Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!
Hahaha.
Elude üle pole ilus naerda, aga niivõtta on naljakas, et tahad ennast ära tappa, hüppad kuskilt alla, keegi on hoopiski all, jääd ellu, teine vend sureb ära ja lähed vangi :D
Hahaha.
Elude üle pole ilus naerda, aga niivõtta on naljakas, et tahad ennast ära tappa, hüppad kuskilt alla, keegi on hoopiski all, jääd ellu, teine vend sureb ära ja lähed vangi :D
Comment