see käib pinda, et pokkeriprod.com on PokkeriProd.com asemel
im sick, i know :'(
Korrektsem oleks jah suurte tähtedega ja võib-olla saaksin ka uue parema logo saata. Ja kas keegi oskab öelda, et mille alusel need "related communitys" tekivad? Kas pannakse ise või orkut ise automaatselt seob neid kuidagi?
Korrektsem oleks jah suurte tähtedega ja võib-olla saaksin ka uue parema logo saata. Ja kas keegi oskab öelda, et mille alusel need "related communitys" tekivad? Kas pannakse ise või orkut ise automaatselt seob neid kuidagi?
pokernewsi vastu me vist enam ei saa.
enne freerolli korraldamist oli seal ca 70 liiget kui õieti mäletan.
peale freekat ca 700 ;D
vahet ei ole tegelikult aga ikkagi naljakas veits ;D
Comment