*** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jasssass
    Vana Tegija
    • Sep 2010
    • 1200

    #616
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Algselt postitas mortalvombat Vaata postitust
    Kui leiutada mingi süsteem, kuidas mängija saab affile ära tõestada, kui palju reiki ta kuu jooksul maksnud on(ise PSis ei mängi ja ei tea kuidas saaks, screenshotid vms), siis saaks kokkuleppel väga vabalt rb maksta.
    Mis jutt seee nüüd on???? :D

    Comment

    • pokkerisheriff
      Grinder
      • Oct 2011
      • 824

      #617
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

      kas siis PokerStarsi korral iga klient jooksvalt teenib veel kasumit sellele, läbi kelle registreerus? mulle tundus, et liitumispakkuja saab kliendi pealt ainult esmakordsel registreerumisel mingi raha PokerStarsilt ja edasine rakest kogunev kasum läheb 100% PokerStarsile.

      Comment

      • Pumper
        Klubi Liige
        • Mar 2009
        • 2359

        #618
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

        Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
        kas siis PokerStarsi korral iga klient jooksvalt teenib veel kasumit sellele, läbi kelle registreerus? mulle tundus, et liitumispakkuja saab kliendi pealt ainult esmakordsel registreerumisel mingi raha PokerStarsilt ja edasine rakest kogunev kasum läheb 100% PokerStarsile.
        Kasum lähebki 100% Pokerstarsile, aga seda saavad nemad jagada nii kuidas heaks arvavad, seega kõik on võimalik.

        Mina saan näiteks Starsis rakebacki ja olen väga rahul oma diiliga, mille tegin liitudes läbi Leedu firma freeroll.com, kes pakub ka lisaks 1 000 000 dollari väärtuses freerolle aasta jooksul.

        Comment

        • Maheaatom
          Grinder
          • Oct 2008
          • 958

          #619
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

          Siinkohal oleks vast pasklik diskuteerida kasu üle, mida pakuvad rakeback-vahendajad suurtele ja tuntud pokkeritubadele? Just tänasel päeval (mitte 2004-2009, mil pokkeriturg plahvatuslikult kasvas). Keskmine eestlane teab kindlasti brändi Olympic Casino, PokerStars, Triobet, Paf või Olympic-Online oluliselt paremini kui mõnda affiliate lehte, pokkeriportaali või foorumit. Teisest küljest pole jälle ühtegi vastava suunitlusega lehekülje külastajat, kes juba ei teaks, et need toad olemas on.

          Milleks siis maksta mängijatele mingeid otsesid rahalisi lisahüvesid liitumise eest läbi kolmandate ettevõtete, kui seda saab teha otse? Kui ettevõte on näiteks valmis maksma mängijale 50%, siis ta ka maksab mängijale 50% rakebacki, mitte ei jaga seda raha mängija ja affiliate vahel, olgu siis suhteks 45-5 või 30-20. Vahendajate kasutamine on otstarbekas pigem väikestel või alles turule trügivatel kindlale sihtgrupile suunatud tegijatel (Eesti pokkerimängija tunneb kindlasti paremini PP-d kui näiteks Muchos Pokerit) ning see äri kipubki aina enam mahtuma nendesse piiridesse, olles suunatud vähestele elukutselistele mängijatele. Hobimängijad, kellesse n. Pumper väga halvustavalt suhtub, on aga need, kelle arvelt professionaalne pokker üldse toimida saab. Kui neid poleks, jääksid profid ka 90% rakebacki korral miinustesse.

          Affiliate-lehtedele senisel kujul andis surmahoobi Black Friday, sest kadusid FT ja Cereuse saidid, kes viimaste suurte tegijatena seda poliitikat veel viljelesid. Sealhulgas hakaks ka FT oma viimasel eluaastal usinalt aff'ide vastu töötama, vähendades kõikide vahendajate vahendustasu konstantselt VAID 3%-le. Varem olid igal vahendajal omad diilid ning need võisid olla väga erinevad: mõni sai näiteks 27%+5% (mängijale/endale), mõni aga lausa 27%+23%. Seejuures oli Tony G.-le kuulunud FTRB.ee üks vähestest, kes ka enda osast mängijatele korralikult peale maksis (vastuseks Ranka väitele, et "PokerNews ei annaks teile kunagi midagi juurde, vaid võtaks kõik endale".)

          Ega elukutseline pokkerimängijagi ole mingil juhul rumal. Kui avastati, et tuba maksis raha nii mängijale kui affile, hakkasid aktiivsed mängijad ise suures koguses affiliate-lehti vorpima. See on ju tegelikult väga lihtne ettevõtmine, milleks pole isegi eriti suuri IT-alaseid teadmisi vaja. Kunagi andis see saitidele SEO-na teatud lisatulu, kuid tänasel päeval, mil netipokkerit reguleerib juba paljude erinevate riikide seadusandlus, kaldub suund pigem kindlatele turgudele suunatud otseturundusele ning lingivabrikutele maksmine muutub kasutuks.

