Kuna mulle meeldib arvuti taga süüa, siis kukub üht koma teist klahvide vahele. Varem kasutasin suruõhku ja spets vedelikku, aga esimene neist pole piisavalt efektiivne ning kui nädala-kahe tagant arvutit ´koristada´, siis suht kulukas.
Niisiis avastasin, et parim ja kordades odavam vahend arvuti puhtaks saamiseks on hambahari. Käid sellega klahvide vahed risti-rästi läbi ja mu arvuti pole kunagi nii puhas olnud. Spets vedeliku asemel kasutan viina, mida mul on opereerimise eesmärgil alati vähemalt 0.75l kodus vedelemas.
Kellel veel on nippe-trikke kuidas elu lihtsamaks teha, siis palun
Niisiis avastasin, et parim ja kordades odavam vahend arvuti puhtaks saamiseks on hambahari. Käid sellega klahvide vahed risti-rästi läbi ja mu arvuti pole kunagi nii puhas olnud. Spets vedeliku asemel kasutan viina, mida mul on opereerimise eesmärgil alati vähemalt 0.75l kodus vedelemas.
Kellel veel on nippe-trikke kuidas elu lihtsamaks teha, siis palun


Comment