Fake job pokkerimängijale

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #31
    Re: Fake job pokkerimängijale

    Mina ütleks nii

    If i told you that, I would have to kill you.

    Comment

    • emmimees
      Klubi Liige
      • Aug 2010
      • 2719

      #32
      Re: Fake job pokkerimängijale

      rofl
      Hasartmängusõltlane obv.. selle peale võiks nagu vakka jääda :D

      Comment

      • Tarmonator
        Lingiparandaja
        • Oct 2008
        • 3274

        #33
        Re: Fake job pokkerimängijale

        kui live'i ka teed, siis ütle, et töötad kasiinos.

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #34
          Re: Fake job pokkerimängijale

          Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
          ei jaga üldse matsu ära, miks peab välja mõtlema mingi parema(usutavama) töö nimetuse. mul üks sugulane avaldas ka arvamust, et see ikka üks üdini halb asi vist. ma ütlesin talle selle peale, et arva mis tahad, mina tegelen sellega ikka edasi ja üksikasjalikult ei viitsi ma sulle seda lahti seletada. kui tahtmist on siis uuri ise internetist. igaljuhul pole peale seda meie suhted halvemaks läinud ja rohkem pole ta selle kohta pärinud ka. ja mul on tõesti siiralt savi mis teised mu harrastusest või tööst arvavad. varjama ja mingeid varjunimesid ma sellele kindlasti otsima ei hakka.
          Tuttavale jah, aga mõni selline koht on imo kus on veidi parem midagi muud öelda... Korterit tahad üürida nt.

          Comment

          • numnuts
            Grinder
            • Dec 2010
            • 846

            #35
            Re: Fake job pokkerimängijale

            korterit tahad üürida siis;

            bling blang blaow
            i play cards for living now
            ship me teh papers
            i will sing for you maaklers
            gimme the keys
            i now go to
            pimpin teh fishiis
            yo

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #36
              Re: Fake job pokkerimängijale

              LOL. Kalamees imo parim, ütled veel, et talvel eriti hea, istud soojas toas ja muudkui püüad.

              Comment

              • jasssass
                Vana Tegija
                • Sep 2010
                • 1200

                #37
                Re: Fake job pokkerimängijale

                Käisin hiljuti ühel töövestlusel, kus küsiti, et mida te viimased 2 aastat teinud olete?
                Vastasin, et tegelesin multitablinguga PS ja FT keskkonnas.
                Kahjuks lõppes see vestlus palganumbrite juures, naeruväärseid summasid pakutakse ikka. ei aitäh.

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #38
                  Re: Fake job pokkerimängijale

                  Pmst nagu Robin Hood, ainult raha hoiad endale.

                  Comment

                  • Ghost0
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1335

                    #39
                    Re: Fake job pokkerimängijale

                    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                    Pmst nagu Robin Hood, ainult raha hoiad endale.
                    hea:D:D

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #40
                      Re: Fake job pokkerimängijale

                      Professionaalne kalur, hooajati ka vaalakütt.

                      Comment

                      • con
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 1954

                        #41
                        Re: Fake job pokkerimängijale

                        Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                        Ütle, et sa oled erivajadustega ja ei saa sellest rääkida.
                        :d


                        /liiga ballad töökohad, ei meeldi end paremaks valetada. Programeerija enamvähem läheb. Töötuga naisi väga ei rebi.

                        mingi vabakutseline it valdkonnas oleks ka hea. Teen firmadele ... ?

                        Comment

                        • Cypher0
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 1512

                          #42
                          Re: Fake job pokkerimängijale

                          Ütled et oled see vend kes neid reklaame klikib päev otsa raha eest vms.



                          Ei ole väga balla ka.:D

                          Comment

                          • con
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 1954

                            #43
                            Re: Fake job pokkerimängijale

                            Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
                            Ütled et oled see vend kes neid reklaame klikib päev otsa raha eest vms.



                            Ei ole väga balla ka.:D
                            time to save for your child's education now. paneb mõtlema rsk...

                            Comment

                            • Godspeed_EJ
                              Klubi Liige
                              • Nov 2009
                              • 3049

                              #44
                              Re: Fake job pokkerimängijale

                              Algselt postitas con Vaata postitust
                              time to save for your child's education now. paneb mõtlema rsk...
                              See ju tavaline scamm. Mis sellel lapse haridusega pistmist on?

                              Comment

                              • privador
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3951

                                #45
                                Re: Fake job pokkerimängijale

                                ma ei saa aru, sellest klikkijate ärimudelist. Kas need reklaamiostjad on mingi idikad, kes tahavad, et mingid rotid massklikivad nende reklaamibänneril sekundiks?

                                Comment

                                Working...