*** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #646
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Algselt postitas Rage Vaata postitust
    mind panebki imestama, misk saidid sellega pole tegelenud.. PKR.comis on võimalik oma chari riietada ja mingeid liigutusi ja chipitrikke jms asju osta.. rohkem nagu mujal pole tähele pannud.. imo võiksid olla igasugused fun lauad.. a la kui 27o'ga võidad, siis iga mängija käest saad 5bb.. jne... igasugu kulinad ja tasemed ja sociall network stiilis asjad peaksid alati olema..
    PKR.com oli väga hea sait kuniks nad muutusid ahneks. Tulid turule tarkvara uuendusega, mis ühtlasi tõstis ka maksimaalset laudade arvu ja peale seda mängijate arv kahanes.

    Mõned pokkeritoad hetkel tegelevad üpriski aktiivselt, et tõsta hobimängurite arvu ja olla just neile atraktiivne, sealjuures eemaldades võitvaid mängijaid mängust. Viimaks on kohale hakanud jõudma, et pokkeritööstus rajaneb ja eksisteerib ainult tänu deposiitidele, mitte väljamaksetele ja makstud reigile. Reik on pigem kõrvalnähtus, mis tekib tahest tahtmatult sissemakse järel.

    Näiteks Bodog on tõenäoliselt 2012. aastal kõige fishisem tuba maailmas ja taset võib võrrelda 2007. aasta tasemega. Võitval mängijal peab olema närvi, distsipliini, et seal regulaarselt mängida. Rakeback on kõva 2-3%, heal juhul ehk up to 20% (kui on vana konto) ja enamus rakebacki makstakse välja turniiripiletites.

    Maksimaalselt saab mängida neljal laual (ehk nüüd tõstetud kui supportist küsida juurde). Lauad mis on täis (full) ei ole enam lobbys näha, kõik lauad on anonüümsed, ükski sait ei tracki (ei PTR ega sharkscope), pokkeritarkvara ei toeta Bodogi ja puuduvad waiting listid.

    Alles mõned päevad toksisin seal cashi ja see oli hullumaja aga kuna ma cashi ei mängi ja rakeback olematu (vähemalt mulle) siis loobusin seal mängimast. Tõenäoliselt on need mängud ka hobimänguritele fun kuna vastas ei ole ainult nut-tüüpi käed ja tehakse väga imelikke liigutusi. Sarnast teed pidi on liikunud ka Microgaming. Lisaks Everleaf, kes ei lase üle X summa nädalas võita.

    Aga jah Zynga stiilis sotsiaalset pokkerituba peale PKR-i veel ei ole. PKR on tegelt pigem rohkem arvutimängu sarnane, mida eriti tööl/teleka kõrvale toksida ei saa, sest nõuab omajagu resurssi ja hea oleks mängida full-screenil.

    Rääkides veel hobimängijatele atraktiivseks tegemisest siis on see suhteliselt võimatu missioon kui pokkerituba on üks paljudest pokkerivõrgu skinidest. Sina võid ju teha kõik, et fishe meelitada aga kui kõrval on parasiitskinid, kes pakuvad mängijatele 60-70% rakebacki siis sealt kaudu tulevad ainult võitvad mängijad, kes viivad sinu vaevaga tehtud deponeeringud sama kiirelt teisest uksest välja.

    Ma ise arvan, et see on ka põhjus miks 888.com, PokerStars, FTP, PartyPoker, Bodog ja mõned toad veel olnud algusest saadik olnud ühed fishisemad ja stabiilsemad toad üldse, kuna kontroll affiliatede tegevuse üle on suurem ja karistusi/deductione lihtsam rakendada.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #647
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

      Inimesed imo rämedalt ülehindavad Zyngat. Zynga on Zynga sellepärast, et ta on Facebooki #1 pokker, mitte sellepärast, et neil mingi ülihea ja vägev süsteem. Ja kui nad rahamänge peaksid pakkuma hakkama, siis see protsent nullilähedane, et Facebook end sellega seostab ja otse FB lehelt sinna minna saab.

      Comment

      • ristijeesus
        Klubi Liige
        • Oct 2009
        • 2533

        #648
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

        Algselt postitas Pumper Vaata postitust
        Ja kommentaarides selgubki tõde- leits on sheriff. Või vastupidi.

