*** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • tdx
    Grinder
    • Oct 2008
    • 768

    #661
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Maksimaalselt saab mängida neljal laual (ehk nüüd tõstetud kui supportist küsida juurde).
    WTF. Kust selle kohta miskit lugeda saaks? See pidi asi olema, mida nad neva-eva ei muuda.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #662
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

      Algselt postitas tdx Vaata postitust
      WTF. Kust selle kohta miskit lugeda saaks? See pidi asi olema, mida nad neva-eva ei muuda.
      Kui tuli toonane Bodogi uuendus välja, kust minid üle anonüümsete laudada jms. peale siis räägiti ka laudade arvu tõstmisest. Ise lahkusin mõne aja enne seda Bodogist ja rohkem seal ei mänginud. Seetõttu lisasin ka oma teksti: (ehk nüüd tõstetud kui supportist küsida juurde).

      Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
      Mi sellega mõtlesid. Jube vastuoline ja segane tundub hetkel.
      Kirjutasin pikalt järgnevates lõikudes. Millest täpsemalt aru ei saa, selgitan.

      Comment

      • jrgn hell
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 3328

        #663
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Kui tuli toonane Bodogi uuendus välja, kust minid üle anonüümsete laudada jms. peale siis räägiti ka laudade arvu tõstmisest. Ise lahkusin mõne aja enne seda Bodogist ja rohkem seal ei mänginud. Seetõttu lisasin ka oma teksti: (ehk nüüd tõstetud kui supportist küsida juurde).



        Kirjutasin pikalt järgnevates lõikudes. Millest täpsemalt aru ei saa, selgitan.
        Just see bold lause tundub segane. Muu on obv jutt. Mismõttes on rake kõrvaline nähtus?

        In poker news, Rebecca Liggero interviews Jonas Ödman and Poker Pro Mclean Karr on their thoughts of the Bodog Recreational Poker Model.


        siin sama juttu, aga imo ikka täiesti vale lähenemine. Olukord tuleb teha põnevamaks, mitte ei pea abirattaid jagama mängijatele. Keegi ei lähe konkreetselt selle pärast sinna mängima, et näe olen nii donk, et seal parem eksisteerida.

        Mängu ilu on ikka see challenge.

        Stars paneb kõvasti õigemini oma suunal ja lahe ongi lugeda konkreetselt nene juhi analoogset postitust täiesti teisel suunal.

        Because, while there's no such thing today as a typical poker player, there is one core trait that they all share: the desire to compete, to challenge themselves and others.

        Your latest PokerStars Blog, online Tournament Poker Series, Live Events from PSPC to EPT. Including Team Pro strategy advice and interviews.


        zynga ja muu social gamingu näidete rõhk ongi social pool. See heade mängijate olukorra õgvendamine ei ole kellelegi kasulik ju.

        Seda võib muidugi pokerscoutist vaadata mängijanumbrite järgi.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #664
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

          Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
          Just see bold lause tundub segane. Muu on obv jutt. Mismõttes on rake kõrvaline nähtus?

          In poker news, Rebecca Liggero interviews Jonas Ödman and Poker Pro Mclean Karr on their thoughts of the Bodog Recreational Poker Model.


          siin sama juttu, aga imo ikka täiesti vale lähenemine. Olukord tuleb teha põnevamaks, mitte ei pea abirattaid jagama mängijatele. Keegi ei lähe konkreetselt selle pärast sinna mängima, et näe olen nii donk, et seal parem eksisteerida.

          Mängu ilu on ikka see challenge.

          Stars paneb kõvasti õigemini oma suunal ja lahe ongi lugeda konkreetselt nene juhi analoogset postitust täiesti teisel suunal.

          Because, while there's no such thing today as a typical poker player, there is one core trait that they all share: the desire to compete, to challenge themselves and others.

          Your latest PokerStars Blog, online Tournament Poker Series, Live Events from PSPC to EPT. Including Team Pro strategy advice and interviews.


          zynga ja muu social gamingu näidete rõhk ongi social pool. See heade mängijate olukorra õgvendamine ei ole kellelegi kasulik ju.

          Seda võib muidugi pokerscoutist vaadata mängijanumbrite järgi.
          Pokkerituba on nagu pank. Tal võib kliente olla aga kui keegi raha kontole ei lisa siis sellisel äril pikka pidu ei ole. Ei ole deposiite, ei ole ka raket, ei ole ka töötajate palku ja ei saa katta muid kulusid. Kõik algab ju deposiidist. Mõtle kui võetakse vastu ülemaailmne seadus ja enam PokerStarsi raha deponeerida ei saa siis kui kauaks PokerStarsi jätkub?

