Võrkturundus (püramiidiskeemid)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • anatoli grinder
    Õpihimuline Mängur
    • Dec 2010
    • 337

    #61
    Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

    Lahe teema:D
    Kunagi helsinkis elades olen ka sellega kokku puutunud.
    Yhel hommikul telefon heliseb. Mingi vana tuttav helistab, kellega polnud about aasta suhelnud, vend räägib, et kle tead mul sulle väga hea tööpakkumine. Rääkis , et selline üritus nagu betterlife tegeleb mingite tabletidega jne. Andis kellegi nr et helistaksin ja lepiksin kohtumise kokku, seal saan täpsemalt teada. Helistasin, kutsuti mingile konverensile hotell presitentis. Kuna tol päeval minna ei saanud, siis öeldi, et tule homme ja tutvustame sulle asja. Sai siis aeg kokku lepitud , kohaks ikka presitenti hotell.
    Kohale j6udes v6tsid mind vastu mingi vend kes oli rahvuselt venelane ja mingi neegrinaine. Seletasid rääkisid , et mis ulme summasid v6ib ikka teenida jne. Vahepeal omavahel arutasid , et kuhu talveks reisima , puhkama lähevad. Mingid reisikataloogid olid ka kaasas LOL, lapasid seda vahepeal. Aga jutt oli nii hea , et olngi pmst n6us juba lepingutele alla kirjutama, aga 6nneks olin unustanud passi koju:D lepingus oli vaja isikukoodi. pmst kogu pakett oleks maksma läinud pea kilo euri, aga sai järelmaksuga, et mingi 50 eur vist kuu oli. Kuna passi kaasas ei olnud siis lepisime kokku , et teeme lepingud nädala pärast , kui toimub uus konverens. Kysis veel, et kas tuttavaid palju sul jne , et kutsu k6ik siia järgmisele koosolekule.
    Hiljem paari s6braga arutades m6tlesin, et päris 6ige asi see ei ole ja otsustasin mitte tegeleda selle jamaga.
    Hiljem veel vend pidevalt pommitas k6nedega, et m6tle ikka ymber ära ole loll LOL rääkis et osad kes kuu aega tagasi liitusid teenivad juba 4-5 kilo eur kuus:D
    aga jah sinna see asi jäi..

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #62
      Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)







      Pappi pritsib uksest ja aknast.

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #63
        Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

        Meenutab natukene pokkeriprode Tolmuahvi... :D

        Comment

        • FreakyJason
          Klubi Liige
          • Jan 2009
          • 1381

          #64
          Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

          Ma oleks ka peaaegu selle lõksu langenud. Jummalale täna et aru peas oli

          Comment

          • hoss23
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 2551

            #65
            Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

            Algselt postitas FreakyJason Vaata postitust
            Ma oleks ka peaaegu selle lõksu langenud. Jummalale täna et aru peas oli
            Sina haritud inimene, kuidas siis nii?

            Comment

            • -andres-
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4546

              #66
              Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

              Haha. Tüdruku sõbranna miski nädal-kaks tagasi suured silmad peas rääkis sellest. Ise kuulasin ja vaikselt mõtlesin Jumal Auta.

              Comment

              • eddi
                Vana Tegija
                • Oct 2009
                • 1200

                #67
                Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

                Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                Haha. Tüdruku sõbranna miski nädal-kaks tagasi suured silmad peas rääkis sellest. Ise kuulasin ja vaikselt mõtlesin Jumal Auta.
                Haha. Mind üks hea sõber kutsus ka. Lubasin tulla ja siis päev ennem küsisin, et ega see võrkturundus ei ole, tuli vastus "no mitte päris", siis mul oli kohe "god damit", aga lubasin minna ja läksin. Sama teema oli... Kuulasin kogu see aeg mõttes, et WOW, ütlesin viisakalt ei ja siis mõtlesin, kas see kuulamine oli +EV. Otsustasin, et oli, kuna sain tasuta teed ja mahla :D

                Comment

                • privador
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3951

                  #68
                  Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

                  vaatasin jah et puha tolmuahvi teisik


                  huvitav et petturid käivad ringi sellise kasitud olemisega ja uhke autoga. Ilmselt tahetakse sellega sisendada usaldust
                  Last edited by privador; 30.06.12, 14:17.

                  Comment

                  • Maxi
                    Pokkerihai
                    • Nov 2010
                    • 1849

                    #69
                    Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

                    Aga davai mehed, paneme ise ühe püramiidi püsti, ilmselgelt +EV ju

                    Comment

                    • FreakyJason
                      Klubi Liige
                      • Jan 2009
                      • 1381

                      #70
                      Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

                      Muideks nägin seda venda oma Audiga mingipäev mööda Tammsaare teed uhamas. Vaatsin numbrit ja mõtlesin kergendusega et wtf ma üldse sinna seda solki jooma läksin. CoMarketist saan ploominektari 79sendiga kätte :D

                      Comment

                      • Rigged
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2535

                        #71
                        Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

                        Kunagi sattusin kogemata ühe amway tüübi koju, nüüd ca 5x kuus helistab, üritab ikka tööle värbata. Sellistest vendadest tuleb eemale hoida, kes tõega usuvad, et püramiidskeem on kõige õigem.

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #72
                          Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

                          Tööjuures üks eit ka tutvustas seda. Hästi aru ei saanud, et mis teema sellega on aga pudel seda lurri maksis 30 euri kuskil ta sõnul. Sai ka maitstud ja päris OK aga sellest skeemist ma ikka aru ei saanud. Et kuidas täpsemalt nad teenivad sellega.
                          Oli vist midagi, et tellid ise 5 pudelit seda lurri ja siis tutvustad sõpradele, kes ka tellivad ja siis kuidagi teenid nende pealt or somt?

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #73
                            Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #74
                              Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

                              "Kuid Mona Vie mahlas on marja vaid 25 protsenti ning 750 ml pudel maksab tellijale pea 30 eurot"

                              Ehk siis seda väärtuslikku acaimahla on neil pudelis 187,5 ml.



                              Sellest 22,49€ maksvast mehust saaks põhimõtteliselt kolm pudelit MonaVie sarnast mahla, mida siis rämeda soodusega ehk a´20€ maha müüa.

                              Probleem on ainult selles, et kuidas müüv jutt välja mõelda ja veenvalt potentsiaalsetele klientidele esitada.

                              Muidu netist otsisin nende imemarjade nö. tootjahinda ja kui ma õieti vaatasin siis oli selleks 10$+/kg.

                              Comment

                              • pokkerisheriff
                                Grinder
                                • Oct 2011
                                • 824

                                #75
                                Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

                                kui selle a7-ga uhkeldava "äriguru" nimi googlesse sisse lüüa, siis vaatavad vastu mingi kyosaki cashflow klubi lingid - normaalse inimese jaoks peaks sellest piisama, et teda idioodina defineerida.

                                Comment

                                Working...