        Comment

        • jrgn hell
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 3328

          #649
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
          Inimesed imo rämedalt ülehindavad Zyngat. Zynga on Zynga sellepärast, et ta on Facebooki #1 pokker, mitte sellepärast, et neil mingi ülihea ja vägev süsteem. Ja kui nad rahamänge peaksid pakkuma hakkama, siis see protsent nullilähedane, et Facebook end sellega seostab ja otse FB lehelt sinna minna saab.
          Imo, FB on juba igamingu osas oma arvamust muutnud. Mingeid uudiseid ka selles vallas olnud.

          Comment

          • jrgn hell
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 3328

            #650
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

            Aga ma ise arvan ka, et Zynga tuleb rohkem ikka tänu koostööpartneritele nagu tavaline pokkerituba zynga nimega, mitte niivõrd FB megapooliga real money gaming experience.

            Comment

            • jrgn hell
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 3328

              #651
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              PKR.com oli väga hea sait kuniks nad muutusid ahneks. Tulid turule tarkvara uuendusega, mis ühtlasi tõstis ka maksimaalset laudade arvu ja peale seda mängijate arv kahanes.

              Mõned pokkeritoad hetkel tegelevad üpriski aktiivselt, et tõsta hobimängurite arvu ja olla just neile atraktiivne, sealjuures eemaldades võitvaid mängijaid mängust. Viimaks on kohale hakanud jõudma, et pokkeritööstus rajaneb ja eksisteerib ainult tänu deposiitidele, mitte väljamaksetele ja makstud reigile. Reik on pigem kõrvalnähtus, mis tekib tahest tahtmatult sissemakse järel.

              Näiteks Bodog on tõenäoliselt 2012. aastal kõige fishisem tuba maailmas ja taset võib võrrelda 2007. aasta tasemega. Võitval mängijal peab olema närvi, distsipliini, et seal regulaarselt mängida. Rakeback on kõva 2-3%, heal juhul ehk up to 20% (kui on vana konto) ja enamus rakebacki makstakse välja turniiripiletites.

              Maksimaalselt saab mängida neljal laual (ehk nüüd tõstetud kui supportist küsida juurde). Lauad mis on täis (full) ei ole enam lobbys näha, kõik lauad on anonüümsed, ükski sait ei tracki (ei PTR ega sharkscope), pokkeritarkvara ei toeta Bodogi ja puuduvad waiting listid.

              Alles mõned päevad toksisin seal cashi ja see oli hullumaja aga kuna ma cashi ei mängi ja rakeback olematu (vähemalt mulle) siis loobusin seal mängimast. Tõenäoliselt on need mängud ka hobimänguritele fun kuna vastas ei ole ainult nut-tüüpi käed ja tehakse väga imelikke liigutusi. Sarnast teed pidi on liikunud ka Microgaming. Lisaks Everleaf, kes ei lase üle X summa nädalas võita.

              Aga jah Zynga stiilis sotsiaalset pokkerituba peale PKR-i veel ei ole. PKR on tegelt pigem rohkem arvutimängu sarnane, mida eriti tööl/teleka kõrvale toksida ei saa, sest nõuab omajagu resurssi ja hea oleks mängida full-screenil.

              Rääkides veel hobimängijatele atraktiivseks tegemisest siis on see suhteliselt võimatu missioon kui pokkerituba on üks paljudest pokkerivõrgu skinidest. Sina võid ju teha kõik, et fishe meelitada aga kui kõrval on parasiitskinid, kes pakuvad mängijatele 60-70% rakebacki siis sealt kaudu tulevad ainult võitvad mängijad, kes viivad sinu vaevaga tehtud deponeeringud sama kiirelt teisest uksest välja.

              Ma ise arvan, et see on ka põhjus miks 888.com, PokerStars, FTP, PartyPoker, Bodog ja mõned toad veel olnud algusest saadik olnud ühed fishisemad ja stabiilsemad toad üldse, kuna kontroll affiliatede tegevuse üle on suurem ja karistusi/deductione lihtsam rakendada.
              Mi sellega mõtlesid. Jube vastuoline ja segane tundub hetkel.

