Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #991
    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

    Algselt postitas jasssass Vaata postitust
    Leia vaikne nurgake ja lase gaasid välja pärast trenni, pole vaja söetabletti võtta ja puhitustunne kaob....
    irw xD

    Comment

    • k2snakalle
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2545

      #992
      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

      Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
      ta trennis käinud 6 aastat naq ma aru sain
      trennis sai käidud mingi 10-16 eluaastatel... praegu 21. Vahepeal mõned kuud sai jõusaali proovitud, aga pooleli ta jäi.
      Ma ei oska seda hästi kirjeldada. Kui trenni teen( jooksen,tõstan raudu või ujun).. siis pole nagu mitte midagi häda ja lasen rahulikult. Aga nii kui lõpetan ja 10mintsi mööda läheb, siis hakkab paha..otseselt süda ei lähe pahaks, aga selline... käed,jalad lähevad nõrgaks-lodevaks-hakkavad surisema, ei jõua püsti seista ja lihtsalt istuks ja isegi autoga ei viitsi sõita, nõuab liiga palju pingutust.Kasvõi peale ujumist või vahel ka pärast sauna on lihtsalt püsti seismisega raskusi. Kuigi ise tunnen, et lihased väsinud ei ole. Karm periood möödub 10-20mintsaga, aga järelmõju on veel mitu tundi.
      Igapäeva toimetustes ja ntx terve päev autot/maja remontides ei ole samas jällegi midagi häda.

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #993
        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

        Äkki see mingi veresuhkru teema?

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #994
          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

          Jälle und pole terve öö. oh fakk küll. 3me tunni pärast jälle tööle. Täpselt nagu eile. Terve öö üleval.

          Comment

          • MTTSNG
            Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
            • Sep 2011
            • 621

            #995
            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

            Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
            Jälle und pole terve öö. oh fakk küll. 3me tunni pärast jälle tööle. Täpselt nagu eile. Terve öö üleval.


            Retseptiravim. Soovitan kui koguaeg uinumisega raskusi.

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #996
              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

              Pole päikest või valgust pea 2 nädalat näinud.
              Magama lähen on pime ja ärkan on pime lol.

              Comment

              • MTTSNG
                Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                • Sep 2011
                • 621

                #997
                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                Pole päikest või valgust pea 2 nädalat näinud.
                Magama lähen on pime ja ärkan on pime lol.
                MISMOODI?
                Ma olen ka öise elureziimiga, magama lähen ca 7-10 hommiku ja ärkan 18 - 20 vahel, aga hommikuti näen ikka valgust ka tunnike-kaks :D

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #998
                  Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                  See kuu aint donkamente lasknud ja tavaliselt viimastele regan mingi kell 11 ja mingiks 5-6ks läbi tavaliselt kui deep ka veel jõuab.

                  Comment

                  • con
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 1954

                    #999
                    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                    Algselt postitas MTTSNG Vaata postitust


                    Retseptiravim. Soovitan kui koguaeg uinumisega raskusi.
                    See on uinuti- võtab teadvuse aga uni tuleb väga madala kvaliteediga. Ei soovita droogide poole vaadata.
                    Nendega surud alla tagajärje... Õigem oleks põhjusega tegeleda.

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #1000
                      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                      Head lugemist http://forumserver.twoplustwo.com/62...r-itt-1154410/

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #1001
                        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                        väga sõbralik hint: kui teil uneprobleemid, siis palun hoiduge tablettidest.

                        just my 2cents

                        edit: mix? sest tulevikus te ilma ei saagi ja elu suht fucked up.
                        Last edited by hotcocacola; 27.01.12, 03:32.

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #1002
                          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                          A ei uneprobleeme muidu ei ole, lihtsalt eile sai kaua oldud üleval ja see viis selleni, et pidin tööle minema magamata.
                          Tööl obv täielik unekas peal. Töölt tulles kohe magama. See viis laksult reziimi sassi. Oleks pidanud mingi õhtuni üleval olema ja siis minema. Nüüd olin jälle öö üleval ja kohe tööle. faak :(.

                          Comment

                          • numnuts
                            Grinder
                            • Dec 2010
                            • 846

                            #1003
                            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                            Roses are tits
                            Violets are tits
                            I like tits
                            Tits.

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #1004
                              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                              Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                              trennis sai käidud mingi 10-16 eluaastatel... praegu 21. Vahepeal mõned kuud sai jõusaali proovitud, aga pooleli ta jäi.
                              Ma ei oska seda hästi kirjeldada. Kui trenni teen( jooksen,tõstan raudu või ujun).. siis pole nagu mitte midagi häda ja lasen rahulikult. Aga nii kui lõpetan ja 10mintsi mööda läheb, siis hakkab paha..otseselt süda ei lähe pahaks, aga selline... käed,jalad lähevad nõrgaks-lodevaks-hakkavad surisema, ei jõua püsti seista ja lihtsalt istuks ja isegi autoga ei viitsi sõita, nõuab liiga palju pingutust.Kasvõi peale ujumist või vahel ka pärast sauna on lihtsalt püsti seismisega raskusi. Kuigi ise tunnen, et lihased väsinud ei ole. Karm periood möödub 10-20mintsaga, aga järelmõju on veel mitu tundi.
                              Igapäeva toimetustes ja ntx terve päev autot/maja remontides ei ole samas jällegi midagi häda.
                              Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                              Äkki see mingi veresuhkru teema?
                              Madalal veresuhkrul on küll sellised sümptomid ja trenn mõjutab veresuhkrut. Teoorias peaks juba poolest klaasist mahlast peale trenni abi olema, et neid sümptomeid ei tuleks.
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #1005
                                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                                Haha. Rada7 foorumis on postitamiskasti juures kirjas: "NB! Hoidkem ruumi kokku ja postitagem vaid äärmisel vajadusel, sest internet hakkab Mart Laari süül täis saama."
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...