          Et suured tegijad pöörduksid oma aja ära elanud skeemi juure tulevikus tagasi, on äärmiselt ebatõenäoline ning sellele tuginemine oleks samaväärne põlluarendustesse investeerimisega 2007. aasta lõpus.

          Globaalne pokkeriturg liigub ammu selles suunas, et igasugused rämpsvahendajad, omakasupüüdlikud affiliate'id, "tuhande-viiesajandad-uudisportaalid", lingi- ja bännerivabrikud lihtsalt kuivavad kokku, sest pole mingit vajadust neile maksta. Selliseid saite on ka Eestis küllaga loodud, kuid nad ei ole jätkusuutlikud ning nende olemasolu muutub ühel päeval lihtsalt mõttetuks. Pokkeritubadel säiluvad huvid vaid seoses väheste tuntud tegijate poolt tehtud SEO, mainekujunduse, promode kajastamise, artiklite, ülevaadete, turniiride ülekannnete, "oma" mängijat pushimine, sotsiaalturunduse jms., mille eest ollakse nõus ka nendele ettevõtetele maksma.

          Lühidalt - Eestis jäävad püsima mõned tegijad ning ma usun, et PN ja PP on ka vähemalt kolme aasta pärast alles, kui nende tegevust keegi kolmas isik ei piira. Ülejäänutel on turule tulek ülimalt raske ning rahaliselt ebaefektiivne, kuigi kindlasti saab Pokkerielu24 sarnaseid üritajaid ka lähiaastatel olema.

          Ja Ranka - mida tähendab ikkagi see "20% kaotatud rakebacki"? Võrdled PN ja PP pakkumist Triobetis (kus mõlemal juhul maksab pokkerituba ühesugust % mängijatele ja affiliate ei saa omalt poolt midagi lisada) või PN pakkumist Triobetis ja PP pakkumist mõnes muus Microgamingu toas? Jah, siis võibolla küll, kuid need asjad ei ole kahjuks üheselt võrreldavad - operaatorid ning nende staatus kohalikul turul on siiski erinevaid, sõltumata ühe võrgu jagamisest.

          Comment

          • Pumper
            Klubi Liige
            • Mar 2009
            • 2359

            #620
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

            Mina ei suhtu kellessegi halvustavalt, lihtsalt leian, et amatöörmängijal on mõtetu raisata aega freerollile, kui selle asemel saaks aega kasutada mängu õppimisel või praktikale, mis tulevikus kindlasti toob suurema raha tasku kui freerolli 1. koht.

            Comment

            • pokkerisheriff
              Grinder
              • Oct 2011
              • 824

              #621
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

              Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
              Ja Ranka - mida tähendab ikkagi see "20% kaotatud rakebacki"? Võrdled PN ja PP pakkumist Triobetis (kus mõlemal juhul maksab pokkerituba ühesugust % mängijatele ja affiliate ei saa omalt poolt midagi lisada) või PN pakkumist Triobetis ja PP pakkumist mõnes muus Microgamingu toas? Jah, siis võibolla küll, kuid need asjad ei ole kahjuks üheselt võrreldavad - operaatorid ning nende staatus kohalikul turul on siiski erinevaid, sõltumata ühe võrgu jagamisest.
              siin võib vabalt olla mingi värk, et AMETLIKULT ei saa lisada, aga kui affiliate saab ka kasumit X% iga kuu mängija pealt, siis mõni (hea) affiliate leiab võimaluse kuidagi oma kundedele täiendavat lisaRB pakkuda sellest endale kukkuvast X%-st, aga mõni teine (ihne) toob igasugu ettekäändeid ja jätab kogu endalemakstava X% oma taskusse öeldes, et kõik on ok (nuumab ennast ja sülitab oma kundedele rohkema tagasipakkumise peale).

              Comment

              • Pumper
                Klubi Liige
                • Mar 2009
                • 2359

                #622
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                Pokkerisheriff tänud selle võrdluse eest, seda ma siin rääkida tahangi koguaeg:) Eks kõik saavad aru kes see "HEA" on.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #623
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                  Ma ei tea, kuidas teiega, aga minu valik on:
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • pokkerisheriff
                    Grinder
                    • Oct 2011
                    • 824

                    #624
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                    Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                    Pokkerisheriff tänud selle võrdluse eest, seda ma siin rääkida tahangi koguaeg:) Eks kõik saavad aru kes see "HEA" on.
                    ma ei rääkinud siin mõttega, et üks on "HEA" ja teine halb. kui nagu ranka ütles et mängija genetud rakebackist jagab pokkerituba tagasi 50% ja sellest 3/5 läheb otse mängijale ja 2/5 rb diilipakkujale, siis olen kindel, et kui PP/ranka tuleb nii palju enda kundedele vastu, et jagab veel seda 2/5 enda osa küsimise peale, et kunde max kasu saaks, siis ka PN on valmis sama asja tegema. ei näe põhjust, miks PN-l oleks kahju enda osa mitte jagada oma kundedele tagasi otsese täiendava rakebackina kui PP seda teeb. see oleks imo suht bad business, kui PP jagab ja paralleelselt PN ütleks, et neil ei ole võimalust seda teha, ehkki saavad täpselt samamoodi kasumit - lihtsalt ei taha oma osa enda kundedega jagada.

