Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #541
    Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

    Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Kohus määras kulud kaotajale maksmiseks, mis selles nii imeliku on?
    Ise sõitsin 19 aastaselt ühele rahvast täis volvole tagant sisse ja sõber sõitis hiljuti peateele lapsi täis autole ette, auto läks mahakandmisele, ainuke vahe Laiksooga on meil see, et meie õnnetused olid õnnelikud, temal mitte. Ma ei näe tõesti mingit muud vahet. Ma ei tea mismoodi ma oleks käitunud, kui ma selle libedaga hoopis vastutulevale autole oleks sisse libisenud ja laibad oleks taga olnud, aga kindlasti tean seda, et ükskõik mida teeks või ütleks, mõni suvaline uudiselugeja tahaks mulle ikka sahtlisse sõita.
    Kogemata juhtunud õnnetuse ja lubadeta 200km/h+ maanteel kimades põhjustatud fataalse õnnetuse vahel on terve valgusaasta...
    Ma usun, et sa oled nõus, et määratud karistus ei vastanud teo raskusele. See et Koitla moraalse kahju kohtucases kaotajaks jäi on juba puhtalt teine teema. Ajakirjanduse pealkirjad on lihtsalt äärmiselt provokatiivselt esitletud. Ma pole küll advokaat, aga ma võrdleks seda tsiviilhagi kaotusega ja obv maksab ju kaotaja kohtukulud. easy.
    Last edited by Tarmonator; 16.02.12, 21:05.

    Comment

    • mikk2468
      Vana Tegija
      • Nov 2009
      • 1039

      #542
      Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

      Kas mitte Seger ei olnud see kes 200km/h kimas?

      Comment

      • Tarmonator
        Lingiparandaja
        • Oct 2008
        • 3274

        #543
        Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

        Krt, seda ma isegi kahtlustasin. Ega temagi vist väga midagi ei saanud.

        Comment

        • Remokk
          Jube Noob
          • Nov 2011
          • 171

          #544
          Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

          seitsmeks aastaks ja kuueks kuuks
          Last edited by Remokk; 16.02.12, 21:13.

          Comment

          • Tarmonator
            Lingiparandaja
            • Oct 2008
            • 3274

            #545
            Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

            ok, ma rohkem ei võta sõna. ilmselgelt ei ole mul faktid selged.

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #546
              Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

              Seger oli jah tore mees, kuna tegi sama päev veel purjus peaga avarii ja ilmus kohtusse ka täis peaga.

              Comment

              • kivisaba
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2514

                #547
                Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                imo on see vend ise ka paras douche et oma vanemate surma pealt läks rahasid sisse kasseerima ja kaotades teeb näo et talle on topelt liiga tehtud. See et kuriteo sooritanud on ebasümpaatne polegi väga tähtis hetkel

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #548
                  Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                  Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
                  Kas mitte Seger ei olnud see kes 200km/h kimas?
                  Mitteteadjatele veel eraldi juurde.. Segeri case on ka lahe, Seger sõitis PEATEEL! Noored kutid keerasid kõrvalteelt talle ette, miks Seger süüdi jäi? Seepärast, et ta oli alkoholi tarvitanud ja ületas kiirust.

                  Aga muus osas alaskaga nõus.. igaüks meist on eksinud ja ükskõik mida meist keegi ei ütleks, alati on mõni troll kommentaariumist kes tahab selle eest sahtli puhtaks lüüa..

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #549
                    Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                    kas siis peaks iga kord välja keerates vahtima nagu lollakas, et äkki tuleb auto 200ga?

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #550
                      Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                      Algselt postitas lenC Vaata postitust
                      kas siis peaks iga kord välja keerates vahtima nagu lollakas, et äkki tuleb auto 200ga?
                      tuletan meelde, et anna teed märk käseb sul läbi lasta ükskõik mis suunast ja millisel rajal sõitvad autod... liiklusseadus ütleb väga konkreetselt, et sa pead veenduma ohutuses enne manöövrit sooritades.. enuf said..

                      Comment

                      • ok2aa
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 1903

                        #551
                        Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                        palun täpsusta, mis selles loos lahedat on?

                        Comment

                        • lenC
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 6440

                          #552
                          Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                          Algselt postitas Rage Vaata postitust
                          tuletan meelde, et anna teed märk käseb sul läbi lasta ükskõik mis suunast ja millisel rajal sõitvad autod... liiklusseadus ütleb väga konkreetselt, et sa pead veenduma ohutuses enne manöövrit sooritades.. enuf said..
                          pimedas on täiesti impossibru hinnata vastu tulevate autode kiiruseid. Mis siis kui auto tuleb 300ga? Kust maalt see piir läheb?

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #553
                            Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                            Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                            palun täpsusta, mis selles loos lahedat on?
                            see osa, et enamik Segeri piitsutajaid ja sahtli tühjaks lööjaid ei tea isegi seda väikest faktikest..

                            ma ei õiguste kumbagi liiklejat kelle pärast on inimesed surma saanud.. aga mind ajab närvi see massiline targutamine ja hüsteeria, kui inimesed tegelikult on nii krdi pealiskaudsed ja vii ennast asjadega kurssi..

                            Comment

                            • ok2aa
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 1903

                              #554
                              Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                              sa õigustad süüdimatut roolijoodikut, kes sõitis surnuks 3 inimest. minu poolest võib seal olla "lahedaid faktikesi" kasvõi mustmiljon, kuid see ei muuda asja sisu karvavõrdki talutavamaks.

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #555
                                Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                                Oma vaated võin vist nende kahe juhtumi põhjal kokku võtta lausega-usaldan eesti kohtusüsteemi. Alati kui loed kusagilt artiklit, et mingi hull mõrvar ja rets on tingimisi või väikese vanglakaristuse saanud, siis tulevad välja faktid, mis tõesti leevendavad kogu olukorda, ükskõik kui palju ajakirjandus ei krutiks.
                                Tra üldse see ajakirjandus sarnaneb viimasel ajal nende vene vanamuttidega, kes pulmades kive rahva sekka loopisid, et löömat tekitada, sest mis õige vene pulm see on, kui kaklust ei toimu. Nagu see viimane artikkel, 100 000 krooni vanas rahas võlgu nüüd kannataja tapjale. Meil on ammu euro, jah tõesti ei müü 7000€ nii hästi kui sada kilo, aga nahui on vaja seda verd ässitada koguaeg?

                                Comment

                                Working...