Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.
PKR.com oli väga hea sait kuniks nad muutusid ahneks. Tulid turule tarkvara uuendusega, mis ühtlasi tõstis ka maksimaalset laudade arvu ja peale seda mängijate arv kahanes.
Mõned pokkeritoad hetkel tegelevad üpriski aktiivselt, et tõsta hobimängurite arvu ja olla just neile atraktiivne, sealjuures eemaldades võitvaid mängijaid mängust. Viimaks on kohale hakanud jõudma, et pokkeritööstus rajaneb ja eksisteerib ainult tänu deposiitidele, mitte väljamaksetele ja makstud reigile. Reik on pigem kõrvalnähtus, mis tekib tahest tahtmatult sissemakse järel.
Näiteks Bodog on tõenäoliselt 2012. aastal kõige fishisem tuba maailmas ja taset võib võrrelda 2007. aasta tasemega. Võitval mängijal peab olema närvi, distsipliini, et seal regulaarselt mängida. Rakeback on kõva 2-3%, heal juhul ehk up to 20% (kui on vana konto) ja enamus rakebacki makstakse välja turniiripiletites.
Maksimaalselt saab mängida neljal laual (ehk nüüd tõstetud kui supportist küsida juurde). Lauad mis on täis (full) ei ole enam lobbys näha, kõik lauad on anonüümsed, ükski sait ei tracki (ei PTR ega sharkscope), pokkeritarkvara ei toeta Bodogi ja puuduvad waiting listid.
Alles mõned päevad toksisin seal cashi ja see oli hullumaja aga kuna ma cashi ei mängi ja rakeback olematu (vähemalt mulle) siis loobusin seal mängimast. Tõenäoliselt on need mängud ka hobimänguritele fun kuna vastas ei ole ainult nut-tüüpi käed ja tehakse väga imelikke liigutusi. Sarnast teed pidi on liikunud ka Microgaming. Lisaks Everleaf, kes ei lase üle X summa nädalas võita.
Aga jah Zynga stiilis sotsiaalset pokkerituba peale PKR-i veel ei ole. PKR on tegelt pigem rohkem arvutimängu sarnane, mida eriti tööl/teleka kõrvale toksida ei saa, sest nõuab omajagu resurssi ja hea oleks mängida full-screenil.
Rääkides veel hobimängijatele atraktiivseks tegemisest siis on see suhteliselt võimatu missioon kui pokkerituba on üks paljudest pokkerivõrgu skinidest. Sina võid ju teha kõik, et fishe meelitada aga kui kõrval on parasiitskinid, kes pakuvad mängijatele 60-70% rakebacki siis sealt kaudu tulevad ainult võitvad mängijad, kes viivad sinu vaevaga tehtud deponeeringud sama kiirelt teisest uksest välja.
Ma ise arvan, et see on ka põhjus miks 888.com, PokerStars, FTP, PartyPoker, Bodog ja mõned toad veel olnud algusest saadik olnud ühed fishisemad ja stabiilsemad toad üldse, kuna kontroll affiliatede tegevuse üle on suurem ja karistusi/deductione lihtsam rakendada.
Algselt postitas Rage
Vaata postitust
Mõned pokkeritoad hetkel tegelevad üpriski aktiivselt, et tõsta hobimängurite arvu ja olla just neile atraktiivne, sealjuures eemaldades võitvaid mängijaid mängust. Viimaks on kohale hakanud jõudma, et pokkeritööstus rajaneb ja eksisteerib ainult tänu deposiitidele, mitte väljamaksetele ja makstud reigile. Reik on pigem kõrvalnähtus, mis tekib tahest tahtmatult sissemakse järel.
Näiteks Bodog on tõenäoliselt 2012. aastal kõige fishisem tuba maailmas ja taset võib võrrelda 2007. aasta tasemega. Võitval mängijal peab olema närvi, distsipliini, et seal regulaarselt mängida. Rakeback on kõva 2-3%, heal juhul ehk up to 20% (kui on vana konto) ja enamus rakebacki makstakse välja turniiripiletites.
Maksimaalselt saab mängida neljal laual (ehk nüüd tõstetud kui supportist küsida juurde). Lauad mis on täis (full) ei ole enam lobbys näha, kõik lauad on anonüümsed, ükski sait ei tracki (ei PTR ega sharkscope), pokkeritarkvara ei toeta Bodogi ja puuduvad waiting listid.
Alles mõned päevad toksisin seal cashi ja see oli hullumaja aga kuna ma cashi ei mängi ja rakeback olematu (vähemalt mulle) siis loobusin seal mängimast. Tõenäoliselt on need mängud ka hobimänguritele fun kuna vastas ei ole ainult nut-tüüpi käed ja tehakse väga imelikke liigutusi. Sarnast teed pidi on liikunud ka Microgaming. Lisaks Everleaf, kes ei lase üle X summa nädalas võita.
Aga jah Zynga stiilis sotsiaalset pokkerituba peale PKR-i veel ei ole. PKR on tegelt pigem rohkem arvutimängu sarnane, mida eriti tööl/teleka kõrvale toksida ei saa, sest nõuab omajagu resurssi ja hea oleks mängida full-screenil.
Rääkides veel hobimängijatele atraktiivseks tegemisest siis on see suhteliselt võimatu missioon kui pokkerituba on üks paljudest pokkerivõrgu skinidest. Sina võid ju teha kõik, et fishe meelitada aga kui kõrval on parasiitskinid, kes pakuvad mängijatele 60-70% rakebacki siis sealt kaudu tulevad ainult võitvad mängijad, kes viivad sinu vaevaga tehtud deponeeringud sama kiirelt teisest uksest välja.
Ma ise arvan, et see on ka põhjus miks 888.com, PokerStars, FTP, PartyPoker, Bodog ja mõned toad veel olnud algusest saadik olnud ühed fishisemad ja stabiilsemad toad üldse, kuna kontroll affiliatede tegevuse üle on suurem ja karistusi/deductione lihtsam rakendada.

Comment