leidsin vist delli poole ka midagi head...
mul praegu ka dell inspiron, viga selles et laadimis juhe ei püsi hästi arvutitaga ega sellel mudelil sellist jama pole?
Mul ka inspiron ja juhe käib tõesti üsna lõdvalt ära.. A noh mul 4a vana ka juba.. Valiks muidugi igakell selle viimase läpaka :) Akupesast ei oska midagi rääkida selle seeria kohta tho..
Comment