

                              raakisin korraldajaga ning selgus, et saab vaga lihtsalt teisele inimesele osalemis6iguse transfeerida.

                              GL!
                              Last edited by MagicFriend; 18.04.12, 14:59. Põhjus: jatan endale v6imaluse jckpotist osa saada :)

                              Comment

                              • pokkerisheriff
                                Grinder
                                • Oct 2011
                                • 824

                                #720
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                                lihtsalt huvi pärast (pole ühtegi live turniiri mänginud ja ei asetse ka londonis) - kui keegi huvi ei tunne ja viimasel hetkel keegi proff, keda tead nii hea olevat, et 99% jõuab finaallauda (hott nt või imre leibold või marek kolk) ütleb, et "okei, ma võin tasuta mängida kui sul huvilisi pole ja saad 20% endale kui rahadesse jõuan ja 80% jääb minule" - mis teed siis? et nagu tead et kui ei nõustu siis läheb pilet raisku ja jääte mõlemad rahast ilma, aga kui nõustud siis proff saab 4x rohkem raha kui sina. moraalne dilemma.

                                Comment

                                Working...