          Deposiite tehakse alati eesmärgiga: eesmärk on mängida või vähemalt mängu proovida. Keegi ei pane raha kontole niisama ja siis tekibki rake või mistahes revenüü pokkeritoale (kasiino, sportsbetting vms.) Kasiino ja sportsbetting on veitsa teine teema, sest raha võetakse ka üpriski kiirelt ära aga selle raha saab enamusjaolt operaator omale.

          Pokkeris $100 deposiidi tegemisel ei saa pokkerituba kõike raha omale vaid suhteliselt väikese osa. Seega pokkeritoal on huvi, et see $100 ringleks lauas võimalikult kaua ja võimalikult palju sellest reiki tehakse. Mida suurem on mängija eelis deposiidi tegija üle, seda kiiremini ta raha kaotab. Kui sa saad valida ainult deponeerivaid mängijaid aka fishe (bumhunting) siis saad väga kiirelt nende raha omale ja pokkerituba saab väga väikese osa reigist omale: NLHE HU bumhunting on hea näide.

          Kui aga eelised on väiksemad: kaks fishi omavahel madistavad siis liigub raha pankades väga väikese eelisena ja deposiit kiirleb kauem rakevannides. Samas on ka fishil lõbusam, et tal jätkub raha kauemaks ja saab kauem mängida ning tunnetab, et kohati suudab isegi raha tagasi võita.

          Näide: Kaks peaaegu võrdset mängijat mängivad omavahel. Mänguga jäävad üksteise vastu nulli aga mõlemad kaotavad rake jagu raha. Mängija kes callib igal tänaval iga panuse on hea mängija vastu väga suur underdog ja läheb bustoks mõnekümne käega, raket maksate mõlemad aga sina saad väga hea equitiga terve ta stäki omale ehk ei teki variatsiooni + pokkerituba ei saa erilist raket.

          Viimane näide hetkel toimubki. Fish, kelle vastu on väga suur eelis läheb bustoks kiiremini kui kunagi varem ja regularid, kes omavahel suhteliselt break-even proovivad vältida üksteisi ja ei maksa pokkeritoale raket.

          Comment

          • viki
            Grinder
            • Apr 2010
            • 893

            #665
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

            Mul on see kiiks,et tuba kus mängin,peaks omama eesti litsentsi.Maksuamet tunneb viimastel aastatel haiglast huvi minu tagasihoidliku isiku vastu.

            Comment

            • ment52
              Politseidokumendiga kusjuures!
              • Oct 2008
              • 1270

              #666
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Kui aga eelised on väiksemad: kaks fishi omavahel madistavad siis liigub raha pankades väga väikese eelisena ja deposiit kiirleb kauem rakevannides. Samas on ka fishil lõbusam, et tal jätkub raha kauemaks ja saab kauem mängida ning tunnetab, et kohati suudab isegi raha tagasi võita.
              Ma ei saa aru, miks inimesed seda pidevalt ütlevad, nagu fishid oleksid kõik ühesugused elukad. Kui eemaldada ringlusest kõik grinderid, siis crushib endine -5ptbb oma -20ptbb vastased. Lõpuks jätaks niimoodi paremaid saidilt välja pekstes omavahele mängima ainult 2 suurimat vaala? HU päästmiseks on vaja risti vastupidist lahendust: tutvustada mingi king of the hill süsteem, mis sunnib paremaid omavahel laudade pärast võitlema. Gridereid omavahel mängima pannes on edged on hoopis õhnemad kui kaks fishi omavahel mängima pannes, lisaks see boonus, et nad multitablevad ja mängivad kiiremini kui algajad. Rääkimata sellest, et vähem üksinda ootajaid ja rohkem aktiivseid mänge on kutsuvam ka fishidele liitumiseks, mis aitaks grinderite winrated mõistlikud hoida.

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #667
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                Hea näide selle kohapealt on HU hyperid, kus ainult kaks lobby avatud ja 60% mänge on reg vs reg. Action on väga suur, keegi ei vingu, fish on rahul, reg on rahul. Hyperid on täpselt praeguse pokkeriolukorra tulemus, samuti need igasugused cap mängud.

