Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.
Mmm, minu arust see oleks halb. Võib-olla nii, et üks vend saab maksimum nt 4 või 6 lauda, aga ma ei kujuta väga reg matche ette kui ainult 1 laud, kes viitsib reg matchi pidada 1 laua pärast? Saad oma 1 laua sitalt regilt kätte ja ongi vsjo selleks päevaks, rohkem pole mõtet reghuntida.
Algselt postitas ranka
Vaata postitust
Comment