Fake job pokkerimängijale

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • peete82
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1310

    #16
    Re: Fake job pokkerimängijale

    investor või kaupleja obv

    Comment

    • Madis Very
      Bännitud
      • Aug 2009
      • 2951

      #17
      Re: Fake job pokkerimängijale

      Algselt postitas peete82 Vaata postitust
      investor või kaupleja obv
      +1, olen ka seda kasutanud üksikutel kordadel
      Kuid enamasti ikka tõtt rääkinud. Ei ole midagi häbeneda ja meeldibki inimeste maailmaruumi laiendada. Ei ole suuremaid probleeme tekkinud.

      Comment

      • KeRRRt
        Grinder
        • May 2009
        • 774

        #18
        Re: Fake job pokkerimängijale

        raamatupidaja ka suht easy ju

        Comment

        • Facepoker
          Õpihimuline Mängur
          • Feb 2009
          • 364

          #19
          Re: Fake job pokkerimängijale

          Webcam model

          Comment

          • Cashmer
            Õpihimuline Mängur
            • Jan 2011
            • 438

            #20
            Re: Fake job pokkerimängijale

            Algselt postitas suitsutihane Vaata postitust
            ütle et töötad erivajadustega inimestega =)
            jätad endast suht hea mulje niimoodi, aga edasist huvi vb tekitab palju samas...

            ´töötan kodus erivajadustega inimesetega´ see kõlab küll hästi ja kindlasti tekitab ka edasist huvi

            Comment

            • Cashmer
              Õpihimuline Mängur
              • Jan 2011
              • 438

              #21
              Re: Fake job pokkerimängijale

              ma ütlen alati, et freelancer ja miskipärast edasi ei küsita, aga ma olengi, lihtsalt eriala ei lisa. ju siis igaüks fantaseerib edasi, mis ma kodus vabakutselisena teen.
              kindlasti peaks niiöelda igava elukutse valima, siis ei pärita edasi.

              Comment

              • Maxi
                Pokkerihai
                • Nov 2010
                • 1849

                #22
                Re: Fake job pokkerimängijale

                *Avalike suhete juht/nõustaja/spetsialist
                *Investeeringute maakler
                *Veebiturunduse spetsialist
                *Süsteemianalüütik
                *Copywriter

                jne. Tuleb loov olla ja eelnevalt natuke erialaga kurssi viia ennast

                Comment

                • Junken
                  Lendur Sass
                  • Sep 2011
                  • 1039

                  #23
                  Re: Fake job pokkerimängijale

                  Töötu- End of the story

                  Comment

                  • Cashmer
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jan 2011
                    • 438

                    #24
                    Re: Fake job pokkerimängijale

                    ei tea, kuidas seda täpselt nimetatakse, aga inimene, kes testib erinevaid arvutimänge - saab teha kodus, arvuti taga ja arvatavasti pole raske ka oma tööd kirjeldada, kui keegi urgitsema hakkab

                    sõber, kellel sama probleem, lubas ´kunstnikuks hakata´,mis tähendab, et ta otsib ühe vähetuntud eesti kunstniku, õpib tema eluloo (loomingu) pähe, ostab mõned reprod koju ning viksab pintslid - värvid seina peale.
                    Last edited by Cashmer; 29.01.12, 09:05. Põhjus: kirjavead

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #25
                      Re: Fake job pokkerimängijale

                      "Tegelen internetis investeerimise laadse asjaga" - annad paljudele inimestele selle lausega isegi parema ettekujutuse oma tegelikust tööst võrreldes sellega kui ütleksid, et pokkerimängija.

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #26
                        Re: Fake job pokkerimängijale

                        Ütle, et sa oled erivajadustega ja ei saa sellest rääkida.

                        Comment

                        • privador
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3951

                          #27
                          Re: Fake job pokkerimängijale

                          miks mitte öelda lihtsalt töötu, mis on ka tõsi. Inimesed ei hakka edasi küsima, ega haava "surkima"

                          Kahjuks jh lihtinimesel on jube sitt arvamus pokkerist
                          Et kui läheb mingi kulutuste teemaks siis olen kuulnud lauseid
                          "Nu mis sul viga sa mängid ju pokkerit" ja seda ütlevad inimesed, kes on suht kõrgetel tasustatud kohtadel, kes ostavad kv kokku ja uusi autosi mida ma kaugeltki lubada ei saaks
                          Tõenäoliselt olen üldse paarikuulises augus

                          eks arvatakse, et mis viga elada, ku iga päev sundey millise taolise turna kinni paned ja 100keur päevane teenistus on....koka ju võidab...

                          Comment

                          • rahvavaenlane
                            Klubi Liige
                            • Dec 2009
                            • 3040

                            #28
                            Re: Fake job pokkerimängijale

                            ei jaga üldse matsu ära, miks peab välja mõtlema mingi parema(usutavama) töö nimetuse. mul üks sugulane avaldas ka arvamust, et see ikka üks üdini halb asi vist. ma ütlesin talle selle peale, et arva mis tahad, mina tegelen sellega ikka edasi ja üksikasjalikult ei viitsi ma sulle seda lahti seletada. kui tahtmist on siis uuri ise internetist. igaljuhul pole peale seda meie suhted halvemaks läinud ja rohkem pole ta selle kohta pärinud ka. ja mul on tõesti siiralt savi mis teised mu harrastusest või tööst arvavad. varjama ja mingeid varjunimesid ma sellele kindlasti otsima ei hakka.

                            Comment

                            • numnuts
                              Grinder
                              • Dec 2010
                              • 846

                              #29
                              Re: Fake job pokkerimängijale

                              Comment

                              • ok2aa
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 1903

                                #30
                                Re: Fake job pokkerimängijale

                                Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                                Ütle, et sa oled erivajadustega ja ei saa sellest rääkida.
                                lol. good one.

                                Comment

                                Working...