Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!
Ja mis mõtted tekkisid? Et tegelikult pole poognakääksutamine mingi kunst, vaid suvaline haip, et mingitle kodanike ego tõsta? 100$ maksta asja eest, mida 99% inimestest pole isegi tasuta nõus kuulama? Lollakad.
Ja mis mõtted tekkisid? Et tegelikult pole poognakääksutamine mingi kunst, vaid suvaline haip, et mingitle kodanike ego tõsta? 100$ maksta asja eest, mida 99% inimestest pole isegi tasuta nõus kuulama? Lollakad.



Comment