Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #826
    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

    kellegil mental game of poker pdf on?

    plz pm

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #827
      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

      Algselt postitas q_q Vaata postitust
      kellegil mental game of poker pdf on?

      plz pm
      olemas

      ait2h kes vaeva n2gid

      Comment

      • minbetmillionaire
        Õpihimuline Mängur
        • Jan 2010
        • 363

        #828
        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

        Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
        kas see kuskilt artiklist pärit või kellegi väljamõeldis??
        Seda ei tea kaua istuma pidi aga pankrotimenetlus küll on

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #829
          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

          Njah, kui ma ise oleks millegi sellisega hakkama saanud, siis ma oleks nõus elulõpuni ka nendele 2 lapsele rahaliselt toeks olema.
          Et natukengi heastada oma tegu.

          Comment

          • masterpuppet
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2094

            #830
            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

            Ütleme, et isiklik pankrotimenetlus ei ole just vahva asi ning enamasti lõppeb eraisik pankrotiga, kui selle isiku arunatukese ja rahakoti vahel puhub ainult tuul.

            Comment

            • con
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 1954

              #831
              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

              kellegil näitab veel PTR 90% searchidest "player not found"?

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #832
                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                Algselt postitas con Vaata postitust
                kellegil näitab veel PTR 90% searchidest "player not found"?
                Alates eilsest õhtust ei tööta ta normaalselt.

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #833
                  Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                  Hakkab looma järelikult
                  Shit hits the fan, shit hits the fan
                  comon everybody raise your hands!
                  Lot a shit happenin today
                  gonna raise my hands and praise

                  Shit hits the fan, shit hits the fan
                  this is such a joy that
                  shit hits the fan.

                  See on mu uue rasta-reggea loo refrään
                  Last edited by Vandalar; 22.01.12, 19:25.

                  Comment

                  • widescreen
                    Grinder
                    • Dec 2010
                    • 579

                    #834
                    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                    Teil oli jutt kahest erinevast masinast. Kirby ja Lux. Kirby mis on ikka täielik saast mis on ameerika toodang ja loomulikult ka euroopas kallim ja ülehinnatud. Ise olen töötanud Luxis ja käinud ka neid masinaid müümas (oli lihtsalt raskem aeg kus ei olnud tööd ega ei teadnud pokkerist ka midagi). Mingi hetk mulle isegi meeldis inimestele lux-e müüa (kui keegi on kunagi midagi müünud inimestele, siis peale müüki on alati hea tunne ja ma olin pmst sõltuvusest sellest). Olen suutnud ka luxi maha müüa nii, et ei võtnud seda isegi kotist välja ja ei näidanud inimesele (ainult puhast jutt ja inimene ei olnud kuulnudki sellest).
                    Aga luxi kohta on mul ainult head öelda.. Suutsin vist selle endale ka maha müüa poole aastaga LOL.
                    Endal ka plaanis see kunagi osta.

                    Comment

                    • Madis Very
                      Bännitud
                      • Aug 2009
                      • 2951

                      #835
                      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                      dafuq sopp ründab või, gorillavid jms ei näe ühtegi seriaali enam

                      Comment

                      • numnuts
                        Grinder
                        • Dec 2010
                        • 846

                        #836
                        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                        Algselt postitas q_q Vaata postitust
                        olemas

                        ait2h kes vaeva n2gid

                        Aitäh in advance, kui ka saaks seda lugeda?:)

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #837
                          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                          Algselt postitas widescreen Vaata postitust
                          Teil oli jutt kahest erinevast masinast. Kirby ja Lux. Kirby mis on ikka täielik saast mis on ameerika toodang ja loomulikult ka euroopas kallim ja ülehinnatud. Ise olen töötanud Luxis ja käinud ka neid masinaid müümas (oli lihtsalt raskem aeg kus ei olnud tööd ega ei teadnud pokkerist ka midagi). Mingi hetk mulle isegi meeldis inimestele lux-e müüa (kui keegi on kunagi midagi müünud inimestele, siis peale müüki on alati hea tunne ja ma olin pmst sõltuvusest sellest). Olen suutnud ka luxi maha müüa nii, et ei võtnud seda isegi kotist välja ja ei näidanud inimesele (ainult puhast jutt ja inimene ei olnud kuulnudki sellest).
                          Aga luxi kohta on mul ainult head öelda.. Suutsin vist selle endale ka maha müüa poole aastaga LOL.
                          Endal ka plaanis see kunagi osta.
                          Ilmselgelt :D

                          Comment

                          • widescreen
                            Grinder
                            • Dec 2010
                            • 579

                            #838
                            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                            Problem? Oled näinud ja võrrelnud mõlemat?

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #839
                              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                              Algselt postitas widescreen Vaata postitust
                              Olen suutnud ka luxi maha müüa nii, et ei võtnud seda isegi kotist välja ja ei näidanud inimesele (ainult puhast jutt ja inimene ei olnud kuulnudki sellest).
                              Miks sa sealt siis ära tulid, kui jutt nii hea ? Seal peaks nii olema, et kui müüd päevas ühe masina, siis elad nagu kuninga kass. Legendi kohaselt teenis nende parim müügimees kunagi 10k€+ kuuga.

                              Comment

                              • widescreen
                                Grinder
                                • Dec 2010
                                • 579

                                #840
                                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                                Ega see töö nii kerge ka polnud ja arvata on, et sellist tööd eriti pikalt ei viitsi ja ei taha teha. Hästi elab küll kui müüd aga igapäev 1 masin on liig. Legend vastab tõele aga see oli ka ainult üks kuu (ta müüs iga kuu müstiliselt palju neid aga selle summani ta enam ei jõudnud kui mina seal töötasin).

                                Comment

                                Working...