Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.
noo kui gg nh ja wp on ülbitsemine sinu jaoks siis küll, vabandused ette ja taha, et ma selline jõhkard olen :D
Algselt postitas sm112
Vaata postitust
Comment