Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)
Lahe teema:D
Kunagi helsinkis elades olen ka sellega kokku puutunud.
Yhel hommikul telefon heliseb. Mingi vana tuttav helistab, kellega polnud about aasta suhelnud, vend räägib, et kle tead mul sulle väga hea tööpakkumine. Rääkis , et selline üritus nagu betterlife tegeleb mingite tabletidega jne. Andis kellegi nr et helistaksin ja lepiksin kohtumise kokku, seal saan täpsemalt teada. Helistasin, kutsuti mingile konverensile hotell presitentis. Kuna tol päeval minna ei saanud, siis öeldi, et tule homme ja tutvustame sulle asja. Sai siis aeg kokku lepitud , kohaks ikka presitenti hotell.
Kohale j6udes v6tsid mind vastu mingi vend kes oli rahvuselt venelane ja mingi neegrinaine. Seletasid rääkisid , et mis ulme summasid v6ib ikka teenida jne. Vahepeal omavahel arutasid , et kuhu talveks reisima , puhkama lähevad. Mingid reisikataloogid olid ka kaasas LOL, lapasid seda vahepeal. Aga jutt oli nii hea , et olngi pmst n6us juba lepingutele alla kirjutama, aga 6nneks olin unustanud passi koju:D lepingus oli vaja isikukoodi. pmst kogu pakett oleks maksma läinud pea kilo euri, aga sai järelmaksuga, et mingi 50 eur vist kuu oli. Kuna passi kaasas ei olnud siis lepisime kokku , et teeme lepingud nädala pärast , kui toimub uus konverens. Kysis veel, et kas tuttavaid palju sul jne , et kutsu k6ik siia järgmisele koosolekule.
Hiljem paari s6braga arutades m6tlesin, et päris 6ige asi see ei ole ja otsustasin mitte tegeleda selle jamaga.
Hiljem veel vend pidevalt pommitas k6nedega, et m6tle ikka ymber ära ole loll LOL rääkis et osad kes kuu aega tagasi liitusid teenivad juba 4-5 kilo eur kuus:D
aga jah sinna see asi jäi..
Lahe teema:D
Kunagi helsinkis elades olen ka sellega kokku puutunud.
Yhel hommikul telefon heliseb. Mingi vana tuttav helistab, kellega polnud about aasta suhelnud, vend räägib, et kle tead mul sulle väga hea tööpakkumine. Rääkis , et selline üritus nagu betterlife tegeleb mingite tabletidega jne. Andis kellegi nr et helistaksin ja lepiksin kohtumise kokku, seal saan täpsemalt teada. Helistasin, kutsuti mingile konverensile hotell presitentis. Kuna tol päeval minna ei saanud, siis öeldi, et tule homme ja tutvustame sulle asja. Sai siis aeg kokku lepitud , kohaks ikka presitenti hotell.
Kohale j6udes v6tsid mind vastu mingi vend kes oli rahvuselt venelane ja mingi neegrinaine. Seletasid rääkisid , et mis ulme summasid v6ib ikka teenida jne. Vahepeal omavahel arutasid , et kuhu talveks reisima , puhkama lähevad. Mingid reisikataloogid olid ka kaasas LOL, lapasid seda vahepeal. Aga jutt oli nii hea , et olngi pmst n6us juba lepingutele alla kirjutama, aga 6nneks olin unustanud passi koju:D lepingus oli vaja isikukoodi. pmst kogu pakett oleks maksma läinud pea kilo euri, aga sai järelmaksuga, et mingi 50 eur vist kuu oli. Kuna passi kaasas ei olnud siis lepisime kokku , et teeme lepingud nädala pärast , kui toimub uus konverens. Kysis veel, et kas tuttavaid palju sul jne , et kutsu k6ik siia järgmisele koosolekule.
Hiljem paari s6braga arutades m6tlesin, et päris 6ige asi see ei ole ja otsustasin mitte tegeleda selle jamaga.
Hiljem veel vend pidevalt pommitas k6nedega, et m6tle ikka ymber ära ole loll LOL rääkis et osad kes kuu aega tagasi liitusid teenivad juba 4-5 kilo eur kuus:D
aga jah sinna see asi jäi..

TC
Comment