Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1051
    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

    Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
    mu 3 välismaalasest pokkerituttavat tahavad kuuks tallinnasse korterit üürida ja küsisid abi, lubasin aidata aga ise elan lõuna eestis hoopis. otsivad mingit ballat 2-3k eurikust pleissi millel oleks min2 magamistuba, 3 optimaalne. any toughts kuidas ma neil aidata saaks seda leida?
    Anna neile www.city24.ee või kv.ee link (mõlemal inglisekeelne tugi) ja soovita neile vanalinna või kesklinna. William otsi ka ise nii korteri.

    EDIT: 2-3 euri eest ma vaataks vist ainult vanalinna. kesklinn on ka üldiselt väga lai mõiste ja mitteteadja võib tegelt saada nii korteri pm. lasnamäe algusesse

    Comment

    • Mr_Kenny
      Vana Tegija
      • Jun 2011
      • 1357

      #1052
      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

      Okei ma mõtlen, et kas nad saavad kuidagi ise asjad enne saabumist korda ajada. Et pärast mingit jama poleks.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #1053
        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

        Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
        Okei ma mõtlen, et kas nad saavad kuidagi ise asjad enne saabumist korda ajada. Et pärast mingit jama poleks.
        Ei kujuta ettegi. Võimalus on, et otsivad korteri välja, võtavad maakleriga ühendust ja bronnivad korteri ära aga see on selline põrsas-kotis ostmine. Pigem leppigu mitme maakleriga ajad kokku enne Eestise tulekut ja elagu paar päeva hotellis niikaua kui leiavad sobiva korteri. Ei näe erilist probleemi.

        Kui eurooplased siis ei tohiks takistust olla ka interneti sõlmimisel enda nimele kui ei ole siis vaja ka läbi omaniku või tuttava internetileping sõlmida.

        Aa ja short-term kohti tegelt väga raske saada.

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #1054
          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

          RED Group rendib lühiajaliselt kortereid, pääsevad maakleritasust.

          Edit: http://tallinn-apartments.goodsonand...muurivahe31-12
          Last edited by Codecci; 28.01.12, 19:13.

          Comment

          • Mr_Kenny
            Vana Tegija
            • Jun 2011
            • 1357

            #1055
            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

            ty

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #1056
              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

              a no 2-3k eest saaksid nad ju maja peris narmalna ma arvan vähemalt nii ?? Aga vb kesklinnas nende majadega on ka nii nagu ta on, unsure pole Tallinnas ise sada aastat ringi tuianud, aint läbi sõitnud.

              // Tavai lähen elan nüüd oma breakupstoryt kuskil random pubis välja. Kuna mul sobereid pole, siis tuleb üksi minna. Ei suuda enam vahtida lihtsalt nelja seina ja nutta, et elu on läbi nüüd jne.

              // okei see oli halb idee. Sai kädid ja siuksesse pommiauku ei astu ka enam kunagi. Mingid türklased küsisid seal õlle ees 6xpoeletiväärtus + tümm oli kohutav + mingid maakad koos aint.
              Last edited by VisaHing; 28.01.12, 22:25.

              Comment

              • rohelinekonn
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 3808

                #1057
                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                nonii olen jälle tagasi kes tartus timmib

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #1058
                  Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                  Lul. Täiesti kohatult võtsid mendid maha. Sõidan rahulikult ja järsku vaatan, et ment paneb mööda, vaatan tahavaatepeeglit, keerab ümber, kiirendab, tõmbab vilkurid peale. Küsiti dok/lube ja pandi puhuma. Edasi hakati uurima, mida ma teen siin, kus töötan, kauaks jään jne. Peris jõhkralt kiusatakse eestlasi taga ikka :D.

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #1059
                    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                    Laupäev ju... Eks eestlased said kuskil lähedal mingi jamaga hakkama, otsiti taga vms

                    Comment

                    • rahvavaenlane
                      Klubi Liige
                      • Dec 2009
                      • 3040

                      #1060
                      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                      tegelikult ei ole üldse nende asi pärida, et kauaks jääd. ma teeks su asemel politseisse avalduse rahvusliku diskrimineerimise ettekäändel.

                      Comment

                      • numnuts
                        Grinder
                        • Dec 2010
                        • 846

                        #1061
                        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                        Ivey shipis super high rolleri.
                        Poleks diilerit ja toda teist villast siis oleks väga kõva pilt

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #1062
                          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                          Algselt postitas numnuts Vaata postitust
                          Ivey shipis super high rolleri.
                          Poleks diilerit ja toda teist villast siis oleks väga kõva pilt
                          kõik toredad nimed esikolmikus :P.
                          Aga tõesti, mängud muutuvad järjest suuremaks.
                          250k bi, suvel juba 1M bi wsopil. :D mis järgmiseks.

                          Comment

                          • Madis Very
                            Bännitud
                            • Aug 2009
                            • 2951

                            #1063
                            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                            Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                            ei taha sind kurvastada, aga sellised asjad on lavastatud. ta ei pese seal päriselt autot, vaid lihtsalt demonstreerib pesemist et sexy fotosessioon tuleks. nii et selle üle kommenteerida kas peseb õigesti või mitte, on antud juhul suht offtopic. samamoodi näiteks kui mingi õpetaja stripipildid on või sekretäri omad, siis harva on tegemist päriselus nende elukutsete esindajatega. 99% juhtudest on need stripparid, kes lihtsalt "rollimängu" teevad.
                            Foorumi Captain Obvious ?

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #1064
                              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                              tra kus ma lolisin omfg, tra see ei ole reaalne.

                              Comment

                              • numnuts
                                Grinder
                                • Dec 2010
                                • 846

                                #1065
                                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                                ta tegi obviously parem obviously

                                Comment

                                Working...