*** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #166
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    mh. tai saanud aru ju mu tekstist ? :D mis on
    [ ] reading skills
    Algselt postitas MTTSNG Vaata postitust
    jasssss sorry aga ma ei saa aru, kas sina sõid täna hommiku seeeni või minule jäi 4h magamist väga väheks, ma ei saa mitte sittagi aru :D

    Comment

    • jrgn hell
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 3328

      #167
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

      Keegi on kokku puutunud rahvusvahelise tavakirja kulleriga saatmisega?

      Et kui saata tavakiri lennupostiga, siis potsatab kuhugi mailboxi, aga tahaks et mingi kuller selle viiks ise kuhu vaja. Vaataisn et DHLi mingi kiirem variant on umbes 100 euri, mis ilmselge overkill, kuigi väga kiire ka.

      Comment

      • vass
        Jube Noob
        • Jan 2010
        • 181

        #168
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

        Helista ELSi ( Eesti Post). Olen ise saatnud suht raskeid pakke Suurbritanniasse ( kuigi mitte kiirteenusena, sest kuna hind kaalu pealt siis oleks ka overkill). Aga mingi kirja saatmiseks on see kiirteenus okei, 2 päevaga kohal ja hind ei tohiks ka üle mõistuse olla :)

        Comment

        • jrgn hell
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 3328

          #169
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

          Algselt postitas vass Vaata postitust
          Helista ELSi ( Eesti Post). Olen ise saatnud suht raskeid pakke Suurbritanniasse ( kuigi mitte kiirteenusena, sest kuna hind kaalu pealt siis oleks ka overkill). Aga mingi kirja saatmiseks on see kiirteenus okei, 2 päevaga kohal ja hind ei tohiks ka üle mõistuse olla :)
          Tänud!

          Mõte oligi, et kas Eesti Post ka pakub teenust, kus mingi tegelane viitsib ise uksest sisse minna. ei pea mingi ülikiire olema, aga päris oranšist kastist ei taha ka saata.

          Comment

          • albinar
            Õpihimuline Mängur
            • Nov 2010
            • 346

            #170
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

            Algselt postitas sm112 Vaata postitust
            Peale 50bb laudade sulgemist ei leidnud omale sobivat formaati ja samal ajal tuli elu üks värvikirevamaid ja sündmusterohkemaid eluetappe, aga nüüd tegin uue alguse HT HUSNG-dega ja peaks varsti tagasi pildil olema.
            Tore kuulda, loodan et hakkad oma tegemisi siin kajastama ka.

            Comment

            • Fabulous
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 2674

              #171
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

              Kellelgi siit on mingi sample Fedexiga tellimise osas?
              Ma tellisin eile nende kaudu USA'st endale paki, kasutades Express International shippingut, aga tellimust trackides näitab hoopis "INTL Economy" shippimise viisiks. Tellimuse eeldatav mulle kohalejõudmise tähtaeg on ka üldse 16. aprill, aga Express International peaks olema 1-4 tööpäeva ükskõik kuhu maailma punkti.
              Ma olen ühe korra varem täpselt sama teenust kasutades tellinud ning siis läks pakil Portlandist Pariisi jõudmiseks ~12h, sealt tuli paari päevaga Eestisse. Nüüd läks aga ligi 24h aega, et pakk Portlandist Indianapolisse jõuaks ning ma ei kujuta ette kuhu ja kui kiirest see edasi liigub. Kellelgi on kunagi mingi sarnane olukord olnud?

              //Sellele netipoele olen juba kirjutanud, et teada saada mis värk on (mulle pole veel vastatud), niiet seda on mõttetu soovitada.

              //Nojah, tüübid suutsidki vale shippingu panna. Ja siis mingi klienditoe tüüp umbes vabandab, et nii juhtus ja lubas pool raha sellest, mis ma shippinguks maksin, tagasi kanda. Asja teeb idiootseks see, et tasuta standard shipping võtaks täpselt sama kaua aega nagu mul sellega läheb nüüd läheb ja isegi kui pool raha tagasi saan olen ikka $25 võrra vaesem ja mul oli planeeritud, et see pakk tuleb 3-4 tööpäeva jooksul kohale. Kui mul oleks aega 2 nädalat oodata, siis ma oleks obv ju tasuta shippingu võtnud.
              Last edited by Fabulous; 05.04.12, 20:43.

              Comment

              • LuuK
                Vana Tegija
                • Dec 2008
                • 1138

                #172
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                «uued postitused» tõenäoliselt pärast homme õhtut tööle ei hakka
                aprillinali?

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #173
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                  Algselt postitas LuuK Vaata postitust
                  aprillinali?
                  Sorry, mõtlesin enne. Hetkel pühad ja serveriomanikud ka natuke passiivsemad. Vabandame ebameeldivuste pärast.

                  PS! On lootust, et foorumi uuendustega, millega hakkan peatselt peale võib viga kaduda aga see väga väikene lootus ;(

                  Comment

                  • udikaz
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1946

                    #174
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                    you made it ranka. its working (Y)

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #175
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                      Ütleme nii, et joppas. Ühe oudise tõmbasin väga suures pangas :)

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #176
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                        Kõik foorumi lugejad, kes viibivad hetkel kusagil soojal maal, minge palun persse.

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #177
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                          Soojal maal pole aga siin igapäev mingi 20-25 kraadi olnud. Hetkel on 12, aga päikse käes on ikkagi suht soe. Lühkarid ja lühike pluus koguaeg seljas.

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #178
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                            Ma tulin just jooksmast, mingit lörtsi sadas jälle kraevahele.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #179
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                              LOL. Vaatasin selle aastast foorumi google analyticsi otsingu võtmesõnu ja 172 korda on otsitud: «t*rapea ja p*tsipõhi kokku puutuda ei tohi». Tsenseerimata kujul obv.

                              Comment

                              • MagicFriend
                                Õpihimuline Mängur
                                • Sep 2010
                                • 369

                                #180
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                                tantsimine pidavat sooja andma. reede 6htu kah veel

                                [YOUTUBE]i8mz9uOvFQA&[/YOUTUBE]

                                Comment

                                Working...