*** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #196
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Maru üleolevalt suhtute 2008 a maailmameistrisse :D

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #197
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

      Ega neid Eesti kalakestest või ka haidest pokkeri maailmameistereid peale minu ei ole vist tõesti.

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #198
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

        Lugesin kogu teema läbi, mis sai lõpuks sellega, potsataja? Kõige huvitavama koha peal lihtsalt mitte ühtegi posti enam topicus.

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #199
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

          Potsataja mõtetu sul nutitelefoni peale raha raisata kui siuke olukord on, kui siukse ala peal oleks kus vaja pidevalt ühenduses olla ja appe kasutada jne siis aint ostaks. Siin kandis telefonid asjad kordades odavamad ja pole plaanis osta uut, enda 10€ samsungiga rahul, ei kasuta ühtegi muud asja peale helistamise ja smsimise. Siin sain kasutamiseks nutika ja see on nurgas seisnud. Vahepeal kui nett läks ära 2ks päevaks siis aint kasutasin veits aga muidu hui kasutan.
          Ja üldse sa biidid vabalt siukseid limiite kus saab easylt mingi 40€ kokku.

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #200
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

            gbj0hn, mul on juba ligi 5 aastat Nokia 1112 ja vaevalt ma ta niipea millegi muu, kui elisa või tele2 kõnekaardikomplekti vastu välja vahetan. Unistada võib ikka. Ntx 2011 suvel ostsin ma omale viimati uued bokserid, veidi balla oli aga haiglasse ei kannatanud muidu minna. 2010 aastasse jääb viimane uute pükste ostmise teema jne. Elu on lill.

            Kui inimene on oma elu jooksul 100K€+ maha mänginud, siis leiad rõõmu ka väikestes asjades.

            Comment

            • rasmer
              Vana Tegija
              • Oct 2009
              • 1306

              #201
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

              Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
              Lugesin kogu teema läbi, mis sai lõpuks sellega, potsataja? Kõige huvitavama koha peal lihtsalt mitte ühtegi posti enam topicus.
              Link please.

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #202
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                Nende nutikate akud on ka ikka üli sitad imo. See mida ma hetkel kasutan, kui nett oli ära siis istusin sellega msnis/skypes ja aku pidas alla päeva vastu lol.(obv koguaeg pold online ka) Tutt uus mingi samsungi android. Mul peab telefoni aku terve igaviku vastu. Ainuke asi millest vbl puudus aint muusika, et kuskil järve ääres õlle tehes viskad lauale mängima muidu savi. Ja siin olles kasutan seda androidi, et pilte ka teha, ei viitsi kaamerat kaasas kanda, aga tavapäeval eestis ei kasuta.
                Kui eluks vajalik pole siis lamp raha raisata imo, sama mis osad ostavad 25 kilose apple arvuti, et sellega facebookis ja elu24 käia.
                Last edited by qbj0hn; 07.04.12, 17:14.

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #203
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                  Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                  Link please.
                  Welcome to PokerNews, the World's No.1 Poker info source. Live reporting, online poker site reviews, strategy, freerolls & bonuses, plus Casino guides.

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #204
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                    Imricule pokkeri soovitajad, kas te ei ole kursis tema PokerNewsi-aegse blogiga? Talle pokkeri soovitamine raha teenimiseks on worst suggestion ever. Või siis solid bumhunting skills.

                    Mis te arvate kuidas see lõppeda saab? Inimene on sadu tuhandeid kui mitte miljoneid kroone auku pannud pokkeris, ei ole kunagi oma mindseti probleemidega tegelenud. Ok, võib-olla võidab selle €40 paari päevaga 5NL hiiteriga. Mis edasi? Võetakse Windowsi calculator lahti, arvutatakse "hmm, 2 päevaga võitsin €40... see teeb siis kuus €600! käes, hakkangi pro mängijaks". Nädala pärast tuleb esimene 6bi downswing, selle peale tõmmatakse 200NL laud lahti, dongatakse raha maha ja jälle konksu otsas.

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #205
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                      blogi säilinud ka?

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #206
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                        blogi säilinud ka?

                        Comment

                        • MagicFriend
                          Õpihimuline Mängur
                          • Sep 2010
                          • 369

                          #207
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                          rofl, olid ajad.
                          privador - Koik teevad notse Roela pro kohta

                          haha, ma naeran nii, et pisarad silmas. ja kuidas see prantsusmaa vark l6ppes, trappis KKga? lmao

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #208
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                            Sorry pole teemaga üldse kursis ja suht mitte midagi aru ka ei saa lugedes :D
                            Et kas Potsajata on see Imric? Ja kas Potsataja on 100k euri auku tõmmanud pokkerikarjääri ajal ?

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #209
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                              Vaata uudistaja, mina käisin EPT-l, ja sina uudistad ikka edasi. ROI on sul muidugi suurem aga õnne on sul ka rohkem, kui ratsahobuse sitta.

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #210
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                                Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                                Sorry pole teemaga üldse kursis ja suht mitte midagi aru ka ei saa lugedes :D
                                Et kas Potsajata on see Imric? Ja kas Potsataja on 100k euri auku tõmmanud pokkerikarjääri ajal ?
                                Imricu sadomaso versioon on Potsataja, et ikka ja alati oma vigasid meeles pidada.

                                Comment

                                Working...