                Comment

                • jrgn hell
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 3328

                  #668
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                  Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                  Ma ei saa aru, miks inimesed seda pidevalt ütlevad, nagu fishid oleksid kõik ühesugused elukad. Kui eemaldada ringlusest kõik grinderid, siis crushib endine -5ptbb oma -20ptbb vastased. Lõpuks jätaks niimoodi paremaid saidilt välja pekstes omavahele mängima ainult 2 suurimat vaala? HU päästmiseks on vaja risti vastupidist lahendust: tutvustada mingi king of the hill süsteem, mis sunnib paremaid omavahel laudade pärast võitlema. Gridereid omavahel mängima pannes on edged on hoopis õhnemad kui kaks fishi omavahel mängima pannes, lisaks see boonus, et nad multitablevad ja mängivad kiiremini kui algajad. Rääkimata sellest, et vähem üksinda ootajaid ja rohkem aktiivseid mänge on kutsuvam ka fishidele liitumiseks, mis aitaks grinderite winrated mõistlikud hoida.
                  just


                  see panga näide, mis sa ranka kirjutasid, see on kõik ju obv ja äri mudel. Aga imo see on ikkagi vale ots kust läheneda. Keegi ei teadvusta endale, et ta on see tsort, keda on vaja piisavalt kaua pulgal hoida. Regulare on vaja juba selleks, et oleks mida mängida ja mida valida. Just see, mida ment kirjutas.

                  Keegi ei ole ju reaalselt huvitatud mingist abiratastega värdvormist. Mängija depob uuesti, kui talle experience meeldis. Tal on ikka mingi reaalne ettekujutus, mis actionit ta raha eest saada tahab ja algne boom oli ka moneymakeri hero storyst osaliselt tingitud.

                  Ei oska selgemalt seletada ka, aga mendiga nõus. Tootearendus tundub igatpidi parem, kui kunstlikult osade mängijate UX-i killimine.

                  Umbes sama vist, kui Rimi võttis keskolt poed üle ja hakkas kasumi suurendamiseks kulusid vähendama palkade jms arvelt, selle asemel, et poodi ennast paremaks teha.

                  Comment

                  • jasssass
                    Vana Tegija
                    • Sep 2010
                    • 1200

                    #669
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust

                    Viimane näide hetkel toimubki. Fish, kelle vastu on väga suur eelis läheb bustoks kiiremini kui kunagi varem ja regularid, kes omavahel suhteliselt break-even proovivad vältida üksteisi ja ei maksa pokkeritoale raket.
                    Täpselt nagu eelnevatest postidest on läbi käiud, et igal asjal on omad piirid, lõpmatuseni ei saa kasvada mängijate arv PokerStarsis ja see jääb mingite piiride vahele pidama, ehk siis juba ongi jäänud. Samuti ei saa regularide mängulised eelised kasvada lõputult. Nagu sa näitena tõid NLHE HU siis inimeste võimetel on piirid ja rexide bb/100 või roi% jääb enamjaolt mingile tasemele paigale ja sealt enam edasiminekut ei tule.
                    Teisest küljest on regularid just fishidele ja uutele väga suureks motivaatoriks, soov saada sarnast PTR, SharkScope graafikut nagu pokkerisheriffil või rankal ja ei näe põhjust miks nad ei võiks teha depo-sid ka tulevikus, sooviga hakata biitima. Mõnest fishist saab kindlasti ka asja ja teised kaovad eest.
                    Ranka sinu sulest natuke liiga maailmalõpu meeleolulised postitused, tahaks midagi positiivset ka sekka

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #670
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                      Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                      Ma ei saa aru, miks inimesed seda pidevalt ütlevad, nagu fishid oleksid kõik ühesugused elukad. Kui eemaldada ringlusest kõik grinderid, siis crushib endine -5ptbb oma -20ptbb vastased. Lõpuks jätaks niimoodi paremaid saidilt välja pekstes omavahele mängima ainult 2 suurimat vaala? HU päästmiseks on vaja risti vastupidist lahendust: tutvustada mingi king of the hill süsteem, mis sunnib paremaid omavahel laudade pärast võitlema. Gridereid omavahel mängima pannes on edged on hoopis õhnemad kui kaks fishi omavahel mängima pannes, lisaks see boonus, et nad multitablevad ja mängivad kiiremini kui algajad. Rääkimata sellest, et vähem üksinda ootajaid ja rohkem aktiivseid mänge on kutsuvam ka fishidele liitumiseks, mis aitaks grinderite winrated mõistlikud hoida.
                      HU oli illustreeriv näide. Ja ma ei ole nõus sellega, et fish vs fish eelised on samad. Jah ühel on teise üle eelis aga kui mängitakse rohkem käsi ja aetakse potid suuremaks mõttetu juraga tekib hoopis põnevam mäng. Teiseks fish võib raha cashoutida aga ta deponeerib selle suure tõenäosusega tagasi või hoopis peale duublit liigub kõrgemale.

