Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #721
    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

    Kirjutasin pika loo ja kustutasin ära, panen parem selle hiina kuti video üles, mis usas laineid lööb. Mis te teeksite nendega?

    Comment

    • con
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1954

      #722
      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

      kamp valgeid yangstereid kutsuvad üksteist niggeriteks ja peksavad seitsmekesi maaslamajat jalaga pähe. Ma arvan, et elu on nad juba ette ära karistanud

      -üldiselt teil vaba voli teha OT alla uus teema ja arutada seal neid kaasahaaravaid teemasi

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #723
        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

        Ainult üks valge seal aga muidu jah wierd, et mustasid pole ja üksteist ja seda tüüpi niggaks kutsuvad.

        Comment

        • con
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 1954

          #724
          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

          aa jep, ajasin sassi. Kamp asiaate, kes kutsuvad üksteist niggeriteks.

          Comment

          • kardaanirist
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 3675

            #725
            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

            ja lasevad riided rotti. wtf nagu???

            Comment

            • Jäämees
              Vana Tegija
              • Jun 2011
              • 1182

              #726
              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

              Mingid ajuinvaliidid... Selliseid leidub kahjuks igal ajal igas riigis.

              See ''niggah'' asi ikka näitab erilist taset, aga eks see on mingi Ameerika stiilis alternatiiv Eesti noorsoo kasutuses olevale sõnale ''pede''

              @ Codecci Ei ole ainult amatööridel kaitsmed + isegi kui kaitsmed puuduvad on ikka suur vahe kas inimene oskab iseennast kaitsda või mitte. Igatahes juhtub igasugustel täiskontaktsetel võistlustel ka selliseid asju.

              Comment

              • jrgn hell
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 3328

                #727
                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                [YOUTUBE]yd7N8KmQEuU&feature=share[/YOUTUBE]

                Comment

                • LuuK
                  Vana Tegija
                  • Dec 2008
                  • 1138

                  #728
                  Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  enivei, kui te täidate seda asja mida kõik saavad praegu internetis täita, siis pole erilist mõtet ennast pokkerimängijaks märkida, teid liigitatakse lollitajaks.
                  see tähendab siis seda, et kirjutad "mängin elatiseks pokkerit" või "topin endale dildosid perse", suurima vale jaoks vahet pole.

                  Comment

                  • con
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 1954

                    #729
                    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                    Algselt postitas LuuK Vaata postitust
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    enivei, kui te täidate seda asja mida kõik saavad praegu internetis täita, siis pole erilist mõtet ennast pokkerimängijaks märkida, teid liigitatakse lollitajaks.
                    see tähendab siis seda, et kirjutad "mängin elatiseks pokkerit" või "topin endale dildosid perse", suurima vale jaoks vahet pole.
                    kõik? mis test?
                    Said siseinffi kusagilt?


                    /tahaks juba järgmise elemendi videot näha.

                    Comment

                    • Fabulous
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 2674

                      #730
                      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                      Rahvaloendusest käib jutt vist @con

                      Comment

                      • harryahven
                        Pokkerihai
                        • Dec 2009
                        • 1964

                        #731
                        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                        savi ets omas mahlas 17:14

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #732
                          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                          Algselt postitas LuuK Vaata postitust
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          enivei, kui te täidate seda asja mida kõik saavad praegu internetis täita, siis pole erilist mõtet ennast pokkerimängijaks märkida, teid liigitatakse lollitajaks.
                          see tähendab siis seda, et kirjutad "mängin elatiseks pokkerit" või "topin endale dildosid perse", suurima vale jaoks vahet pole.
                          Vale jutt.

                          Endine tüdruk töötab statistikaametis, tegelevadki rahvaloenduse andmete sisestamise, kontrollimise ja kodeerimisega ning pokkerimängija kui elukutse on täiesti atsepteeritav ning selle jaoks on täiesti eraldi kood olemas nagu iga teise elukutse esindaja jaoks.

                          Ise end pokkerimängijaks ei pannud - ei suutnud leida ühtegi mõjuvat põhjust, miks ma peaksin seda tegema.

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #733
                            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                            Pärast veel mingi erilise luubi all, häirekoodiga pokkeripro :)

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #734
                              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!



                              Imo hea response :)

                              Comment

                              • ristijeesus
                                Klubi Liige
                                • Oct 2009
                                • 2533

                                #735
                                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                                Jalaga pähetagumise ja õiglase kohtusüsteemi teema jätkuks selline uudis: http://www.ohtuleht.ee/460935

                                Comment

                                Working...