pokkeriprod.com kommuun orkutis!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #16
    Re: pokkeriprod.com komuun orkutis!

    Meie aktsiad langevad :(

    Comment

    • Tupsik
      Klubi Liige
      • Mar 2009
      • 497

      #17
      Re: pokkeriprod.com komuun orkutis!

      Ei näe põhjust, et miks peaks selle kommuuniga liituma, kui suhtlemine juba siin teostatav?

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #18
        Re: pokkeriprod.com komuun orkutis!

        Algselt postitas Tupsik
        Ei näe põhjust, et miks peaks selle kommuuniga liituma, kui suhtlemine juba siin teostatav?
        +1 ja ma üldiselt ei armasta igasugu portaale:-)

        Comment

        • kollane
          Pokkerihai
          • Nov 2008
          • 2031

          #19
          Re: pokkeriprod.com komuun orkutis!

          Algselt postitas Tupsik
          Ei näe põhjust, et miks peaks selle kommuuniga liituma, kui suhtlemine juba siin teostatav?
          näeb näod ära ja vb keegi leiab sealt tee siia foorumisse.

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #20
            Re: pokkeriprod.com komuun orkutis!

            Algselt postitas Tupsik
            Ei näe põhjust, et miks peaks selle kommuuniga liituma, kui suhtlemine juba siin teostatav?
            Natuke erinevad asjad ja erinev mõte. Ma ei usu, et keegi seal nii väga suhtleb.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #21
              Re: pokkeriprod.com komuun orkutis!

              Otsustasin Orkutisse naasta ja seega liitusin ka PokkeriProd.com kommuuniga.

              Comment

              • runnar
                Grinder
                • Oct 2008
                • 740

                #22
                Re: pokkeriprod.com komuun orkutis!

                mina olin ranka esimene sõber, elu tipphetk on käes

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #23
                  Re: pokkeriprod.com komuun orkutis!

                  see käib pinda, et pokkeriprod.com on PokkeriProd.com asemel

                  im sick, i know :'(

                  Comment

                  • mihke666
                    FPP Pro
                    • Jan 2009
                    • 228

                    #24
                    Re: pokkeriprod.com komuun orkutis!

                    Algselt postitas Codecci
                    see käib pinda, et pokkeriprod.com on PokkeriProd.com asemel

                    im sick, i know :'(
                    lefel?

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #25
                      Re: pokkeriprod.com komuun orkutis!

                      Algselt postitas runnar
                      mina olin ranka esimene sõber, elu tipphetk on käes
                      ma olin teine ning sp olen tildis ??? ???

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #26
                        Re: pokkeriprod.com komuun orkutis!

                        Algselt postitas Codecci
                        see käib pinda, et pokkeriprod.com on PokkeriProd.com asemel

                        im sick, i know :'(
                        Korrektsem oleks jah suurte tähtedega ja võib-olla saaksin ka uue parema logo saata. Ja kas keegi oskab öelda, et mille alusel need "related communitys" tekivad? Kas pannakse ise või orkut ise automaatselt seob neid kuidagi?

                        Comment

                        • MIKE_K6o
                          FPP Pro
                          • Jan 2009
                          • 221

                          #27
                          Re: pokkeriprod.com komuun orkutis!

                          Algselt postitas ranka
                          Korrektsem oleks jah suurte tähtedega ja võib-olla saaksin ka uue parema logo saata. Ja kas keegi oskab öelda, et mille alusel need "related communitys" tekivad? Kas pannakse ise või orkut ise automaatselt seob neid kuidagi?
                          komuuni omanik saab lisada.

                          Comment

                          • kollane
                            Pokkerihai
                            • Nov 2008
                            • 2031

                            #28
                            Re: pokkeriprod.com komuun orkutis!

                            muutsin suurteks tähtedeks ja lisasin mõned related communityd..
                            ning andsin rankale kaasomaniku õigused.

                            ranka ilusti küsib siis võin kommuuni üle anda, kui ta seda soovib

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #29
                              Re: pokkeriprod.com komuun orkutis!

                              Hea töö Kollane

                              Comment

                              • kollane
                                Pokkerihai
                                • Nov 2008
                                • 2031

                                #30
                                Re: pokkeriprod.com komuun orkutis!

                                pokernewsi vastu me vist enam ei saa.
                                enne freerolli korraldamist oli seal ca 70 liiget kui õieti mäletan.
                                peale freekat ca 700 ;D
                                vahet ei ole tegelikult aga ikkagi naljakas veits ;D

                                Comment

                                Working...