              Comment

              • pokkerisheriff
                Grinder
                • Oct 2011
                • 824

                #652
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                Ja kommentaarides selgubki tõde- leits on sheriff. Või vastupidi.
                see ei ole mina (ja usun, et leits ka ei ole). keegi jälle teeb "nalja" omast arust. aga mind rohkem häirib see, et kui on sama inimese kommentaarid ja võrdselt kiitvad, siis miks "leits" nime alt kommentaarile on pandud praeguse seisuga 16 plussi ja 0 miinust ja "pokkerisheriff" nime alt kommentaarile 15 plussi ja 1 miinus. kellegil ikka mingi isiklik sügav viha minu vastu vms probleem?

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #653
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                  hahahaha

                  Comment

                  • JohannesJ
                    Grinder
                    • Jun 2010
                    • 684

                    #654
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                    Keegi ei tea kust saaks netist kätte euroopa liidu majandus prognoos 2015-2016 ja eesti majandus kasvu prognoosi 2013-2015.
                    No ei leia ise :S

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #655
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                      Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                      see ei ole mina (ja usun, et leits ka ei ole). keegi jälle teeb "nalja" omast arust. aga mind rohkem häirib see, et kui on sama inimese kommentaarid ja võrdselt kiitvad, siis miks "leits" nime alt kommentaarile on pandud praeguse seisuga 16 plussi ja 0 miinust ja "pokkerisheriff" nime alt kommentaarile 15 plussi ja 1 miinus. kellegil ikka mingi isiklik sügav viha minu vastu vms probleem?



                      maisaa aru.. sa arutled ja kurdad interneti uudisteprotaali kommentaarijate hindeid teistele kommentaaridele.. tra sa oled ikka peast päris käsn...

                      Last edited by Rage; 16.04.12, 15:19.

                      Comment

                      • virukunn
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 2036

                        #656
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                        Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                        see ei ole mina (ja usun, et leits ka ei ole). keegi jälle teeb "nalja" omast arust. aga mind rohkem häirib see, et kui on sama inimese kommentaarid ja võrdselt kiitvad, siis miks "leits" nime alt kommentaarile on pandud praeguse seisuga 16 plussi ja 0 miinust ja "pokkerisheriff" nime alt kommentaarile 15 plussi ja 1 miinus. kellegil ikka mingi isiklik sügav viha minu vastu vms probleem?
                        HAHAHAH ma pole kunagi su postide peale naernud, aga no praegu ei saanud ilma.

                        Comment

                        • jrgn hell
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 3328

                          #657
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.



                          jälle mingi lambi rumor

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #658
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                            Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                            see ei ole mina (ja usun, et leits ka ei ole). keegi jälle teeb "nalja" omast arust. aga mind rohkem häirib see, et kui on sama inimese kommentaarid ja võrdselt kiitvad, siis miks "leits" nime alt kommentaarile on pandud praeguse seisuga 16 plussi ja 0 miinust ja "pokkerisheriff" nime alt kommentaarile 15 plussi ja 1 miinus. kellegil ikka mingi isiklik sügav viha minu vastu vms probleem?
                            Schizophrenia is a psychiatric disorder with symptoms like hallucinations or delusions. This schizophrenia test helps you learn if you have any symptoms.


                            Sealt saad vatuse.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #659
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                              Mõnel inimesel on vist eriti igav vist .. viimane aeg vist ID audentimine kohustuslikuks teha ennem kommeneetimist .. prolly oleks 100x v2hem kommentare, kuna keegi ju päris nime alt ei julge...

                              Mul üldiselt täiesti savi..

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #660
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                                "Kahju jahh, 80 lõpul sellega sain tallinnast nii palju kenasid tibisid et ei jaksand neid kohe ära rahuldada,nüüd kui sama tahaks siis peaks väike lennuk vist olema."

                                "Nende poisikeste, kes siin ilguvad...emmesid sai aastat 25 tagasi sellises autos rautatud, et vähe pole:D "


                                Mis autost jutt käib ja mis krdi moodi üks potentsiaalne vanaisa ":D" kasutama on õppinud?

                                Comment

                                Working...