Läptopi ost

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jarlop
    FPP Pro
    • Sep 2009
    • 241

    #1

    Läptopi ost

    Terv.
    kuna ise arvutitest suurt midagi ei jaga ja vana läbi omega, tahaks uue võtta.
    Hind võiks olla mingi 700-1200€, hea resolutsiooniga, ekraan võiks ka veits suurem olla, kiire jne.. ei oska eriti midagi kirjutada siia, igastahes soovitage midagi millega head kogemused jne, midagi pokkerimängijale!
  • KraindOnMaind
    FPP Pro
    • Jun 2009
    • 228

    #2
    Re: Läptopi ost

    dell vostro 700 eur

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #3
      Re: Läptopi ost

      Dell jah, aga mitte vostro :D. Kui juba laeks paned 1200, siis tätte garantii sellele, et Precisioni ära ostnuna saad aru, milline on korralik läpakas. Kasvõi siit: http://www.laptopid.ee/vaata/485/Dell-PRECISION-M6500/

      Comment

      • k2snakalle
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2545

        #4
        Re: Läptopi ost

        tutikatest DELL, kui kasutatult oled nõus ostma siis kindlalt Lenovo.
        Mudel oleneb, et kas hakkad kaasas kandma või rohkem selline lauapealt voodi vedamine vaid.

        Comment

        • jarlop
          FPP Pro
          • Sep 2009
          • 241

          #5
          Re: Läptopi ost

          Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
          tutikatest DELL, kui kasutatult oled nõus ostma siis kindlalt Lenovo.
          Mudel oleneb, et kas hakkad kaasas kandma või rohkem selline lauapealt voodi vedamine vaid.
          tuttikas võiks olla jh, rohkem ikka lauapeal seismiseks...

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #6
            Re: Läptopi ost

            osta desktop siis

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #7
              Re: Läptopi ost

              Miks osta läpaks laua peal seismiseks sellest mina aru ei saa.

              Comment

              • numnuts
                Grinder
                • Dec 2010
                • 846

                #8
                Re: Läptopi ost

                No ei ole ikka nii. "lauapeal seismise" all mõeldud ikka et enamus ajast kodus. Et ei ole palju liikumist sellega. Aga siiski et saaks vabalt mööda tuba ringi vedada, voodis grindida, diivani äärel jne. + alati võimalik kiirelt kaasa võtta kui minek kuskile.

                minujaoks nt nonsense osta 2012 lauaarvuti.

                Comment

                • Karelkorm
                  Grinder
                  • Nov 2009
                  • 856

                  #9
                  Re: Läptopi ost

                  2012 osta lauaarvuti, sest sellel saab juppe vahetada + lauaarvuti on tüki maad võimsam kui läppar. Nt läpaka videokaardid on palju noobisemad kui lauakal.

                  Comment

                  • Mrt1989
                    Grinder
                    • Mar 2010
                    • 999

                    #10
                    Re: Läptopi ost

                    Mul korralik desktop PC pakkuda .

                    CPU: Sandy Bridge i2500k
                    Cooler: NZXT HAVIK 140
                    Mälu: 8gb 4x2gb CORSAIR DDR3-1600 CL9 VENGEANCE
                    Mobo: Gigabyte Z68-UD3-B3
                    Hdd: Corsair F60gb SSD SataII
                    HDD2: 1 TB Seagate Sata III
                    VGA: 2 x GTX 560TI MSI Forzr II SLI
                    PSU: Corsair TX 850w v2
                    Korpus: Corsair 500R case


                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #11
                      Re: Läptopi ost

                      selle sita 17" 1400x resoga delli raha eest saad palju parema desktopi + netbooki et "diivani 22repeal fagbookis istuda"

                      17" 4kg 3 tunnise akuga "laptop" desktop replacementiks osta n2itab ebaintelligentsust
                      Last edited by q_q; 22.02.12, 21:00.

                      Comment

                      • k2snakalle
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2545

                        #12
                        Re: Läptopi ost

                        Vot olin ka mina mingi ajani lauaarvuti fänn...seda hetkeni kui esimese läpaka ostsin.

                        Kui vend tahab arvutit grindimiseks, siis pole mingit videokaarti sinna vaja. Ja tänapäeva läpakad veavad ka enamus ajaviite mängud ära mida vahel toksida. (ei räägi siin hyper hea graafikaga mängudest)
                        Läpakal saad ka juppe vahetada, aga mul endal suht weak läpakas praeguseid vaadates (2,4ghz dual core, 4gb ram, 128mb ati olematu videokaart) Ja gridimiseks, netis surfamiseks, msn, skype, filmide vaatamiseks ei näe põhjust paremaks. On olnud ka väga kõva lauaarvuti, aga enamus ressurssi sellest ära ei kasutanud, sest mänge mängida ei viitsinud.

                        Ülejäänud plusspunktid tõi juba numnuts välja

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #13
                          Re: Läptopi ost

                          kui ikkagi l2pakat tahad siis see fine

                          a siis selle budgetiga v6ta kindlalt 15" ja full hd reso

                          ja thinkpad v6i asus

                          Comment

                          • Mrt1989
                            Grinder
                            • Mar 2010
                            • 999

                            #14
                            Re: Läptopi ost

                            Ma eeldaks ,et inimene kasutab kodus olles ikka lisa monitori grindimise jaoks, mitte ei vahi seda läpaka ekraani . Hetkel ~24" lcd monitoride hinnad nii madalad plus enamus uutematel läptopidel HDMI väljund olemas.

                            Comment

                            • Karelkorm
                              Grinder
                              • Nov 2009
                              • 856

                              #15
                              Re: Läptopi ost

                              Lauakas on lihtsalt odavam ja kui raha on, siis osta läpakas + monitor ja saad kaasas ka tassida ja kõik asjad aetud.

                              Comment

                              Working...