999 nõuannet

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #31
    Re: 999 nõuannet

    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Kui juba bettideks läks, siis saiaviilu on üliraske/võimatu 1 minutiga ära süüa kui juua ei või.
    Minuarust oli mingiaeg sellest arutlus juba kuskil ja ka testiti järgi.
    Andu vist rääkis, et usas tegid sõbrad mingi prop beti vms aga eestis need viilud ja asjad õhemad. Ise sai järgi testitud ja tublisti alla minutiga sain hakkama ja mingit väikest viilu ei võtnud vaid korraliku saia keskelt ikka.

    Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Lambipirn, see tavaline, näiteks 60 watine, mahub küll suhu, ent suust välja seda enam ei saa. Hambad jäävad ette.
    LOL, thx a lot...fml
    Last edited by qbj0hn; 25.01.12, 21:37.

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #32
      Re: 999 nõuannet

      Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
      Lambipirn, see tavaline, näiteks 60 watine, mahub küll suhu, ent suust välja seda enam ei saa. Hambad jäävad ette.
      Paljud foorumlased on sulle tänulikud.

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #33
        Re: 999 nõuannet

        Ühhe hüüd uhas elle ätte haab?

        Comment

        • anatoli grinder
          Õpihimuline Mängur
          • Dec 2010
          • 337

          #34
          Re: 999 nõuannet

          Algselt postitas Maxi Vaata postitust
          see on hea:D

          Comment

          • Maxi
            Pokkerihai
            • Nov 2010
            • 1849

            #35
            Re: 999 nõuannet

            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
            Kui juba bettideks läks, siis saiaviilu on üliraske/võimatu 1 minutiga ära süüa kui juua ei või.
            Sellest oli varem ka juttu, aga seekord oli sai käepärast. Aeg siis 15 sekundit ja saiaks Fazeri Häää lauasai. Pole just kõige suurem viil aga mitte midagi müstilist ei olnud. Võib-olla kehtib bet röstsaia kohta or something?

            E: minutiga 3 viilu, rohkem ei taha praegu

            Comment

            • Cash87
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1402

              #36
              Re: 999 nõuannet

              suu tuleb tühjaks sülitada ennem ilast ikka

              Comment

              • Kotkas1000
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 2305

                #37
                Re: 999 nõuannet

                Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
                random nõuanne, mida kunagi vaja ei lähe:
                okserefleksi saab ära hoida (näpud kurku, hakkad öökima)
                vasaku käe pöialt pigistad käsi rusikas, siis refleksi ei teki
                Tunnistage nüüd, ausalt, kui mitu foorumlast ajas endale näpud kurku :) ?
                Mina ei ajand, aga igatahes töötab...:D

                Omalt poolt igaks juhuks mainin ära, kui keegi ei tea. Täis peaga, kui voodisse minnes ei saa silmi kinni panna, kuna "kosmos" on, siis pange käsi üle voodi ääre põrandale ja enesetunne muutub normaalseks. Järele proovitud ja aitab.
                Kui
                Last edited by Kotkas1000; 25.01.12, 23:06.

                Comment

                • k2snakalle
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2545

                  #38
                  Re: 999 nõuannet

                  saiaviilu juba proovisin, tra mingi paar sekki jäi puudu...
                  Näpud kurku... mõtlesin, et kas proovida või mitte :D

                  Comment

                  • tonis
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 334

                    #39
                    Re: 999 nõuannet

                    Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                    Tunnistage nüüd, ausalt, kui mitu foorumlast ajas endale näpud kurku :) ?
                    Mina ei ajand, aga igatahes töötab...:D

                    Omalt poolt igaks juhuks mainin ära, kui keegi ei tea. Täis peaga, kui voodisse minnes ei saa silmi kinni panna, kuna "kosmos" on, siis pange käsi üle voodi ääre põrandale ja enesetunne muutub normaalseks. Järele proovitud ja aitab.
                    Kui
                    Aitab ka, kui jalg üle voodi serva maha panna

                    Comment

                    • Fabulous
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 2674

                      #40
                      Re: 999 nõuannet

                      See pöidla pigistamine siis ka aitama peaks kui suures koguses alkoholi ära on joodud ning see sama teedpidi väljapääsu otsib?

                      Comment

                      • rasmer
                        Vana Tegija
                        • Oct 2009
                        • 1306

                        #41
                        Re: 999 nõuannet

                        Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                        Tunnistage nüüd, ausalt, kui mitu foorumlast ajas endale näpud kurku :) ?
                        Confirmed. :D

                        Comment

                        • Cashmer
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jan 2011
                          • 438

                          #42
                          Re: 999 nõuannet

                          Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                          Lambipirn, see tavaline, näiteks 60 watine, mahub küll suhu, ent suust välja seda enam ei saa. Hambad jäävad ette.
                          mis sa nozzu lambiprn suus tegid?

                          Comment

                          • Cashmer
                            Õpihimuline Mängur
                            • Jan 2011
                            • 438

                            #43
                            Re: 999 nõuannet

                            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                            Kui juba bettideks läks, siis saiaviilu on üliraske/võimatu 1 minutiga ära süüa kui juua ei või.
                            ülikooli ajal spordilaagris käärikul ning esimene päev oli pula-teatejooks, mille üheks osaks oli ekstra kuiva leivaviilu ära söömine ja siis said startida, kuna ma söön võikusid ja kuivikuid mega kogustes, siis kühveldasin viilaka sisse ja kui teised olid vaevalt poole peal kuivikuga, olin ma juba finišis (ennem jooksma hakkamist, pidid näitama, et suu puhas, üks võitlejatest pistis pool leiba tasku, mida nägi sõjakooli kandiline naine ja läks kaebama, uskumatu. ).
                            Last edited by Cashmer; 26.01.12, 09:12.

                            Comment

                            • Cashmer
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jan 2011
                              • 438

                              #44
                              Re: 999 nõuannet

                              Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
                              suu tuleb tühjaks sülitada ennem ilast ikka
                              siis on saia söömine probleemiks introvertidele, kes nagu ühest katset selgus vajavad ila tilkuma hakkamiseks tugevat välist äritit a la sidrun, samal ajal ei mõjuta sidruni söömine oluliselt ekstravertide ila tootmist.

                              Comment

                              • Nozzu
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1140

                                #45
                                Re: 999 nõuannet

                                Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
                                mis sa nozzu lambiprn suus tegid?
                                Sain valgustatud. ("Valgustatud" sõnast "valgus" mitte "valk" - see viimane variant oleks liialt nilbe.)

                                Comment

                                Working...