Terv.
kuna ise arvutitest suurt midagi ei jaga ja vana läbi omega, tahaks uue võtta.
Hind võiks olla mingi 700-1200€, hea resolutsiooniga, ekraan võiks ka veits suurem olla, kiire jne.. ei oska eriti midagi kirjutada siia, igastahes soovitage midagi millega head kogemused jne, midagi pokkerimängijale!
kuna ise arvutitest suurt midagi ei jaga ja vana läbi omega, tahaks uue võtta.
Hind võiks olla mingi 700-1200€, hea resolutsiooniga, ekraan võiks ka veits suurem olla, kiire jne.. ei oska eriti midagi kirjutada siia, igastahes soovitage midagi millega head kogemused jne, midagi pokkerimängijale!
Comment