                    Comment

                    • Mr_Kenny
                      Vana Tegija
                      • Jun 2011
                      • 1357

                      #625
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                      Pokkeriprodest ei saa kunagi max. võimalikku rb, sest mängija ning pokkerisaidi vahel on kaks lüli, kes oma % võtavad. Tho selle paar % teevad nad tagasi oma turvalisusega i guess.

                      Comment

                      • udikaz
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 1946

                        #626
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                        ok ärme pese siin avalikult musta pesu. eriti veel sellised inimesed kes ise asjas sees ei ole ja tglt ei tea millest räägivad. hobi mängijale on see üht või teist pidi täiesti marginaalne vahe kui rääkida pokerstarsist, sest hobimängija mängib siis kui viitsimist on ja aega saab. kindlasti ei tee hobimängija oma elu plaane sellejärgi millal on need pn freerollid, samuti ei osale ta kindlasti kõigil freerollidel aastas(sest muu elu on siiski esikohal) et kokkuvõttes mingi arvestatav koht saavutada. sellessuhtes täiesti mõttetu vaidlus:) kui rääkida teistest tubadest, siis obv et ametlik afflite site on parem kui pn. see ei ole pn-i prioriteet, ega ei peagi olema.

                        Comment

                        • pokkerisheriff
                          Grinder
                          • Oct 2011
                          • 824

                          #627
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                          ma ütlesin juba poolteist lehte tagasi, et võiks kõik need postid ära kustutada.

                          Comment

                          • Pumper
                            Klubi Liige
                            • Mar 2009
                            • 2359

                            #628
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                            Päris harivad olid, las jääda.

                            Comment

                            • kardaanirist
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 3675

                              #629
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                              Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
                              MB kaarti pole? sellega saad rahastada oma paypali kontot
                              kahjuks ei ole. peaks vist tegema.

                              Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                              miks ei saa eesti pangast paypali otse kanda? ma küll olen kandnud, kui ostsin ebayst wii. mul see deebetkaart pluss vms. peab vist aint liituma selle turvalise internetiostu programmiga vms
                              hmm. uurin edasi. korra proovisin raha panna, aga siis ütles, et teie regioonis ei ole pangamaksed lubatud vms.

                              //Add Funds is Not Available

                              PayPal does not currently offer the ability to add funds from your bank account.
                              Last edited by kardaanirist; 16.04.12, 11:19.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #630
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                                Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
                                Ja Ranka - mida tähendab ikkagi see "20% kaotatud rakebacki"? Võrdled PN ja PP pakkumist Triobetis (kus mõlemal juhul maksab pokkerituba ühesugust % mängijatele ja affiliate ei saa omalt poolt midagi lisada) või PN pakkumist Triobetis ja PP pakkumist mõnes muus Microgamingu toas? Jah, siis võibolla küll, kuid need asjad ei ole kahjuks üheselt võrreldavad - operaatorid ning nende staatus kohalikul turul on siiski erinevaid, sõltumata ühe võrgu jagamisest.
                                Kahjuks ei ole minu võimuses seda osa kommenteerida. Muu jutuga nõus.

                                Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                                kas siis PokerStarsi korral iga klient jooksvalt teenib veel kasumit sellele, läbi kelle registreerus? mulle tundus, et liitumispakkuja saab kliendi pealt ainult esmakordsel registreerumisel mingi raha PokerStarsilt ja edasine rakest kogunev kasum läheb 100% PokerStarsile.
                                On olemas kahte sorti diile: CPA (Cost Per Acquisition) ja RS (Revenue Share)

                                CPA on refer-a-friend stiilis: leiad mängija, kes liitub läbi Sinu ja kui ta täidab ettemääratud nõude (reeglina kogub miski arvu punkte/maksab rake) saad tema skalbi eest ühekordse raha ja sellega asi piirdub.

                                Revenue Share: saad teatud protsendi mängija rakest aga mitte makstud rakest (gross rake) vaid rakest, millest on kõik kulud (boonused, overlayd, cashout-withdraw jne) maha arvestatud (net rake).

                                Viimane on alati parem valik aga võib teinekord päris valusaid hoope anda. PokerStarsis mitte aga muudes võrgustikes/kahtlastes tubades küll, kus muudetakse tihti diile, trahvitakse pokkeritube või üldse pokkerituba üleöö lakkab eksisteerimast.

                                Reeglina mõlemate diilide puhul pearahamaks või revenue share % on progresseeruv: mida suurem tootlus, seda suurem pearaha/protsent.

                                Comment

                                Working...