                      HU kohta ma ei vaidle ühtegi sõna. See on rumalus, mis toimub. Ongames osad regularid avavad korraga 100+ lauda, mis ei ole enam normaalne.

                      HT-des võiks kaduda ära võimalus lauda valida linnukesga, et registreeri järgmisse lauda kui see on täis - nii saad alati tühja lobby kui peale passida.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #671
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                        Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                        Täpselt nagu eelnevatest postidest on läbi käiud, et igal asjal on omad piirid, lõpmatuseni ei saa kasvada mängijate arv PokerStarsis ja see jääb mingite piiride vahele pidama, ehk siis juba ongi jäänud. Samuti ei saa regularide mängulised eelised kasvada lõputult. Nagu sa näitena tõid NLHE HU siis inimeste võimetel on piirid ja rexide bb/100 või roi% jääb enamjaolt mingile tasemele paigale ja sealt enam edasiminekut ei tule.
                        Teisest küljest on regularid just fishidele ja uutele väga suureks motivaatoriks, soov saada sarnast PTR, SharkScope graafikut nagu pokkerisheriffil või rankal ja ei näe põhjust miks nad ei võiks teha depo-sid ka tulevikus, sooviga hakata biitima. Mõnest fishist saab kindlasti ka asja ja teised kaovad eest.
                        Ranka sinu sulest natuke liiga maailmalõpu meeleolulised postitused, tahaks midagi positiivset ka sekka
                        Minu arvates mõtlete liialt kitsalt: Kas on regularid või ei ole. On olemas ka vahepealsed variandid. Hetkel on ekstreemsus PokerStarsi näites ilmselgelt regularide kasuks: PTR, datamining ja väga suur bumhunting. See ei saa olla mängule kuidagi hea kui suvaline töll, kes ennem vaevu mängu biitis õppis selgeks tänu PTR-ile bumhuntingu ja viib nüüd raha saidilt välja.

                        Mängud see eest ei muutu aktiivsemaks vaid hoopis kehvemaks. Laud laguneb kiiremini kui fish bustitakse või lauda alustades ei istu ennem keegi lauda kui fish lauas on.

                        Sama hakkas toimuma aasta-paar tagasi heads-upis ja nüüd on näha, kus see välja jõudnud on. HU cash kui mänguvorm on online pokkeris peaaegu surnud.

                        Kuidas üleüldse saab siis posiitivselt ennast meelestada?

                        Comment

                        • KristjanRawk
                          Klubi Liige
                          • Feb 2009
                          • 1133

                          #672
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                          http://www.fulltiltpoker.eu/ ?
                          .com oli ka vahepeal üleval, tundub et midagi testitakse

                          (my bad, ftp teema all juba see postitatud)
                          Last edited by KristjanRawk; 16.04.12, 21:09.

                          Comment

                          • jasssass
                            Vana Tegija
                            • Sep 2010
                            • 1200

                            #673
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust

                            Kuidas üleüldse saab siis posiitivselt ennast meelestada?

                            Peab vist olukorraga leppima, aga proovi tulevikku ennustada, nagu aru saan siis praegu HU hyperid, aga mida sa 2 aasta pärast mängid? Kuna ise ka HU hyperite amatöör ja pärast FT kinni minekut olen pidanud jubedalt ennast ja oma mängu otsima siis on selline kibe maitse veel suus eelmise aasta ebaõnnestumisest. Krdi hea oleks tulevikku ette teada :D

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #674
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              HU cash kui mänguvorm on online pokkeris peaaegu surnud.
                              Ülieasy fix sellele, Party KoTH süsteem väga hästi toimib. Mõned kitsaskohad, aga suures pildis (Y)

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #675
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                                Ülieasy fix sellele, Party KoTH süsteem väga hästi toimib. Mõned kitsaskohad, aga suures pildis (Y)
                                Kas KOTH PokerStarsi süsteemina ei ole effektiivsem, kus näiteks on 1K nl total X lauda ja iga mängija saab avada ainult ühe laua. Või on KOTH parem kui saad istuda ala 16-20 lauas?

                                Comment

                                Working...